מילקמן

New member
../images/Emo32.gif

למי שראה את התוכנית של המזימה של המיליונר יש לי שאלה איך ההוא שהשתעל ידע את התשובות?!?!?!

dabou

New member
הוא גם היה מתחרה

והם ישבו בצד ..ובחליטו על התשובה ... לא ראיתי את הסוף .. הוא המשיך עד המיליון ???? ומי החליט לחקור אתו ????

מילקמן

New member
לא הבנתי

הוא היה בצד! עם מי הוא החליט על התשובה? הוא הגיע למיליון ויום אחרי זה עלו עליו ככשמעו שוב את ההקלטות צילצלו אליו והוא אמר אני מכחיש......

dabou

New member
הסבר

במי רוצה להיות מליונר יש מועמדים שיושבים בצד מסביב לשלחן המרכזי ומשם עולה המתחרה החבר { שגם הוא תחרה } ישב במעגל וששאלו את השאלות { המתחרה וגם אבא של המשתתף עצמו -דנו בשאלה } וכל פעם שהיתה תשובה נכונה הוא השתעל { פעמיים /שלוש }

dabou

New member
לא הוגש כתב אישום נגדו

אבל הוא עזר בשאלה של ה 125000

spacera

New member
כולה שאלה אחת, משפחה תומכת../images/Emo118.gif

מזכיר קצת את הסיפור של אתי אלון ומשפחתה המעוררת רחמים.. כולם מתגייסים למען המטרה הנכספת- ממש עולם רוחני

dabou

New member
גם אני רוצה אח של אתי אלון

פעם היתה לי חתימה " אח של אתי אלון " עופר מקסימום " מפגר " עם המיליונים של אתי יכלתי לקנות " אי יווני "

מילקמן

New member
אז מה היה הקטע?

שאמרו בתחילת הסרט על איתוריות ואנשים שנמצאים ליד ספרים?

spacera

New member
כנראה גם היו משת"פים חיצוניים..

קשה להאמין ש-3 אנשים, במיוחד כשנראה שהם לא חכמים עד כדי כך, ידעו את כל התשובות האלה. מישהו היה חייב לעזור מבחוץ, וככה גם זה נשמע בסרט בכמה קטעים.

dabou

New member
בטוח שהייתה

עזרה מבחוץ אבל לא הצליחו להוכיח תשדורות של ביפרים { זימונית} גם אם היו תישדורות לענות על כל השאלות האלה בזמן קצוב של פחות מ 20 שניות צריך מימנות גם "בגלישה " בנט וגם לחפש בספר ולראיה " המשתתפים "בהכספת "לוקח להם הרבה זמן לחפש הם הגיעו להחלטה שמי שעזר זה המשתתים מתוך המשחק המתמוד + 2 מתמודדים נוספים שעזרו לו בפתרון של השאלות

cutey

New member
מי זה הם?

וראיתם את הקטע שההוא השתעל ואמר לא? זה היה מצחיק...

מילקמן

New member
כן....

כשהראו את זה למושבעים, כולם צחקו..... גם אני לא הבנתי מי זה הם יש רק 3 עצורים בפרשה

spacera

New member
תרגיל פשוט-מפליא שלא ניסו אצלנו..

הם = המתחרה שזכה, אישתו והמתחרה ששיתפו פעולה ע"י השיעולים..

cutey

New member
אישתו הזאת..

ממש מפגרת.. היא לא יכלה לא להראות הכל? כל שניה עושה פרצופים..מראה שהיא אשמה.. ובאמת..כמה זמן הוא לקח על כל שאלה?! ממש מטומטם...איך בכלל קיבלו אותו לתוכנית?

MrJacKasS

New member
מגיע לו שעלו עליו

שיירקב בכלא! וגם אישתו הכלבה הזאת!

מילקמן

New member
איזה טפשים

הם ממשיכים להכחיש! ורוצים לערער! אהםםםם---- לא ברלין אני בטוח שזה ברלין בטוח ברלין, אני יבחר את פריז....

למעלה