תערוכת י"א - מגמת אומנות

לירונדה

New member
../images/Emo32.gif תערוכת י"א - מגמת אומנות

כולכם מוזמנים לתערוכה של שכבה י"א במגמת אומנות בתיכון אלון רמת השרון! לפרטים...אליי: 054-620144 אני ממש אשמח אם תגיעו!

yogniz

New member
תזכירי לי... מה הנושא של התערוכה?

אמצע הדרך לא אומר לי הרבה...

לירונדה

New member
דרך :) זה הנושא...

בין השאר יהיה בתערוכה גם שילוב של נושא "אמצע הדרך" בכל זאת, י"א - אמצע התיכון וגם יהיה אפשר לראות את זה בחלק מהעבודות....

אני אומרת ../images/Emo13.gif

שנבוא - סניף הרצליה- ומי שרוצה מהצבעים שלנו ונוער מרצ וכו'.. ביום חמישי- לתערוכה..=] [כי- יום שלישי פעולה בסניף הרצליה, יום רביעי- "צבעים"..] מה את אומרת?..את חושבת שזה יהיה בסדר?

לירונדה

New member
אנשושים!!! סקר! ../images/Emo62.gif

מי מתכוון לבוא לתערוכה?? סתם מתעניינת...חחחח...נורא מתרגשת! :)

הומופוביה בארוחה משפחתית ../images/Emo4.gif

היום, בארוחת צהריים של המשפחה המורחבת שלי: משפחה..שהיא כביכול אמרוה להיות "ליברלית", דוגלת בערכיי ה"שמאל"- [כ"כ לא!]- זה מה שקרה: דיבור על "מיקי בוגנים"- ספר שמופיע בתכנית "מהפך"- של אורנה דץ: נו...הפייגלה הזה. איזה פייגלה? פייגלה. אהה...מיקי בוגנים. פייגלה, מגעיל. מהזה פייגלה? כמו מה זה נשמע לך? נו...זה הומו. הוא כמו טרנס, ממש חצי טרנס, זה ממש מגעיל. כן- ממש טרנס, ממש מגעיל. כן..הוא כולו מלא בסיליקון- בפנים. ממש מגעיל. [זו בערך התמצית של השיחה של ה"משפחה הנאורה שלי"], פשוט לקרוא- ולהבין כמה עבודה עוד יש לנו. =\. שבת שלום, לימור.

לירונדה

New member
שאני אצטט ארוחה משפחתית שלי?

או נסיעה באוטו? לא כדאי! בואי רק נסכם את זה שההורים שלי חושבים שאפשר להדבק באיידס אם מישהו מתעטש עלייך... (תירוץ שלהם לא לתת לי ללכת למשמרות הצבע)

לירונדה

New member
פרוייקט שהיה בתחילת הדרך..

חלוקת מזון, שתייה חמה וקונדומים בגן החשמל

siv6

New member
מממ...

את לא זו שגרה בבית(מחוסר ברירה) עם הומופוב מוצהר (חושב שצריך להכניס את כל ההומואים לבית משוגעים)!!!!

למעלה