miriams4

New member
../images/Emo32.gif ../images/Emo80.gif

זהו
רשמי
שרשרו לכאן כל מה שלא קשור למיקה
בהצלחה

Say It To Me

New member
../images/Emo94.gif מיר מיר,מה קורה? משעמם לי ../images/Emo3.gif

ועכשיו אני מסתכלת צידי הרוחות.
רוחות כל כך מרתקות אותי,אבל אני מפחדת יותר מידי
הייתי רוצה להיות חוקרת יום אחד.כן.... אל תשאלו למה אני כותבת את זה כאן.. זה אוף,לא?

gabi2410

New member
מריים אמרתי לך כבר

לא נראה לי צריך שרשורי OFF..כי כל אחד כותב בהודעה בנושא מסוים ועונים לו באותו נושא וOFF זה הרבה פחות נוח..אנחנו לא חייבים לעשות רק כי שאר הפורומים עושים. זה נראה לי מיותר.

lollipop161

New member
יש לי רעיון

למי שיש משהו לכתוב שלא קשור למיקה, שיפתח בעצמו הודעת
אבל לא לכתוב סתם "מה נשמע" כי זה מיותר..

helen333

New member
../images/Emo45.gifאני מסכימה עם נטלי.זה ניראלי הכי טוב, לא?

lollipop161

New member
כן צריך! חבר'ה חזרתי מטיול שנתי!! שמעו חוויות

וואיי היה כ"כ כיףף היינו בצפון... טוב שמעו יש מלא מלא דברים, וחכו לסוף כי הוא הכי מעניין: טוב באוטובוס בהלוך אני וחברה שלי שכבנו באוטו ושמענו אמפי עם כל השירים של מיקה וצעקנו ושרנו וכולם כבר התחרפנו מאיתנו חחחחחחחח טוב אני עוברת ליום השני (מדלגת על דברים לא מעניינים כ"כ): היינו במפלי הבניאס שזה משהו מדהייםםם!!! פשוט מפלים על מפלים והכל ירוק ואיזה יופייי!!! בקרוב אני אעביר תמונות=] ואז.... ואז בא הקייקים.. שזו הייתה מה זה חוויה!!! היינו על סירה מתנפחת, אתם יודעים.. לבשנו קצר והיה קפוא!! במיוחד המים..והשפריצו עלינו ומה לא.... אבל אז ראינו משהו ממש לא נעים... באמצע השיט בקייקים, על שפת הנהר ראינו גבר שנראה שפשוט משתין. אז חשבנו שכשהוא יראה אותנו הוא יפסיק אבל לא! אבל נחשו מה? הוא לא השתין...... הוא עשה משהו אחר...... עזבו אני לא רוצה להגיד את המילה הזו אבל בטח אתם כבר מבינים.... ופשוט גועל נפששש ראינו הכל!! איככככסססס כולם התלוננו והלכו לתפוס אותו, לא יודעת מה נהיה איתו, כנראה חולה מין.. לא משנה היה הכי כייףףף שבעולם!!! חחח התגעגעתיי..

קארין 555

New member
וואי הבניאס מדהים

אוי ותפסתם אותו? ולאן לקחתם אותו ? אסור לעשות את זה בציבור נכון ? זה נחשב לעבירה אייזו חוצפה יווו , הוא איש חולה ? או שאחד כזה שרוצה לצחוק . מה מי מעלה על דעתו לעשות דבר כזה ? סוורי חחח זה פשוט מזעזע !!!

lollipop161

New member
חחחח את צודקת

לא יודעת מה נהיה איתו..... איככ זה היה ממש תקיפה מינית לשמה... הבנים לא זכו לראות את זה, ואפשר גם להבין למה חח... חולה מין! פיכסה אם תפסו אותו בטח היו עוצרים אותו, אבל אין לי מושג אם כן.. מה שאני יודעת זה שחלק מהבנות קיבלו טראומה וואי הבניאס הזכיר לי ממש את הישרדות.. והקייקים בכלל, כי בהישרדות בהתחלה הייתה משימה כזו חח זוכרת? שהיו צריכים להוציא את הפקקים לסירה של היריב..

קארין 555

New member
חחחחחחחחח ווואלללה !!

ההיייתי בבניאס . קוראים לו פניאס בעיקרון . אבל בגלל שהערבים לא יודעים איך לבטא פ' זה הפך לב'. הכל שקט כזה ואת שומעת רק את המפללים נכון, וגם את עלים כזה . שאנחנו היינו שם הייתה מזה רוח נעימה הרגשתי בגן עדן .

lollipop161

New member
נכון!! חחח פניאס.. הסבירו לנו

אבל זה פרח מזכרוני חח.. איזה מקום מדהיייםם אי אפשר להאמין שזו ישראל

miriams4

New member
שמעו זה ממש מצחיק..אני רואה ת'חרמון ../images/Emo80.gif

מהחלון!!

דינדש

New member
אייקון שעשיתי

לפני מספר ימים עשיתי אייקון שנועד לתמונת תצוגה במסן והתלהבתי ממנו. חוות דעת מישהו?

helen333

New member
יפה../images/Emo45.gif

את יודעת אולי מאיפה להוריד פונטים כאילו סוגיי כתב ל"Microsoft Word"??

helen333

New member
גם וגם...אבל יותר חשוב בעברית

וגם אנגלית...חח מה שאת תתני לי זה יהיה טוב רק תגידי ליי איך מורידים!!!?

דינדש

New member
כן ברור!

אני השקעתי אתמול כ"כ בהודעה עם הדגשות וקישורים וכאלה, אבל בדיוק כשבאתי לשלוח- הפסקת חשמל
ולא יצא לי אח"כ לשבת על המחשב, אז עכשיו אני נותנת לך ^^

למעלה