noapc

New member
אומייגוד!!!!!!!!!!!!!!1111

MXPX באים לארץ!??! ועוד ב19 לאוגוסט? היומולדת שלי?! החיים ורודים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! עשית לי את היום עכשיו XD

../images/Emo79.gifלא חושבת שפירסמו פה עדיין../images/Emo223.gif

חברה שלי סיפרה לי על זה ועכשיו במקרה מצאתי את הכתבה להקת המטאל DOWN מגיעה לארץ, שהסולן שלה הוא מי שהיה הסולן של פנתרה גם בבארבי ב29 ביולי מיספייס: http://www.myspace.com/downnola

GaIi4697

New member
אני שונאת את יס

כן, עכשיו תורי. כי הם מעלים ערוץ חדש. יס סטארס ריל. כי ברור שלערוץ ריאלטי חדש, בזמן שיש כ"כ הרבה תוכניות ריאלטי אחרות בשאר הערוצים, יהיה יותר רייטינג, נכון? כי לאף אחד כבר לא נמאס, כי כמות האנשים שתצפה בכל התוכניות הכל כך מיותרות האלה ('הדוגמנית החכמה ביותר'? נו באמת, זה היה אחד המטומטמים. אשכרה התחתית) תהיה הרבה יותר גדולה מהצופים של M2 נכון? אבל עזבו. אני סתם ממורמרת עכשיו כי הייתי אצל חברה עם הוט והבנתי כמה שזה חסר. אמאשלהם.

Lyla Bellamy

New member
../images/Emo45.gif

באמת היס סטארס ריל לא נחוץ , מה הבעיה שלהם להשאיר אותם בערוצים האחרים ?! למרות שאני לא מתנגדת אני חובבת ריאלטי . הישרדות מעריצים נגד פייבוריטים יהיה מגניב
. אבל באמת הרוב שם כמו שאמרת ממש מיותר ודפוק ... הדוגמנית החכמה ביותר , זה באמת היה דפוק ולא דפוק בצורה שאפשר לצחוק על זה כמו ניו יורק ופייבור פלייב , שהיו מגניבות XD באמת M2 חסר לי אני כל הזמן לוחצת 78 בשלט וזה לא עובר
, וכל מה שיש בMTV שאני מעבירה לשם זה איזה קליפ של איזה זונה
, 77 ערוץ נחמד לפעמים וVH1 גם אני אוהבת אבל זה ממש לא משתווה לM2...

Rose131

New member
עשיתי את הבלתי-אפשרי!

סדרות. הכל. מההתחלה. ביום אחד. פחות מיום, למעשה. אני מותשת. וקמה עוד 5 שעות לעשות בגרות. שיואו.

למעלה