מקום לנוער הגאה בחיפה

Reuta5

New member
זקוקה לעזרתכם

שלום,קוראים לי רעות, ובמסגרת פרוייקט שאני מקימה דרך ארגון LEAD אני זקוקה לנערים ונערות בני 16-18 שחוו לפני שנים אחדות אובדן של בן משפחה קרוב בתאונת דרכים ומוכנים לסייע לילדים צעירים שמתמודדים כעת עם אובדן של בן משפחה קרוב שאיבדו אף הם בתאונת דרכים ואם אינכם כאלה אך אתם יודעים על אנשים כאלה אנא הבנו אותם אליי. אם הנכם מעוניינים 0503013339 [email protected]

../images/Emo32.gif רוצים לשדר ברדיו? ../images/Emo124.gif

מודעה זו מיועדת לבנות ולבנים! "בראש צעיר" – תכנית הנוער של רשת א', משודרת עבור בני נוער ועל ידם. ועכשיו במבצע גיוס כתבים וכתבות נרחב! רוצים לשדר? אם אתם בכיתה ט'-י"ב, וגם אם אתם (נו נו נו) לא הולכים לבית-הספר; אם אתם יצירתיים וחייבים להתבטא; אם אתם חושבים, אם אתם מעודכנים, אם מעניין אתכם מה שקורה בעולם, במדינה, בשכונה, בקומונה; אם אתם אחראיים, לא-ביישנים, וחושבים שאתם יכולים לשדר שעה של שידור חי ברדיו – אולי אתכם אנחנו מחפשים! רוצים להקשיב? בימים ב', ג', ד' בין השעות 15:00-16:00 ברשת א', קול ישראל. תדרים: ירושלים 98.4fm, ת"א והמרכז 100.7fm, צפון 97.2 fm, כל הארץ – 531am. באינטרנט http://kolisrael.iba.org.il/ (וללחוץ על "רשת א' בשידור חי!") רוצים לפנות? או כאן במסרים, או במייל [email protected] או בטלפון לאפרת 052-3923941. להשתמע...

LuLu A

New member
מסע ישראלי מבראשית

היי לכולם, אני מקווה שזה הפורום הנכון לשאול בו, אבל אני עורך סקר לכתבה בעיתון על "מסע ישראלי מבראשית". הסקר מותנה בהשתתפות במסע במסגרת בית הספר כטיול שנתי. בסקר יש שאלות והוא דורש מספר דקות בלבד. סקר: 1. שם מלא (ואמיתי) 2. גיל 3. באיזה כיתה היית כשיצאת למסע 4. מאיפה אתה בארץ (צפון, מרכז, דרום) 5. מה ההתרשמות שלך מהמסע (המקומות, הארגון, ההדרכה וכו') 6. האם אתה חושב שיש להמשיך בקיום המסע, ואם כן לאילו גילאים/כיתות? תודה רבה מראש לעונים.

DushCoffee

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo27.gif מקום לנוער הגאה בחיפה

'דוש' - מקום לנוער להט``ב בחיפה לדבר, להכיר, לשמוע מוזיקה טובה, לשתות שוקו/קפה/תה עד שמתפוצצים, לאכול עוגות ועוגיות טעימות (וגם סופגניות, כמובן), לשחק פינג-פונג ועוד, והכל על חשבון הבית - כי אנחנו יכולים להרשות לעצמנו
ב`דוש` הקרוב החנוכיה עלינו!
מתי? בכל יום חמישי איפה? רח' הלל 47, חיפה אגב, גם סטרייטים מוזמנים! אנחנו כאן לכל שאלה, `דוש` [email protected] *להט``ב - לסביות, הומואים, טראנס ובי

למעלה