hi koolam

x N O A M x

New member
../images/Emo32.gif hi koolam

ani ahshav beamerica veyesh li male dvarim lesaper lhem bekesher la-TRL ani esaper lhem sheani ahzor laretz ki kashe li im hamikledet velo tavinoo kloom. mahar balayla ani ozevet vehozeret beyom rishon ani mitgagaat kashot

Cuttie Cat

New member
אווו מתוקהה

גם אנחנו מתגעגעים קשות :) מחכים לשמוע ממךךך מקווה שנהנת

kocit

New member
../images/Emo9.gifנוו בטח פגשת את פרגי../images/Emo121.gif

יאאלה שיהיה יום ראשון מתגעגעת

HaDaRoSh

New member
אהההההההההההההההה../images/Emo121.gif../images/Emo211.gif

אמאמאמאמאמאמאמאממאמאמאמאמאמאמאאא נעם !!!! אני כל כך מתגעגעת !!!! תחזרי כברררר
אני כבר רוצה לדעת אם הצלחת להכנס לTRL !!! וגם לי יש הרבה דברים חדשים לספר לך
תחזרי כבר !!!

x N O A M x

New member
יואו די איזו פאקצה נשמעתיXD

כתבתי ת'הודעה הזו באחת בצהריים
ואו טוב אני לא יודעת מאיפה להתחיל ררר היה כ"כ כיףףףףףף
בקשר לTRL אז ככה: יש תור כזה לעמוד לתוכנית ועמדו שם מלאא ילדים. אני כבר ידעתי מהתחלה שלהיכנס צריך כרטיס אז שאלנו שם מישו שעובד אם הוא יכול להכניס אותנו ועמדנו בתור שעההה התייבשנו שם עם כל האמריקאיות המתלהבות האלו יואו חח
אז קודם כל בודקים ת'אנשים שיש להם כרטיס ונותנים להם צמיד כדי להכנס לתוכנית..ואם יש עוד מקום אז מכניסים גם את אלו שאין להם כרטיסים. ביום שאני הייתי היה עוד מקום ושהאיש הזה עם הכרטיסים בא אליי אז הוא אמר לנו להוציא משו שיוודא שאני בת פאקינג 16
ואמרתי לו שאני בת 14 והדפוק הזה לא הכניס אותנו
והייתי ככה קרובה
אבל לפחות ראיתי את ונסהה טחח:p ואי והדר אמא תדברי איתי..יש לי איזה מליון עיתונים שיש בהם את אישתהה|: אגב, בטיימס קוור בניו יורק שם..יש כזה משו של אייפוד וזה ומראים כל מיני עטיפות של דיסקים..אז אלפאנק היה ההכי גדול טחחXD טוב אממ זהו בעיקרון

HaDaRoSh

New member
אהההההה !!!!!!

אמאמאמאמאמאמאמאמאמאמאמאמא!!!!!!! חזרת!!! נעם! כמה התגעגעתי ! יואו! שמחה שנהנת ושלפחות היה לך סיכוי קטן להיכנס :) עוד שנתיים את בפנים איתי :-D אני לא בבית עכשיו אז תתחברי מחר! הולכת להיות לנו שיחה ארוכה, יש לי המון דברים לספר לך ואני רוצה לשמוע חוויות! כמה התגעגעתי! מחכות לך תמונות חדשות :-D

HaDaRoSh

New member
אהההההה !!!!!!

אמאמאמאמאמאמאמאמאמאמאמאמא!!!!!!! חזרת!!! נעם! כמה התגעגעתי ! יואו! שמחה שנהנת ושלפחות היה לך סיכוי קטן להיכנס :) עוד שנתיים את בפנים איתי :-D אני לא בבית עכשיו אז תתחברי מחר! הולכת להיות לנו שיחה ארוכה, יש לי המון דברים לספר לך ואני רוצה לשמוע חוויות! כמה התגעגעתי! מחכות לך תמונות חדשות :-D

x N O A M x

New member
כבר ארבע בלילה

ומשעמם לייי
אגב..קבלו מה שאמרתי לכם שהיה בניו יורק..ראיתי את זה אז צלמתיXD>> אלפאנק. זה. שליטה.

dance girl1

New member
היייייייייייייי../images/Emo185.gif../images/Emo211.gif

ברוכה השבה! תספרי חוויות !~#~@$!@!@$!$~@$~ נעםםםםםםםםם

למעלה