תשרשרו.

REAL boy

New member
פרוייקט מוזיקלי בטלויזיה

זה ממש חשוב! יש פרוייקט של ערוץ 2 נראה לי של להקים להקה בארגון מקצועי ולהקליט להם אלבום(לא בסגנון של הריאליטי).. בכל מקרה, בקשו ממני לארגן שמות של אנשים שמעונינים להשתתף בבחינות.. אז מי שמנגן על כל כלי, לא משנה מה, אם זה תופים,צ'לו,גיטרה וכו' שישלח לי הודעה עם השם+שם משפחה+מספר טלפון והכלי שעליו הוא מנגן(אפשר לרשום חברים,אבל רק אם הם מעונינים), ובימים הקרובים מישהו מההפקה יהיה איתו בקשר ויתן לו את כל הפרטים. זה ממש דחוף! לעוד מידע ולשליחת הפרטים: ICQ 163247283 mail - [email protected] תודה, לירן

drums123

New member
מי עוזר לי?

אח שלי הקטן מבקש את המשחק קאונטר סטרייק...תגידו, יש את זה להורדה ברשת!?

danidrum

New member
האמת שיהיה לך מאוד קשה להשיג..

אתה בקלות יכול להוריד את תוכנת ה Steam דרכה משחקים את הקאונטר סטרייק דרך האתר http://www.steampowered.com/index.php?area=getsteamnow , אך בשביל להתקין את הקאונטר סטרייק עליך להשיג סי די קי של המשחק HALF LIFE. אני לא מאמין שתצליח להשיג קוד מבלי לקנות האלף לייף מקורי שעולה כ-90 שקלים חדש.

drums123

New member
הלף לייף ישן, יענו 1, עוזר? כי יש ל

יש לי סידי קי של 2 הלף לייף. 1. בלו שיפט 2. אופואסינג פורס. זה עוזR? אפ כן אתה יכול להביא אתר שאפשר להוריד ממנו? ואם אפשר יש מין בוטים?

drums123

New member
דרך אגב, מדובר יותר על משחק רב

משתתפים נגד מחשב, ופחות ברשת...

drums123

New member
יש לי 2.

יש לי האלף לייפים , רק צריך את המשחק קאונטר, ואת הבוטים האלה.

drums123

New member
אוקי הורדתי את התוכנה.

אבל היא המשחק כבר לאחר שמתקינים אותה?! או שהיא רק אל יודע בסיס או זה..?

danidrum

New member
שוב.. תוריד את התוכנה STEAM

הבאתי קישור קודם לכן לאתר להורדה. תתקין את התוכנה, תפתח אותה.. בתוכה תתקין את המשחק קאונטר סטרייק ותכניס את הסי די קי בתקווה שהוא עובד. יש סיכוי לא רע בכלל שזה לא יעבוד, אז תקווה. בתוך המשחק יש לך אפשרות למשחק רשת ולמשחק נגד בוטים כמדומני, לא סגור על עניין הבוטים.

danidrum

New member
סליחה, לא קראתי תגובתך נכון..

בתוך הסטים, כאשר אתה פותח אותו מופיע לך תפריט. בתפריט לחץ על Counter Strike וזה יתקין לך את המשחק

drums123

New member
התקנתי, אומנם לקח פול זמן,

אבל התקנתי הכל, עכשיו, כשאנ פותח את המשחק, איזה אפשרות זה עם הבוטים? [דרך אגב, כשאני לוחץ ניו גיים, הוא תוקע את המחשב, לאחר שבחרתי ברנדומליות אפשרויות משחק]. בתודה מראש, אסי.

כן...איזו לוגיסטיקה!!

היה קורע!!! עכשיו אני הולך לקרוע ת'סושי! בתיאבון לי!!!

למעלה