בוקר טוב אנשנושים

שיהיה לכולנו יום מלא אנרגיה מלא הצלחות יום מלא שמחות וכמובן חודש טוב ומבורך חודש של הצלחה בשורות טובות וכמובן סיעתא דשמיא פרנסה בקיצר חודש מבורך אה נזכרתי שיהיה יום טוב ..

אז מה נשמע חברים?,התגעגעתי! ! !

פה למרות הזמן הקצרצר שהייתי פה מצאתי אוזן קשבת,לב מבין,יד מלטפת,פה מנחם ובעיקר אוזן שומעת,למרות שכעת עיתותי פחות בידי הכנות וכאלו חיבוק ענקי אני שולח,ברכה מוהלה בתפילה מלב מבין ומקווה למען כולם לבשורות טובות,יום טוב!

חמIדי2I

New member
לכל מי שבאורנג` ורוצה אסמסים חינם

ישלח את המילה הודעה ל 999 וירשם בהצלחה..

אני גם פה

האמת שחזרתי עכשיו מיציאה עם חברות ומוזר לי שלא הייתי עייפה וגם עכשיו אני לא כל כך... איזה קטע... לילה טוב... אני אנסה לישון..

מציעה לך לא לנסות

אם המקור לא אמין. לפעמים המספרים האלה עלולים להיות ספקי תוכן חיצוניים, שלא רק שמחייבים אותך הון על כל הודעה יוצאת, אלא טורחים לשלוח הודעות נוספות, כל החיים, `לעדכן` אותך ולחייב אותך בעוד זוזים לכיסם. היי יותר זהירה בפעם הבאה, טוף? :)

רק לשים לב!

אמר לי מישהו שזה מתחיל רק מיום אחרי הרישום, ככה שלא להתחיל להשתולל מיד. בכל מקרה, תמיד כדאי לברר באורנג איך זה עובד בדיוק.

נכון.

ועוד דקה תקבלי עוד הודעה שהרישום להטבה עבר בהצלחה... סתם שאלה, יש רישום שלא עובר? יש ציונים? יש רישום חוזר? אפשר לעשות לו מגן?? נשמע כמו איזה בגרות... /tapuzforum/images/emo4.gif /tapuzforum/images/emo8.gif

אמן ואמן

אתם לא מבינים כמה אני חושב על כולם,כמה רוצה שכולם בלי יוצא מהכלל יהיו מאושרים,לכולם רק טוב וחסד לנצח,לכולם אור ואהבה נצחית,לכולם אושר ועושר,באהבה ענקית

למעלה