AlphonseElric

New member
איזה קטע, גם אני שור וגם אני עקשן..

תאמיני לי את לא רוצה לדעת עד כמה!

ט2לולה

New member
משעמם לי,אני אענה על מה שנמחק../images/Emo11.gif

היית גאה בעצמך? כע
הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית?
נראה לי בכית בגלל מישהו? האוגר שלי
בכית בגלל מישהי? החתולה שלי שהייתי צריכה למסור
עשית משהו שלא חשבת שתעשה? כן |: אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? לא
הופעת בציבור בפיג'מה? בטיולים
בכית בסרט? כן היית על במה? כן היית מחוייב למישהו? לע הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים?
לע התעלמת ממישהו בכוונה? כן
סיננת מישהו בטלפון? לע ניתקת למישהו בפרצוף? כן
רצית לצרוח ולא עשית את זה? כןןןןן כ"כ נשבר לך הלב? כן שברת לב? כן
השם שלך הופיע בעיתון? כן {וגם בטלווזיה
}

¥EleVatioN¥

New member
בפעם המאה..../images/Emo129.gif

אני עונה על השאלון
אבל זה כייף
יצאת מהמדינה? כה אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? בערך שחית בעירום? שהייתי קטנה ברחת מהבית? לא התחילו איתך? כה צפרו לך? לאזוכרת ניסו לתקוף אותך מינית? חס וחלילההההההההה נשארת ער כל הלילה? .כה לא אכלת יום שלם? לא ממש דיברת בטלפון כל הלילה? לא בדיוק הרגת מישהו? חס וחלילההההההההההההההה נישקת מישהו מאותו מין? .חחחחחחחחחחחח
כן ולא מעבר לנשיקה? לא בגדו בך? לא שאני יודעת על זה הרגת חיה בטעות? אולי נמלים הרגת חיה בכוונה? חס וחלילה גנבת משהו? רומניה רומניה אבל לא
פגעת בעצמך? בקטנה 'חתכת'? לא רצית למות? כה עישנת סיגריות? לא עישנת נרגילה? לא ניסית סמים? לא שתית אלכוהול? בקטנה השתכרת? לא התנשקת? כה עשית סקס? לא. עשית סקס יבש? לא ישנת עם בן המין השני בלי סקס? כה בערך היית עם שני אנשים בו זמנית? חס וחלילההההה ירדת למישהו? לא בלעת? לא
עשית או תכננת לעשות פירסינג? לא עשית קעקוע? לא הסתפרת? לפני שנתיים + אכלת חבילת אוריאו שלמה? לא השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? כה, מלחמת אוכל
צללת עם דולפינים? לא קפצת כתה? לא היית ערום בציבור? לא היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? חס וחלילה לתקופה ממושכת? 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? לא קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? לא נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? בהחלט התאפרת? כה רצית להיות משהו שאתה לא? כה רצית להיות בן המין השני? כה, במיוחד בטיולים שנתיים שחייבים להשתין ואין איפה התקלחת יותר מפעמיים ביום? לעיתים נדירות עברת יישור שיניים? לא היו לך משקפי ראייה? לא הרגשת שאתה בוגד בעצמך? פעם התביישת בהורים שלך? . לא שאני זוכרת שיקרת למישהו? כולם משקרים...מתישו היית מאוהב? למה הייתי?
הורדת שיערות מהרגליים? חחחחחחח ד"אא התעלפת? לא נשברה לך שן? כמעט עשית למישהו היקי? לא עשו לך? . לא נעצרת? לא קיבלת נכשל בתעודה? לא שברת עצם בגוף? לא עשית גבות? כה שחית? כה רכבת על אופניים? כה רכבת על סוס? כה רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? אני לא רוקדת עשית קרב גרעפסים? לא שיחקת כדורסל? כה! אני תמיד נפצעת
שיחקת כדורגל? כה בעברי הרחוק הלכת מכות? כה שיחקת טאקי? .ברוררררררררררררררררררר שיחקת מונופול? כההההההההההההההההההההההה שיחקת שש-בש? לא יודעת לשחק
הוצאת מלא כסף על שטויות? יש מצב הברזת מבצפר? לא התחרטת על משהו שעשית? כה היית אובססיבי כלפי משהו? כה היית מאושר? כה התנצלת על משהו שעשית? אני תמיד מתנצלת אם אני רואה צורך היית מכור למשהו? כה היית כל הלילה על המחשב? כה התקלחת עם מישהו? שהייתי קטנה אולי קמת באמצע הלילה סתם ככה? כה, זה קורה בדרך כלל שאני הייתי מסתובבת ודופקת את הראש בקיר זכרת חלום? כה נרדמת בשיעור? כה אבל תמיד חייבים להעיר אותי
העברת פתקים בשיעור? כה תפסו אותך? . לאזוכרת ביצעת אקט מיני בבית הספר? איכ לאאאאאאאאאאאאאא
ביצעת אקט מיני בשירותים? . לא התעקשת על משהו מטופש? יש מצב הברזת למישהו בלי להודיע? לא התחרפנת? טיבעי אצלי נכנסת למצב כפית? . כנ"ל ביקרת אצל פסיכולוג? כמעט חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? כה בכית ליד מישהו אחד מהמין שלך? אעע כה בכית ליד מישהו אחד מהמין השני? איזה שאלה מטומטמת יו! היית בהופעה חיה של זמר אהוב? היהודים היו אצלי בביצ'ספר שיחקת נוור? כה שיחקת חבילה עוברת? כה חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? אולי רקדת בגשם? כה צרחת מפחד? כה ראית ריקי לייק? כה קיבלת מחזור? כה השתמשת בטמפון? לא היית 'צומי' במודע? יש מצב שנאת את עצמך? כה צעקת על מישהו? כה קינאת במישהו אחר? כה היית גאה בעצמך? כה הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כה בכית בגלל מישהו? כה בכית בגלל מישהי? כה עשית משהו שלא חשבת שתעשה? לאזוכרת אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? תמיד הופעת בציבור בפיג'מה? לא בכית בסרט? כה היית על במה? כה היית מחוייב למישהו? מה הכוונה? הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? כה התעלמת ממישהו בכוונה? יש מצב סיננת מישהו בטלפון? לאזוכתר ניתקת למישהו בפרצוף? יש מצב רצית לצרוח ולא עשית את זה? כה נשבר לך הלב? כה שברת לב? אני חושבת
השם שלך הופיע בעיתון? כה

