סקר חדש

marik

New member
חודש לאחר מצעדי הגאווה

והסקר שלנו עומד על תילו.... הגיע הזמן להחליפו, אבל לא לפני שנראה מה תוצאותיו! 19% חושבים שמצעדי הגאווה מזיקים - "מי בכלל מוכן לראות שני גברים מתנשקים בטלוויזיה? במה יש להם להתגאות?" 45.3% לא כל כך משנה להם, או שמקבלים או שלא 35.7% חושבים שמצעדי הגאווה בטוח שתורמים. "לראות בטלוויזיה שני גברים מתנשקים זה סבבה, שיחיו איך שמתחשק להם" מה דעתכם על התוצאות??? יש למישהו הצעה לסקר הבא?

marik

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo32.gif../images/Emo32.gif../images/Emo32.gif../images/Emo32.gif סקר חדש

יאללה אנשים - יש לנו סקר חדש.... זה הזמן לענות עליו!

eliranbb

New member
הומו? מי? אני? - הבלוג של אלירן

אתם מוזמנים לקרוא את הבלוג שלי יותר מ-2000 איש כבר קראו ונהנו ואתם מוזמנים להיות הבאים בתור להתמכר לבלוג של הומו בן 20 שמחפש את עצמו סיפורי חיים אותנטיים, מחשבות, שאלות בקשר לנטיה מינית, לגיל, למהות החיים קראו בארכיון הבלוג: איך הצלחתי למצוץ לעצמי איך מזהים הומו? סיפור קטן על יואב ועוד המון סיפורים מרגשים בשבילכם http://www.israblog.co.il/eliranbb

../images/Emo45.gif מקפיץץץ

מאריק ואנוכי מתכננים מפגש פורום מצומצם, בת"א, במחצית השניה של אוגוסט. אנחנו רוצים לקבל מושג כללי כמה אנשים יכולות להגיע, לכן חשוב שתגיבו לאחת מהאופציות. בנוסף, אולי נעשה גם משהו לכבוד הפרידה
שלי מהפורום. העניין הוא שאני עובר לעשות שירות לאומי
ולכן לא תהיה לי גישה יומיומית למחשב. מי שיש לה הצעות, בקשות, תלונות, מכתבי הערצה וכו' מוזמנת לפנות אלי במסר פרטי
(ההודעה מנוסחת בלשון נקבה מטעמי נוחות והיא מיועדת לכל המגדרים)

גלעד יא

New member
סקר חדש בפורום בנים בלבד../images/Emo32.gif

בעקבות עליית "אהבה מעבר לפינה" בערוץ 2 רואים את יהודה לוי בכל חור אפשרי. הבחור אומנם חתיך היסטרי (גורסים אחדים מבני הקהילה), אבל האם אנחנו רואים או יותר מדי? ואולי דווקא כמה שיותר הרי זה משובח? פורום בנים בלבד פתח סקר מיוחד הבודק את דעתכם על יהודה לוי. הצביעו והשפיעו!

למעלה