HAPPY BIRTHDAY ISRAEL

nini18

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo104.gifHAPPY BIRTHDAY ISRAEL../images/Emo104.gif../images/Emo165.gif

היה אחד מהימי עצמאות הכי טובים EVER צאו בחוץ בחיפה היה מדהים 50,000 אישששש
איזו מסיבת רחוב מעלפת היתההההההה.
אין על חיפההההה
http://www.youtube.com/watch?v=vCnSgQOZSXQ&feature=youtu.be

nini18

New member
כן חחחחח ../images/Emo45.gif זה היה גדוללללל ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

RacheLambert

New member
../images/Emo6.gif כן זה היה קורע אבל הלב שלי צנח יחד איתה!1

זה נרראה כואב ברמות.. הייתה לי תחושה שזה יקרה. מזל שהיה פלייבק

RacheLambert

New member
תכלס ../images/Emo6.gif

אגגב, כ"כ הרבה אנשים מדברים נגד מה שיואל שליט עשה.. אני לגמרי מצדיקה. 5 שנים הם שותקים, הוא רק רצה להראות את המחאה והכעס שלו זה לא פגע בכבוד הטקס. באיזו אלימות נהגו כלפיו זה היה מביש

nini18

New member
איידול ../images/Emo58.gif

חחחחח איזה ברור שגיימס ילך הביתה בחיים לא זכה מישהו שאני אוהבת באיידול חחחחחח וואו זה הולך להיות גמר קאנטרי הכי משעמם EVER [כי ברור שהיילי תלך שבוע הבא] לא מאמינה שהעונה הכי מבטיחה שהיתה לאיידול נהפכה לעונה הכי מאכזבת בהסטוריה. חחחחח טוב אז 8 עדיין נשארה הפייבורית שלי ו7 הסגנית
חחחח

צודקת,פרק הסיום יהיה משעמם עם קנטרי אבל

אני דיי שמחה שג'יימס הלך,יש לו קול משגע אבל דיי נמאס ממנו,הוא לא חידש כלום וכל הזמן שר את אותו סיגנון,שום דבר מקורי ולקראת הסוף הצרחות שלו קצת נמאסו...אז קדימה....עד העונה הבאה...כנ"ל לגבי עונה 8
כמובן

RacheLambert

New member
אני מאוד מקווה שזה יהיה גמר של

היילי נגד סקוטי והיילי תיקח. השופטים שחטו אותה בביקורת בלי שום סיבה, הם ויתר מדי קשים עליה ולדעתי היא טובה והרבה יותר מקורית ומגוונת מסקוטי,ג'יימס ולורן. אני מאוד מרוצה שג'יימס עף, הוא חארטריסט
הוא היה בשוקקקק היה בטוח שהוא לוקח את זה בהליכה.

nini18

New member
ראיתי עכשיו את ההדחה די מסכןןן ../images/Emo7.gif

חחחח אבל הרג אותי שהמתמודדים פחדו לגשת אליו עד הסוף חחחחחחחחח איזה חמוד קייסי יאללה איזה גמר אחר לגמרי דימיינתי עם פול גיימס וקייסי וואו זה היה צריך פשוט להיות פיצוץ וגם היילי בסדר אבל אלה היו הפייבוריטים שלי מאמצע העונה. איזה באסהההההההההההההההההההההההה

nini18

New member
הכוונה בפייבוריטים, השלישיה כי את כולם

אהבתי בהתחלה.

למעלה