איזה מדהימה את../images/Emo6.gif../images/Emo28.gif

פעם שנייה שאת שולחת לי הודעה כשאני בסנטר להגיד לי משהו על הפורום. [פעם ראשונה היה המפגש ואז שלחת לי הודעה שנפתח לנו פורום ועכשיו האדום.] תודה. ותודה לשחר!

shiraz cohen

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

איזה כבוד,אמאאאאאא! ההודעה הראשונה שלך! פאק.

xXx Lilo xXx

New member
שמחה בשבילך ^^../images/Emo29.gif

*מצטערת שאני לא מתלהבת כרגע. את יודעת* אבלללל אני יודעת שהיה לך יום ממש מעולה! ואני מקווה שהוא ימשיך ככה כל החודש, ואמממ אוהבתותך המוןהמוןהמון, והיה כיף בת"א

xXx Lilo xXx

New member
שרשרתי לשלך במקום לשירז. לא משנה ../images/Emo4.gif../images/Emo29.gif

העיקר הכוונה, בלה בלה בלה.

xXx Lilo xXx

New member
חפירה על ת"א ../images/Emo3.gif../images/Emo29.gif

אז יצאנו בתשע וחצי מהבית
חחחח... אני [שירי וידיד שלנו] עלינו לאוטובוס [שמסתבר שהוא של ידיד שלנו כי ראינו אותו עולה לאוטובוס והוא עלה עליו רק כי בא לו לנסוע הלוך וחזור לת"א XD]. בקיצור, הורדתי אותנו 4 תחנות ליפני X_X [אופסי
] אחרי איזה הליכה של כמה דק' הגענו לחנות שליד הכרמל וקניתי לי חולצה [ארוכה !@$%$ שהצילה לי תחיים אח"כ XD] של HTF ממש ממש יפה ^^... בשוק הכרמל קניתי אמממ מן שרשראות כאלו של הדיסקיות רק בלי הדיסקיות [אני 3 ושירי 2][5 ב10
]... אח"כ קנינו אני ושירי לקים XD ואז הגיע החלק הטוב
אני וידיד שלי קנינו 2 חבילות של פסק זמן [אחד חלב השני מריר P: ][וזה לא סתם, זה מהגדולות] ושירי קנתה 10 שוקולדים ב10 XDDD [כל ת"א ניסינו להיפטר מהשוקולדים][למרות שאח"כ ניסינו אני ושירי לשחד את ידיד שלנו שבא מאוחר יותר לאכול שוקולד - והיי! הוא אכל!]. אמממ קנינו נסטי גדול במגה בעיר XD ושתינו אותו [נישאר קצת אז השארנו לידיד שבא מאוחר יותר]... אמממ ליווינו את ידיד שלנו לתחנת האוטובוס ליד עזריאלי... ואז הוא עלה לאוטובוס הביתה, אני ושירי עלינו על הגשר, הגענו לעזריאלי, הסתובבנו, ראינו את אחותה, ועלינו אח"כ לגג של עזריאלי [שם היה קר ובגלל זה החלפתי חולצה XD]... היה נחמד... צילמתי תידיים שלי עם המלאמלאמלא צמידים XD [שאגב חזרו אלי אחרי חודש ומשהו X_X"]. אח"כ ידיד שלי הגיע ברכבת והלכנו לראות אותו, ואז גררנו אותו לגג.. ישבנו שם, שתינו נסטי XD מה שנישאר. [
ד"א הגג היה מלה אימו-פריקים-פקאצות-ערסים חשים למיניהם, וזה היה ניראה כמו התאבדות המונית על הגג- כ"כ מפחיד. והיה איזה מישהו שהיה בקטע של "יאללה בוא נעמוד על המעקה" וחבר שלו בא ועושה לו סולם גנבים (בקטע של לעזור לו להתאבד) וזה היה מפחיד.] אח"כ הלכנו חזרה לכיוון הסנטר, ואז הלכנו לחנות של גרפיטי [ליד הכרמל] מאגניבה וידיד שלי קנה שם משהו... אח"כ הלכנו לסנטר, הרגנו לעצמנו תרגליים.... היה נחמד בלה בלה אין לי כוח תאמת לחפור XD אממ אכלנו [שירי אכלה משהו שקשור לדפי אורז 0_O] הצטלמנו :| יותר נכון שירי נהנתה לגמור לי את הבטריות
[סתםסתם]. ואז בסביבות שבע ורבע לקחנו אוטובוס הביתה.... והיה כיף. אני שמחה מאודמאודמאוד שיצאתי XD וששירי ו2 ידידם שלי היו איתי. ^^^ אני שמחה.
[אעאע גם יצא לי לדבר עם שירז בטלפון !#$#%&$^% מגניב! XD] [ועכשיו המצב לא כ"כ אבל נשרוד אותו][איכשהו
]

xXx Lilo xXx

New member
תמונה של הסיכה של פראמור שקניתי.../images/Emo29.gif

כי הבטחתי לשירז ^^

shiraz cohen

New member
../images/Emo99.gif ממש יפה! חוץ מהשרוך,מה הוא קשור? ../images/Emo6.gif

השחור לבן יפה. אבל שלי יותר יפים.
חעחע.

xXx Lilo xXx

New member
השרוך? לאדעת XDDD../images/Emo29.gif

יש לי אותו ועוד אחד שחור עם גולגלות XD סתם אני אוהבת לשים שרוכים על הידיים XD

xXx Lilo xXx

New member
נזכרתי שצילמתי את זה פעם../images/Emo26.gif../images/Emo29.gif

תמונה! חחחח [הצמיד הלבן נקרע לי ובכיתי איזה יום שלם עליו
]

FullyAlive

New member
../images/Emo29.gifאהאע

מאיפה הדיסקיות? יש לי אחד ממש ארוך אבל אני זקוקה לעוד כי זה ענק לע היד שלי

יש דוכן בשוק הכרמל../images/Emo28.gif

יש הרבה דוכנים >< בכל אופן, יש לו שם מלאמלא כאלה תלויים והוא מוכר 5 ב-10. [קנינו 5, כי היי, זה נשמע מבצע כזה, ובמחשבה שנייה קלטנו שזה אומר שכל אחד עולה 2 XD]

למעלה