I HATE SCHOOL

B a Z u K a

New member
../images/Emo32.gif I HATE SCHOOL

אני שונאת בית ספר וכל מה שקשור לזה. שונאת את המורים המניאקים האלה שבטוחים שהם כאלה גדולים ליידי. כאילו פאק, הם לא מבינים איזה אפסים הם שונאתשונאתשונאת את כל המסוממים האלה!! כאילו אם כבר החלטם לדפוק לעצמכם את החיים אז למה לכם להישאר בבית ספר?! כדי להעיק על אחרים?? זה לא שאתם הולכים ליהיות רופאים או משהו נכון?!?! לעזאזל אתם בעצמכם צריכים טיפול!! תפרשו או משהו!! שונאת לקום בשעה 6 בבוקר כל יום שמישהו יסביר לי בבקשה why on earth בית ספר צריך להתחיל בשעה 7:15 בבוקר כל יום למה?!? למה ילדים בגילאים האלה צריכים לצאת מהבית כשעוד אין אפילו אור בחוץ?!?!! חושך מוחלט גאדאמאט!! שונאתתתתתת את האוטובוס בית ספר הזה1!! כל פעם אין איפה לשבת אז צריך לשבת על הריצפה או משהו שונאת את זה שילדים מעשנים גראס במושב האחורי באופן קבוע שונאת את זה שאסור לאחר אפילו בדקה כי אחרת אפשר להגיד יפה "ביי ביי" לאוטובוס ואז להידפק דפיקה רצינית כי מותר לנו ליהיות חסרים 5 פעמים במשך כל השנה ואני לא אמשיך לרשום מה עוד אני שונאת באוטובוס הזה כי זאת רשימה שלא תיגמר לעולם שונאתשונאת את זה שמצפים ממני ליהיות פאקינ רובוט! כאילו מה רעיון?!?!!!! הכל אצלהם צריך להתנהל בידיוק-בידיוק איך שהם אומרים אחרת אלוהים ישמור...מצידם אני הולכת לגיהנום אני שונאת בכללית את כל הסיסטם של הבית ספר הדפוק הזה אין שום הגיון..כאילו תינוקים מריצים שם הכל..אני פשוט לא מצליחה למצוא היגיון בשום דבר שהולך שם.. שונאת את כל הסתומים האלה שמגיבים ב"אוי וואהבוי" כשאני אומרת להם שאני לא הולכת ללכת לקולג'.. כןכן כל האמריקאים האלה הולכים לקולג' וראיתי מה יצא מהם..חבורה של לוזרים עוד ניפגש עוד 10 שנים וניראה מי ניקנק את מי יא פטטים עלובים אבל יותר מכל, יש דבר אחד שדופק אותי הכי הרבה בכל הסיפור הזה והוא ההיי סקול דיפלומה המזורגג הזה בשביל החתיכת נייר המניאקית הזאת אני חייבת לסתום תפה ולבזבז עוד 4 שנים מהחיים שלי, ו4 שנים זה ה-מ-ו-ן זמן.. 4 שנים שאני יכולה לדפוק בהם כסף כדי לממש את התוכניות שלי לעתיד, ויש הרבה כאלה ואף אחד מהם לא קשור לבית ספר בשום צורה..פשוט סיוט אחד רציני בא לי לבקות. ואם מישהי תיכננה להגיד לי "4 שנים עוברות מהר" או משהו בסגנון אז תודה, אבל אל תנסי אפילו. שונאת בית ספר. שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת

©big smile©

New member
../images/Emo32.gifלא יודעת אם מישהי תראה בכלל..

אבל תאחלו לי בהצלחה! תודה! יום מאד מעניין הולך להיות היום...

../images/Emo32.gif קיבלתי תאריך גיוסססס

אעע הו מיי גאד, סתם נו, זה נורא מרגש לראות את זה למרות שזה בדווקקק הולך להשתנות, וגם אם זה נופל על המחנה קיץ האחרון אז בכלל.. אניוואי 14.7.08

אה, וגם 94 במתכונת באנגלית :]

כולה מודל E, אבל אני מרוצה נו ותשרשרו לי איזה כלהכבוד או סמיילי חמוד, זה היה הבוקר הכי גרוע שהיה לי בשנתיים האחרונות \: ואני חייבת עידוד

Small talk

New member
../images/Emo42.gif השמש דיי חמודה לא?

