משהו לשפור המצברוח

nurilu

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo32.gif משהו לשפור המצברוח

המרכז לימודי ערב למבוגרים מציע קורסים וסדנאות לגברים בלבד מחזור ראשון יפתח בקרוב שימו לב! היות שרמת המורכבות של החומר הנלמד גבוהה, הקורסים יועברו בקבוצות קטנות עד 8 איש ובעזרת אמצעי לימוד חדשניים ושיטות הוראה מתקדמות. רשימת הקורסים: 1. כיצד להכין קוביות קרח? - צעד אחר צעד עבודה עם שקופיות. 2. גליל ניר טואלט - האם זה צומח על המתקן? - דיונים קבוצתיים סביב השולחן העגול. 3. השתנה נכונה - סדנה מעשית - איך להשתין בשרותים תוך שימוש בטכניקת הרמת כיסוי! ! האסלה וללא השפרצה על הרצפה והקירות - התנסות קבוצתית. 4. להתפשט נכון - קורס להכרת ההבדלים הבסיסיים בין סל הכביסה לבין הריצפה. ציורים ודיאגרמות עם הסברים. 5. יש חוקים לפיזיקה - כלים מלוכלכים בגמר הארוחה - האם הם יודעים לעוף באופן עצמאי לכיור? - שעורי וידאו 6. חיפוש גורלי - חלק ראשון - הדרכה בשיטות אפקטיביות לחיפוש חפצים מבלי להפוך את כל הבית ומבלי להרים את הקול - פורום פתוח. חלק שני - מפתחות האוטו, הארנק ומשקפי השמש - סדרת תרגילים שעוזרים לרכוש הרגלים להשארת החפצים במקומם כדי לאתר אותם אח"כ. 7. בריאות - חלק ראשון - הענקת פרחים ומחמאות זה לא מזיק לבריאות! קלטות תרגול לדיבור נכון. חלק שני - אפשר להתגבר על אמנזיה - איך לזכור ימי הולדת וימי נישואין? איך לא לשכוח להתקשר כאשר אתם מאחרים? - טיפול בעזרת שוק פידבק 8. סדנאות שאנטי ושיפור הזוגיות - האם תצליח לשבת בשקט במקומך בזמן שהיא מחנה את האוטו? שיטות הרפיה והתרגעות, סימולטורים בזמן אמת. - איך להיות בן הזוג האידאלי בזמן SHOPPING טכניקות הרפיה, מדיטציה ונשימה נכונה

מעיןבר

New member
../images/Emo6.gif כנראה שאני גבר ../images/Emo3.gif

גם לי לא יזיק לעבור חלק מהסדנאות....

פּוֹנְג

New member
הי, את הבטחת לי שכשנכנסים להריון

זה עובר (הבלגנסטיות). זאת אומרת שעכשיו כשאת אמא את חייבת להיות כבר מסודרת
את רוצה להגיד לי שעבדת עלי

מעיןבר

New member
היה לי שלב כזה של קינון...

מתישהו בחודש שישי. זה עבר אחרי שבועיים
ומאז שיש את אדוה + אני עובדת ברור שהסדר והניקיון ירדו אפילו למקום יותר נמוך ברשימה. הדבר היחיד שמחזיק אותי זה העובדה שאנחנו גרים כרגע אצל חמותי וחייבים לשמור על שלום בית (מה היא אשמה בבלגאן שלנו
) ברגע שנעבור לדירה שלנו ברור שנחזור לימי הבלגאן. אז צר לי שאין לי בשורות משמחות...

mom of Ophrie

New member
oh Pong

hopefully soon you will know yourself that when you become a mother the BALAGAN just starts... When I started reading this list I thought to show it to my hunband but by the end of it I realized it suits me more than him... mom of Ophrie​

שינובו

New member
../images/Emo6.gifבנות, להתחיל לשתות יין! ../images/Emo48.gif

בפורטל של הכללית מצוטט מאמר שטוען ששתית יין (שימו לב - לא בירה או וודקה - יין!) מקצרת את זמן ההמתנה להריון. עורך המדור היה קצת סקפטי... לי נראה שאולי היין הגביר להן את החשק. לחיים!

nurilu

New member
לי יש המלצה רשמית מהרופאה לשתות

ברצינות. מכיוון שהיא מאמינה שהסיבה העיקרית שאני עדין לא בהריון היא בגלל הלחץ. אז קצת אלכוהול יכול להרגיע מתחים. הבעיה היא שאני לא ממש אוהבת אלכוהול

למעלה