-Centered

hooly5

New member
מזללל טוב D:

גאד אני מחפשת תהודעה הזו כבר בערך חצי שעה
רק כדי להגיד לך מזל טוב XD אז מזל טוב

../images/Emo41.gifחייבת לפרוק עצבים!../images/Emo41.gif

+
אתמול הייתה לי בבית מסיבה שכמה בנות נשארו לישון אצלי! והייתה ילדה אחת שכל הזמן ביקשה צומי וזה ממה היה מעצבן! היא הלכה להיות על המחשב בזמן שכולם שיחקו וכל זה. ואז ילדה אחרת אמרה לנו שהיא על המחשב אז היינו צריכים לכבות לה את המחשב ואז היא היתעצבנה אז היא תפסה כנראה את העכבר וטלשה אותו מהמחשב. וזה עכבר שאני ממש אוהבת! הוא נוח! וציירתי עליו |חיפושית|. מה שקרה זה שבסוף העכבר נקרע! ועכשיו אני עם העכברים המעפנים האילה שיש להם גולה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ואני ממש עצבנית! עזבו את זה! זה לא הדבר היחידי שקרה רע בלילה. שחברות שלי רק הגעו השכנה שלי צעקה עלי שאני לא יעשה מסיבה. אז שמתי עליה זין ועשיתי! וב1 ומשהו אז כמה בנות התחילו להירדם ואני ועוד שתי בנות נשארנו עירות וצבענו את כולם וגם את עצמינו והפללנו את החברות האחירות! שמנו להם את הצבעים ליד השק שינה. ואז בדיוק ב4 שבאנו ללכת "לישון" אז אחת מאילה שציירנו עילה קמה ואז היא אמרה שיש לנו דברים על הפנים וכל זה ונהיה ריב! ורעש! והשכנה התחילה לצעוק ולאיים וזה היה ממש מפחיד! וכולם לא רצו לישון כי הן פחדו (פחדניותתתתת) ועליתי לחדר שלי להביא לחברה שלי משהו ואמא שלי צעקה עלי מול כל החברות שלי שיש רעש! וזה היה המסיבה האחרונה אצלי בבית כי אני עוברת דירה לבית קטן יותר ואז לא יהיו יותר מסיבות ותראו איזה חרא היההההההההה אוףףףףףףףףף! ובנוסף... בבוקר קיבלתי
לפחות בלילה היה קצת כייף שרצנו ברחוב עם פיג'מות וכל אחת הורידה או חולצה או מכנסים והלכנו לגן שעשועים והיה חשוך ומפחיד! וגם בבוקר (לא שהלכנו לישון..)עשינו קרב מים והינו מלאות מים וכולם נשארו עם תחתונים וחזיה!XDDD היה 20% טוב ו80% רע! סליחה על ה.. חפירה.. הייתי חייבת לפרוק! *מרגישה הקלה*

MCRRuLeS

New member
../images/Emo201.gif../images/Emo28.gif

ד"א,הילדה הזאת שרצתה צומי אומשו.. מה היא לקחה!?! מזת'ומרת ''תלשה ת'עכבר''!?!?! חחחחחחחחחחחחח מה,היא סתומה? ><"

LK19

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo204.gif

לא נורא... למרות הכל נשמע שהיה לכן ממש כיף...
וחוץ מיזה, אחרי כל מסיבה שעושים בבית ההורים כועסים עליך בבוקר, לא?... או שזה רק אצלי.. חח

X Miss Murder X

New member
נמ, יש לי מאומץ חדש. נמאס לי מהשמש XD

היא גם ככה לא כלכך קשורה לכינוי שלי, חחח. אז תכירו, המאומץ החדש שלי :] -->
זה גם יותר מתאים לכינוי
עכשיו רק להתרגל אליו וזהו P: שבוע טוב!

אני לא מאמינה שאת בוגדת ככה בשמש שלך../images/Emo12.gif../images/Emo204.gif

סתם סתם....תתחדשי
שבוע טוב

Irisoosha

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo15.gifיש ב12 בMTV הופעה חיה של מיוז!!!!

אאעאעאעההה! תראו

Arctic Monkeys - Brianstorm../images/Emo16.gif

Arctic Monkeys - Brianstorm אה..וגם קצת Brianstorm דמאט,ממכר. אוה,והשיר החדש של HIM, dead lovers lane. כ מ ו ב ן. סעמק,אני מאוהבת

קרניjack

New member
DEVICS- KEYS

לפני כמה שנים שמעתי את השיר הזה, ממש אהבתי, הדיסק נעלם, וגם התבלבלתי בשם הלהקה. עככשיו מצאתי אותו, מומלץ.

למעלה