limilu

New member
היי!../images/Emo187.gif|סאם|ארוון|

אני יודעת שאין לי שום סיבה לפרסם את זה בפורום המסויים הזה אבל... אני רוצה שתקראו את הבלוג שלי, ומכיון שיש לנו כל כך הרבה במשותף (*אהם*טרי*אהם*), אז אני בטוחה שתקראו אותו. בבקשה? אה, וגם תגיבו, טוב? גם אם זה נראה לכם ממש טיפשי, אז תגיבו, אפילו תנו לי הערות בונות...

ויימס

New member
אם הייתי יודעת איזה מהם בשם שמיים

הוא שלך, הייתי שמחה מאוד לעשות את זה.

limilu

New member
נו, יש לי קישור!../images/Emo187.gif|סאם||ארוון|

טוב. אז הכתובת היא: blog.tapuz.co.il/limilu לכל המעוניין! (וגם ללא מעונינים מביניכם)

Maladict

New member
תנמיך פרופיל ../images/Emo8.gif

אני במקומך היתי מנמיך פרופיל על הפז"מ הצונג'י ;) אני אומר לך את זה בתור אחד שיצא לחפש"ש יום חמישי ;) שרות נעים ומהנה ותזכור קצינים זה טוב יש להם טעם של עוף

Athaclena

New member
ואני

עוד שבועיים אהיה משוחררת כבר 4 חודשים! ובעוד 5 ימים בדיוק יעברו 4 שנים (!!) מאז הגיוס שלי. ולמפקד-לשעבר שלי יהיה יומולדת, ואני בטח אשכת להתקשר אליו ולהגיד לו מזל טוב. לא להיות בצבא זה אחלה דבר

ויימס

New member
זאת אומרת שהיית בקבע?

כשהייתי שלושה וחצי חודשים בצבא הציעו לי וחתמתי על ויתור. אני כמעט 9 חודשים.

Athaclena

New member
הייתי כמעט שנתיים בקבע

והייתי אמורה להיות שנתיים וחצי. כל הבנות שהתגייסו איתי קיבלו עכשיו רס"ל ויש להן מדים חדשים, זה מצחיק! אבל ראיתי רק אחת בינתיים. אני צריכה להכריח עוד בנות לבקר כדי שאני אראה איך מתאים להם המדים החדשים (שהם ממש לא נוחים דרך אגב).

Athaclena

New member
כל הירוק מסביב היה מדכא (ירוק זית)

והאוכל היה מדכא, וחוץ מזה?... יש קורסיסטים שהרבה יותר מסכנים ממך, כולם ג'ובניקים וחוזרים הביתה כל יום או כל שבוע, זה באמצע פ"ת ויש שם חבר'ה נחמדים. לא הייתי בדיכאון במיוחד. במיוחד בקבע כשהיתה משכורת נורמלית ובלי שמירות.

למעלה