איזה מעולה זה 94, זה אומר שגם יהיה לך ציון גבוהה בבגרות לא? . אם זה עוזר , אני היום בחופש מבית ספר ומשום מה אחותי הייתה צריכה משהו מהחדר שלי ב7 לפנות בוקר, אז היא דפקה בדלת, העירה אותי,ואז החליטה שהיא לא צריכה את זה בכלל אז היא וויתרה, התעוררתי מזה , גיליתי שכל הלילה ישנתי עם התקע של המפזר חום שלי בגב, ואז כשהוצאתי את זה ובאתי להשכב בחזרה דפקתי תראש בקיר. אם זה לא יעזור אז חיפשתי בשבילך בדיחה- רב אחד עצר נרקומן ושאל איפה זה הדואר. הנרקומן הסביר לו והתכוון ללכת. הרב החליט להחזיר לו חסד ואמר: "בני היקר, עזוב אותך מהסמים, בוא ואקח אותך לעולם התורה. אני אראה לך את התענוג האמיתי בדת שייקח אותך לשמיים!" הנרקומן: "אתה תיקח אותי לשמיים? אתה לא יודע איפה זה הדואר!" שיהיה לך המשך יום טוב בובה

e l u l a

New member
וואו איזה מרגש זה!../images/Emo9.gif../images/Emo153.gif

היום לחברה שלי היה צו ראשון.. ובכלל לכולם פתאום יש עניינים של צבא.. איך כלכך מהר?;( וזה תאריך יומולדת של אחותי ושל חברה שלי

Ne§t£A Gi®L

New member
../images/Emo32.gifהסתפרתי:)../images/Emo108.gif

אחרי שנה וחצי שלא, סתם כי רציתי ארוך. זה קרה ביום חמישי. עשיתי גוונים וצבעתי, וכמובן שעשיתי גם פן. זה עם הפן, ממעגן [במסיבה של שישי בערב]>>

Ne§t£A Gi®L

New member
עוד אחת, עם פן../images/Emo108.gif

[רקדנו ב2 התמונות האחרונות, אל תשימו לב לפוזות המוזרות...זה היחידות שיש לי]

ממממשששש יפפפה ! :))

(בלי פן יותר לדעתי חח) וגם את, מאד מאד יפה :]] יומטוב..........

OverSharing

New member
הגוונים מדהימים!../images/Emo103.gif

מתאים לך בהיר:] ואת יפייפיה כתמיד

little shorty

New member
../images/Emo32.gif ספר מחזור ../images/Emo53.gif

כן אנחנו מתחילים את כל התיכנונים לספר מחזור ואני באמת צריכה נושא, רעיונות... כל מה שעולה על דעתכן, דברים שאתם עשיתן, דברים שראיתם בספרי מחזור אחרים. בעיקר אני אחראית על זה ואני רוצה שזה יצא ממש יפה כי בכל זאת זו הפעם האחרונה שלנו ביחד ובכלל בביצפר ואוף בא לי לבכות אבל בא לי לסיים. לא חשוב. אני די יצירתית בדברים כאלה אבל באמת לא עלה לי רעיון טוב. בינתיים יש לי רעיון על צבא, נגיד לעשות אותנו איזה יחידה מובחרת או פלוגה כלשהי, המחנכת היא המפקדת ואנחנו החיילים... בעיקרון בתכנון זה לעשות שורות מידע כאלה של שם, בעוד 10 שנים וכאלה אבל הכל כבר נדוש ולא מעניין כזה... רעיונות? עלו לכמה ילדים גם לעשות על הכיתה המעופפת ולעשות אותנו טייסים או משהו אבל זה גם לא מתפתח לשום מקום... רעיונות? אני נואשת. אני יודעת שאתן יצירתיות שלא תעזו להתחמק!

Ne§t£A Gi®L

New member
אהבתי את הצבא../images/Emo108.gif

אם תלכו על זה, יש המון לאן לזרום... למה הייתם הולכים לכלא, איך הייתם מעבירים שמירות [תחביבים יענו], איך הייתם משפצרים ת'מדים, ובתור מס' אישי לשים את הפלא'. תזרמי אם לא, אצלינו עשו תא קולי, וזה יצא מהמם [הגעתם לתא הקולי של X, אני לא יכול לענות כרגע כי [כאן חופרים]...השאירו הודעה אחרי הביפ [ולכל אחד יש ביפ משלו. נניח את כוסית, אז זה "ביפ פריטי". זה נשמע מטומטם, אבל זה יוצא מהמם].

למעלה