Night Light

New member
../images/Emo32.gif

איך שאני נהנית מהפרסומת החדשה של מכבידנט
למרות שאני כילדה הייתי איומה בנושא הזה של זריקות בדיקות ורופאים, הילדים שלי דווקא אמיצים יחסית. הבן שלי מסתכל די באדישות כשלוקחים ממנו דגימות, והבת שלי... טוב, היא פוחדת עד לשניה של הבדיקה, ומיד אח"כ היא אמיצה... אבל היא לא עושה סצינות אימים כמו שאני נהגתי לעשות כילדה... (אמא שלי מעידה שהיתה צריכה לגייס את כל האנשים שנכחו במרפאה כדי להחזיק לי את היד שלא יהיה לי שטף דם)

קרניבל

New member
אני אוהבת את הפרסומת של סלקום

עם ירדן בר כוכבא <והאינדיאנים
>- מרגשת אותי בכל פעם

מֵירַב

New member
ועוד ../images/Emo32.gif לא קשור להנ"ל../images/Emo26.gif

אני מעתיקה בקשה שהעליתי בפורום שאלה קטנה, אולי פה גם יוכלו לעזור לי
: בקשה קטנה - זמנים מודרנים וסורק האם קיים סיכוי שיש פה מישהו/מישהי בעל/ת סורק וגם עיתון "ידיעות אחרונות" של היום? 15.6.05? אני מתעניינת ספציפית במוסף "זמנים מודרנים" - בעמוד הטיפים שיש בד"כ באחד מן העמודים הראשונים. אודה מראש למי שיסרוק ויעלה את העמוד, או שבעצם... זו הפרת זכויות יוצרים.. הממ.. דואל במסר זה טוב? תודה מראש
, מירב. נ.ב. - ואם מישהו יכול בבקשה להעתיק את שמות כותבי הטיפים לפורום, זה יועיל לי גם, אבל קצת פחות

אממאא

New member
מה בדיוק את צריכה - אין לי סורק

אבל מוכנה להדפיס לך בצ'יק...

מֵירַב

New member
האם תוכלי להקליד לי מה כתוב בטיפ

שעשה את היום, כולל של מי? ועדיף במסר, כי נראה לי שזה ייצור איזשהו סוג של הפרת זכויות יוצרים.

מֵירַב

New member
תודה לך, כבר קיבלתי מסר מוקלד -

ואני מחכה לראות גם את הסריקה. ושוב, תודה על הנכונות

nubi

New member
ואני כל כך כועסת

נתחיל מאיכות רפואת השיניים בקופות החולים-ועל זה אני לא כל כך יכולה להרחיב, אבל המבין יבין. המחירים - דומים מאוד לרופאים פרטיים. הם "מורידים" אמנם מחירים, אבל משחילים את ההפרשים בשטויות אחרות. וחוץ מזה, אף רופא פרטי לא יכול לממן לעצמו כזאת פרסומת. ויותר מזה-לפי החוק, אסור לנו לפרסם את עצמינו כך. המרפאות הללו, שהן פרטיות לכל דבר, נתלות בשמות של קופות החולים ועושות מה שבא להן. העיקר כדי להרוויח כסף. והרבה.

mbar30

New member
נובי - למה כעס? למדתי לפני הרבה

זמן שזה לא משרת שום מטרה. את בתור רופאת שיניים צריכה לדעת שמה שבונה את השם זה שירות זמן וטיפול טובים. היום הרבה אנשים לא יילכו למרפאות הנ"ל בגלל טיפול לקוי או רופא שפישל. מוניטין נבנה במשך שנים ומטופלים ישובו לאותו רופא ויפנו אחרים לטיפולו... ככה בונים חומה יציבה. וזה שהם מרוויחים הרבה - זה בא על גבו של הפציינט שאולי בפעם הבאה לא ייכנס לשם גם אם זה בחינם.

רונתי

New member
למשל אנחנו

בעלי עשה טיפול מקיף דרך מכבי. זה היה לפני עשר שנים, מאז כל הכתרים נפלו כבר והשיניים נמצאות במקום גרוע יותר מאשר מלפני תחילת הטיפול. מבירור שערכנו , התברר, שהמחירים שלהם לא כאלה "מציאה" וגם יש הרגשה שכל פקידה שם היא סוכנת מכירות. אז היום יש לנו רופא שיניים מקסים ומעולה (הרופא שטיפל בי תמיד), עם מחירים הגיוניים ופריסת תשלומים נוחה יותר ובמכבי אני מנצלת רק את שרותי השיננית.

למעלה