a good demon

New member
טוב.../images/Emo121.gif|אבטיח לשעבר|

חזרתי באופן חד פעמי ראאאאאאאאאק בשביל המנהל מה שמו (רציני שכחתי
) וגם בשביל השאלון. אבטיח כבר אין לי, וגם לא שכל. יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? לא שחית בעירום? לא ברחת מהבית? לא התחילו איתך? לא צפרו לך? לא ניסו לתקוף אותך מינית? לא נשארת ער כל הלילה? .כן לא אכלת יום שלם? כן דיברת בטלפון כל הלילה? לא הרגת מישהו? לא נישקת מישהו מאותו מין? לא ממש מעבר לנשיקה? לא בגדו בך? לא הרגת חיה בטעות? לא!!! הרגת חיה בכוונה? רק ג'וקים כשהייתי קטנה
גנבת משהו? לא פגעת בעצמך? לא 'חתכת'? לא רצית למות? לא עישנת סיגריות? לא עישנת נרגילה? כן ניסית סמים? לא שתית אלכוהול? לא השתכרת? לא התנשקת? לא עשית סקס? .לא עשית סקס יבש? לא ישנת עם בן המין השני בלי סקס? לא היית עם שני אנשים בו זמנית? לא ירדת למישהו? לא בלעת? לאאאאאא עשית או תכננת לעשות פירסינג? כן, באוזניים!|אמיץ| עשית קעקוע? לא הסתפרת? כן אכלת חבילת אוריאו שלמה? לא השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? הא? צללת עם דולפינים? לא קפצת כתה? לא היית ערום בציבור? לא, איחה היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? לא לתקופה ממושכת? .לא 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? לא קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? לא נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? לא התאפרת? כן רצית להיות משהו שאתה לא ? כן רצית להיות בן המין השני? לא התקלחת יותר מפעמיים ביום? לא עברת יישור שיניים? כן היו לך משקפי ראייה? כן הרגשת שאתה בוגד בעצמך? כן התביישת בהורים שלך? . לא שיקרת למישהו? כן היית מאוהב? כן הורדת שיערות מהרגליים? כן התעלפת? לא נשברה לך שן? לא עשית למישהו היקי? לא עשו לך? . לא נעצרת? לא קיבלת נכשל בתעודה? לא שברת עצם בגוף? לא עשית גבות? כן שחית? כן רכבת על אופניים? כן רכבת על סוס? לא רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? לא עשית קרב גרעפסים? לא שיחקת כדורסל? לא שיחקת כדורגל? לא הלכת מכות? לא שיחקת טאקי? . כן שיחקת מונופול? כן שיחקת שש-בש? כן הוצאת מלא כסף על שטויות? כן הברזת מבצפר? לא התחרטת על משהו שעשית? כן היית אובססיבי כלפי משהו? כן היית מאושר? כן התנצלת על משהו שעשית? כן היית מכור למשהו? כן היית כל הלילה על המחשב? כן התקלחת עם מישהו? לא קמת באמצע הלילה סתם ככה? לא זכרת חלום? כן נרדמת בשיעור? לא העברת פתקים בשיעור? כן תפסו אותך? . לא ביצעת אקט מיני בבית הספר? לא לא לא לא לא לא לא ביצעת אקט מיני בשירותים? . לא לא לא לא לא לא התעקשת על משהו מטופש? כן הברזת למישהו בלי להודיע? כן התחרפנת? כן נכנסת למצב כפית? כן. ביקרת אצל פסיכולוג? לא חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? כן בכית ליד מישהו אחד מהמין שלך? כן בכית ליד מישהו אחד מהמין השני? לא היית בהופעה חיה של זמר אהוב? לא שיחקת נוור? כן שיחקת חבילה עוברת? כן חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? כן רקדת בגשם? לא צרחת מפחד? כן ראית ריקי לייק? כן קיבלת מחזור? כן השתמשת בטמפון? כן היית 'צומי' במודע? כן שנאת את עצמך? כן צעקת על מישהו? כן קינאת במישהו אחר? כן היית גאה בעצמך? כן הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כן בכית בגלל מישהו? לא בכית בגלל מישהי? לא עשית משהו שלא חשבת שתעשה? כן אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן הופעת בציבור בפיג'מה? לא בכית בסרט? כן היית על במה? כן היית מחוייב למישהו? לא הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? כן התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון? לא ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה? כן נשבר לך הלב? לא שברת לב? לא השם שלך הופיע בעיתון? כן

Ro¥aL

New member
בדיקת חתימה + קומונה

פתחתי קומונה ללינקים מפחידים אתם יודעים, האלה שאתם מסתכלים על סרטון ואז קופץ עליכם פרצוף מפחיד כנסו!!! http://communa.tapuz.co.il/Scary

למעלה