צריכה את עזרת המוחות

chili3

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo53.gifצריכה את עזרת המוחות

היצירתיים פה לרעיונות ליום נישואין מיוחד
ההורים שלי חוגגים באוגוסט 40 שנות נישואין
ואנחנו כמובן רוצים לארגן להם יום נישואין מיוחד. אז קצת רקע כללי, להורים שלי יש 4 ילדים ו- 9 נכדים. עלה הרעיון לעשות בכלל ארוחה בלי הילדים, כי 9 ילדים זה הרבההההההה בלגן והם מושכים את כל תשומת הלב. אולי לעשות במסעדה שיש לה חדר פרטי או להזמין קטרינג ולעשות בגינה שלנו או של אחותי. חשבנו אולי לעשות משחקים שקשורים לאירועים בחיים שלהם. אולי משהו עם תמונות. בקיצור מה עושים וגם רעיון למתנה מיוחדת. בקיצור כל שביב רעיון יתקבל בברכה תודה מראש לכל העונים

יפיתי11

New member
להכין דיסק

במסיבת רווקות שלי חברה הלכה לצלם ונתנה לו תמונות שלי וכן איחולים מהחברים שהוקלטו במצחמה ביתית והוא הכין דיסק מהמם ובו קטעי איחולים תמונות וכן כתוביות מצחיקות . כל העסק עלה בסביבות 400 ש"ח היה מהמם.

gallish

New member
רעיון למתנה לא לאירוע...

להכין לוח שנה (לשנה הבאה כמובן) עם תמונות של המשפחה כל חודש להקדיש למשפחה אחרת או לבן משפחה אחר... אח שלי הכין כזה להורים שלי שנה שעברה וזה יוצא מקסים

ענתש

New member
לאסוף תמונות מכל החיים שלהם

ולארגן להם אלבום (או ספר) מיוחד, עם מילים מהלב ושירים.

אפשר להכין קליפ

עם שיר שתחברו, ותצלמו אותכם שרים. יש חב' הפקה שעושות כאלה דברים (אני ראיתי בחתונה) וזה ממש מקסים, במיוחד עם המשפחה משתפת פעולה ועושה שטויות ולובשת כובעים וכל מיני אביזרים. אפשר להזמין לארוחה שף שיעשה ארוחה פעילה ויפעיל את המשתתפים או יכין את האוכל לידכם.

bubik73

New member
להכין סרט

מה בסה"כ עושים הורים מאושרים? הילדים והנכדים והחיים עצמם. תאספו חומר מהחיים שלהם, תמונות, שכל מי שסביבם יספר דברים יפים שקרו לו איתם, חוויות מתחילת דרכם (דודים, שכנים וכאלה), ילדים - לספר עליהם כהורים ונכדים כמובן. תשלבו את התמונות בדיבורים. לסיים את הסרט בברכות מרגשות מכולכם, כל אחד בפני עצמו. שימו ברקע שירים שהם אוהבים. תאמיני לי, יותר מזה הם לא צריכים....

מה לגבי "שיחזור החתונה"

אנחנו עשינו להם בחתונת הכסף והיה מעולה
לקחנו אותם לבית הכנסת שבו הם התחתנו (סבתא שלי אפילו באה עם השמלה מאז
) ועשינו טקס קצר. בנוסף בתור מתנה עשינו תמונת קולאז עם תמונות מכל מיני מאורעות בחיים שלהם ושלנו - עשינו קולאז בPHOTO SHOP ואז הלכנו לבית דפוס והדפיסו לנו את התמונה בגדול
אופציה נוספת (המתנה לאמא שלי ליומולדת 50) - היא לצלם את כל המשפחה והחברים מספרים על חוויה משותפת עם ההורים שלך

chili3

New member
ההורים שלי התחתנו בתחנת כיבוי אש

חדרה
סבא שלי היה מפקד התחנה. והיום הם בכלל גרים בירושלים
אבל רעיון חמוד לאללה

gallish

New member
זה הזמן לגייס את התחנה ../images/Emo3.gif

דווקא נראה לי רעיון מדליק, אמנם אופרציה, אבל שווה, לא

אני בעד ../images/Emo45.gif

זאת באמת יכולה להיות חוויה מדהימה עברום וגם עבורכם... ואת זה כן אפשר לעשות עם כל הילדים - לתת להם תפקיד שם מפזרי פרחים, נושאי טבעת וכו

פ ו ש י ת

New member
רעיון שעשתה חברה

ליום הולדת 70 של אבא שלה, אבל פה השתתפו כל הנכדים. כל נכד לבש חולצה עם הדפס תמונה של הסבא ומאחור כתבו כל מיני דברים יום הולדת שמח 70 (ולא יודעת מה עוד) - על כל חולצה מילה וסדרו אותם בשורה בשביל הברכה אני יודעת שהסבא מאוד מאוד התרגש, וגם הנכדים התרגשו מההפתעה שהכינו בקיצור, זה אם תחליטו לקחת את הילדים מזל טוב

רעיון נוסף

אפשר לעשות להם משימות כמו רצים לדירה (כמובן משימות יותר ידידותיות) הם יחפשו רמזים, יעשו כמה משימות כשהם עוברים בין תחנות. התחנה האחרונה יכולה להיות מסעדה, ספא או כל הילדים והנכדים ממתינים בסיום ה"מסלול". כמובן שצריך לעבד את זה אבל זה בגדול הרעיון.

רעיון למתנה:

לתת תמונה מוצלחת של הזוג לצייר מוכשר ולבקש ממנו לצייר אותם בצבע. למסגר במסגרת מרשימה.

יש יש 4

New member
באותו עניין - אתן מכירות משהו

מקצועי שאניט יכולה לתת לו את התמונות ואת קטעי הוידאו והוא יערוך את הכל? אני מפתח-תקוה. תודה רבה

cocabola

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo26.gifמנצלשת...תרגומון...

צריכה המלצות לתרגומון עברי אנגלי, אנגלי עברי, שישמש דובר אנגלית בלבד ודובר עיברית הרוצה לשפר את האנגלית, המכשיר צריך להיות נוח לתפעול ואמין כי נוסע מכאן לארץ אחרת ראיתי ברשת את בבילון , מישהו ממליץ תודה מראש

cocabola

New member
../images/Emo180.gifאולי מישהי בכל זאת יודעת |ימי

מקפיצה קפיץ קפוץ קפיץ פוץ

רעיון יצירתי

אפשר לעשות להם משחק כזה כמו חפש את המטמון, אבל בתחנות שונות בחייהם. למשל, להתחיל בתחנת כיבוי אש,להמשיך לירושלים, הבית הראשון,וכד'. כל הילדים והנכדים גם יוכלו להשתתף. אפשר לסיים בארוחה בגינה שלכם..

מיתי

New member
תנסי באתר הזה

תוכלו לעשות קולאז' של כל המשפחה או תמונה מקורית שלהם מהעבר או תמונה של הנכדים ולהדפיס על קנבס זה יוצא מהמם.

buba300

New member
מאוד מומלץ ! להגדיל תמונה מהנישואין

בשחור לבן. אבל ממש בענק !! ולכתוב להורים באהבה מ.... זה מדהים מדהים. ואנחנו עשינו להורים שלנו. הם נכנסו למסעדה וראו את התמונה בכניסה לחדר הפרטי. מאוד מרגש.

למעלה