-Centered

X Miss Murder X

New member
ס'חמודה, תודה! ../images/Emo24.gif ../images/Emo42.gif

את wings of a butterfly הכרתי, ממש אהבתי אותו
אני אוריד את אלה :]

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifכל השירים שצריכים להיות לכם של HIM../images/Emo16.gif

אוקי,אני מעריצה את HIM מאז שנת 2003|גאהבעצמי| אה,ובהחלט אפשר לציין מעריצה אובססיבית
. אז אני הולכת להמליץ לך על כמה שירים טובים מכל אלבום,ותהני.אה,ותגידי לי מה אהבת
מתוך Greatest Lovesongs, Vol. 666, האלבום הראשון: [אלבום יותר כבד, פחות קליט. מזהירה] The Beginning of the End The Heartless Our Diabolical Rapture It's All Tears [זה השיר הכי מצחיק שהם איפעם עשו
] מתוך Razorblade Romance, האלבום השני: Join Me In Death [חרוש ב ט י ר ו ף
] Resurrection Heaven Tonight Razorblade Kiss I Love You [חפשי + גרסאת הרוק ^_^] כאן זה בלי סינגלים,חוץ מג'וין,שמהם פחות הלהבתי.אבל אם את רוצה לחפש ביוטוב,אז הנה:poison Girl,Right Here In My Arms,Gone With The Sin מתוך Deep Shadows & Brilliant Highlights, האלבום השלישי: Salt In Our Wounds Lose You Tonight [חפשי + גרסא אקוסטית^_^] Close To The Flame Please Don't Let It Go BeautifuL [חפשי + גרסת הרוק ^_^] ינגלים:In Joy And Sorrow [קליפ הכי יפה שיש להם,לדעתי^_^], Pretending. מתוך Love Metal, האלבום הרביעי והכי טוב שלהם: Beyond Redemption [פספוס ענק.זה היה יכול להיות הסינגל שהיה מקפיץ אותם בטירוף.] Circle Of Fear Sweet Pandemonium This Fortress Of Tears סינגלים,שהם הבחירה הכי טובה שהם עשו:Buried Alive By Love,The Funeral Of Hearts,The Sacrament. מאלבום הכי גרוע שלהם,Dark Light,שהוא החמישי,ודרכו הם ניסו גם לפתח מודעות בארה"ב,וקיבלו גוון קצת יותר מיינסטרימי.בוהו.קיצור: Face Of God Behind The Crimson Door Under The Rose Drunk On Shadows The Cage [זה לא חלק מהאלבום בדר"כ,אבל שיר מדהים] וסינגלים:Wings Of A Butterfly,Killing Loneliness רוצה גם כמה שירים שהם בצד? שיהיה,רובם מעולים,אבל של HIM/וילה+מישו. Angel on My Shoulder Hand Of God Rebel Yell [קאבר מ ד ה י ם של Billy Idol,אחד האומנים הטובים איפעם.אני ממליצה לך להוריד גם שירים שלו] Bittersweet Frozen [קאבר לשיר של מדונה,שאם תראי את הקליפ,תביני גם למה HIM עשו לו קאבר
] אני מקווה שזה בסדר,ואם את רוצה עוד,כמובן שתורידי את כל האלבום.

gee mY Life

New member
Give 'em Hell, Kid ../images/Emo110.gif

If you were here I'd never have a fear So go on live your life But I miss you more than I did yesterday You're beautiful

yaelrs

New member
Jeff Buckley - Forget Her../images/Emo192.gif

אעאעאעאאאעאעאע
~אובססיה~

MCR16

New member
Surrender

אני כ"כ אבל כ"כ סוגדת לשיר הזה!
הקול של בן כזה מיוחד, הוא די צורם, אבל שיר כזה מדהים. וגם הקליפ ממש יפה

ציפיתי לזה../images/Emo3.gif../images/Emo16.gif

אז מה רע עם הסולן של ביליטאלנט,נו..משמו?

CitizenErased

New member
זה הסולן של בילי טאלנט?!

אז למה לא אמרת? מצידי שלכולם יתקעו דברים בעיניים והם ישרפו בגיהנום

למעלה