Bartal j

New member
גם אני אכתוב ביקורת ראיתי את הסרט

לפני 3 שבועות כבר. לא זוכרת אם כתבתי ביקורת בכל אופן אני אכתוב את דעתי גם בהמשך. ואציין שהכי אהבתי את הזאבים והוולטרי.

קרניjack

New member
מי רוצה ומתכוון לבוא למפגש פורום אם יהיה?

אני ברצינות אנסה לארגן פה מפגש, בתנאי שיהיו פה כמה אנשים שבאמת מתכוונים ורוצים לבוא. הפורום קיים בקרוב שנתיים, הגיע הזמן

larisa125

New member
כנראה שלא../images/Emo9.gif

אלא אם כן המפגש יהיה בחופש כלשהו, כי אני לומדת...

ייסאן

New member
ואם תלמד לכתוב בעברית?

כותבים *אגיע* לא "יגיע". ואם תגיע(מה שדיי ברור שלא) אתעלם ממך כאילו לא הגעת- אל תצפה ליותר.

Berethor

New member
לא תודה

מה שאני יודע מספיק לי. בנוגע לסיכויים שלי להגיע את צודקת, ככה שיש לך מזל..

קרניjack

New member
קיבלתי את מארז הספרים של סוקי סטאקהאוס!../images/Emo13.gif

כן, לא אהבתי את הסידרה אבל אני מצפה לספרים הרבה יותר טובים
וגם אם לא יצא ממש ממש זול- 42$ כולל משלוח לכל המארז, שכולל 8 ספרים. בארץ ראיתי את כל המארז ב350 ש"ח בצומת ספרים, וכל ספר בודד נמכר ב 50-60 ש"ח. 42 דולר יוצא בערך 160 ש"ח ולכן אני מאוד ממליצה להזמין מאמאזון דברים שהם יותר זולים משום שהם הרבה יותר משתלמים!

קרניjack

New member
הזמנתי אותו מאמאזון

http://www.amazon.com/ אתר אמריקאי מוכר ואמין, ולא ברור שאין בעברית, לא מוכרים שם ספרים בעברית
ראיתי תירגמו את הספר הראשון בסידרה לעברית ואת יכולה להשיג בארץ, אבל זה לא מארז...

קרניjack

New member
כדאי כבר לקנות את יומני הערפד באנגלית?

אני מחפשת בנרות את הספרים בעברית מכיוון שיש לי את השלישי, גם כי זאת כזאת נוסטלגיה שהם תירגמו אותם לעברית ואני אוהבת ספרים ישנים. לא חרשתי את כל הארץ בחנויות יד שנייה, וגם טוב שאין לי מלא ספרים שקניתי שאני צריכה לקרוא- אבל למי שקרא באנגלית- מומלץ? לדעתכן עדיף על עברית?

AlexOnFire

New member
לאדעת איך בהשוואה לעברית, אבל קראתי באנגלית והשפה היא אחלה וזורמת ../images/Emo13.gif

למעלה