שרשור שנה טובה + בקשה אישית מהחברים

ארזS

New member
../images/Emo32.gifשרשור שנה טובה + בקשה אישית מהחברים../images/Emo140.gif

קודם כל אני מאחל לכולם [!] שנה טובה, כתיבה וחתימה טובה. אני סולח ומוחל לכל מי שפגע בי במהלך השנה, בין בכוונה תחילה ובין בשגגה... אני מאוד מבקש מכולם להפגין סבלנות וסובלנות גם כלפי מי ששונה מכם, כאן ובכלל. שתהיה שנה טובה לכולם, שנה רגועה בלי תאונות ואסונות, ושיהיה רק טוב לכל עם ישראל.
 

79 Ori

New member
שנה טובה ../images/Emo75.gif ../images/Emo74.gif

שתהיה לכולם שנה טובה לפחות כמו זו שהיתה.
 

davidfainshtein

Member
מנהל
../images/Emo74.gif שנה טובה ומתוקה לכולם../images/Emo70.gif

שנת שלום ואחווה, שנת בריאות ואושר! שנה ללא תאונות, שנה ללא התרסקויות. נחיתות בטוחות לכולם! לכל חברי הפורום: אני מבקש בזאת את מחילתכם וסליחתכם אם פגעתי בכל דרך שהיא במי מכם במהלך השנה. חלק מהחלטותי כמנהל הפורום נראות לפעמים לחלק מהגולשים כלא צודקות אבל טובת הפורום היא מטרתי היחידה בקבלת אותן החלטות, חלקן לא פשוטות. "בדרכים שהלכתי טעיתי וודאי לא פעם אחת" כמאמר השיר. גם אני, כמו כל אחד אחר, טעיתי בוודאי בעת קבלת חלק מההחלטות ואני מצר על כך. אני מבקש מהגולשים להתאזר בסבלנות. פורום אינטרנטי במהותו יכול להיות רועש וגועש לפעמים ואני לא מבטיח שיהיה פה תמיד שקט ורגוע. אבל אנחנו לוקחים את הפורום הזה למקום מאוד ברור לנו - מקום שקט ונעים שמשתדל לקלוע לטעמם של מרבית הגולשים. אחרי המהומות בכוס תה שפשו בפורום הזה בזמן האחרון, ייקח מעט זמן לייצב אותו ולהחזירו לשגרה הנעימה שכבר שכחנו את טעמה, אבל זה יבוא. זה עלול לדרוש מספר צעדים כואבים לחלק מהגולשים. חלקם ילמדו בדרך הקשה לא להציף את הפורום. אם זה בדרך של מחיקת הודעות שיטתית ואם זה בדרך של חסימה זמנית או קבועה. חלק אחר של הגולשים ילמד בדרך הקשה את עקרון המדיניות האוסרת דיונים מנהליים ע"ג הפורום עצמו. אבל אני ואורן שותפי, יחד עם צוות הנהלת תפוז - מאמינים שאנחנו הולכים בדרך הנכונה, גם אם היא קצת כואבת בהתחלה. שתהיה לכולנו שנה טובה ומתוקה, כתיבה וחתימה טובה!
 
שנה טובה ומבורכת

שתהיה לכולנו שנה טובה ומוצלחת בשנה החדשה. סולח ומבקש סליחה ממי שפגע בי ואם פגעתי. שיהיה לכם הרבה טיסות ובכיף
 

ofleisher

New member
../images/Emo74.gif שנה טובה ומאושרת ../images/Emo75.gif

שנה טובה ומאושרת, שנת שגשוג ובטחון, שנת בריאות והגשמה, לכל חברי הפורום וב"ב.
 

tcu6

New member
שנה טובה שנה של סובלנות ופתיחות, שנה

שבה נמעיט בשינאת חינם ונרבה באהבת חינם. שנה טובה לפורום ולכל ישראל.
 

Mark902

New member
שנה טובה!../images/Emo75.gif../images/Emo74.gif

שתהיה לכולם שנה טובה - שנה בלי ריבים ושנה עם הרבה תעופה!
 

DorSht

New member
חג שמח ושנה טובה ../images/Emo13.gif../images/Emo24.gif../images/Emo75.gif../images/Emo74.gif

 

bangy1

New member
../images/Emo104.gifשנה טובה לכולם

שנה טובה לכולם שנת בריאות ואושר , בריאות טובה ופרנסה טובה שנה שנהיה לראש ולא לזנב ונראה כל מטוס מהקוקפיט ועד הזנב שתהיה שנה טובה ומתוקה אתם יודעים למה מברכים שנה טובה ומתוקה כי כל מה שעושה הקב"ה בחשבון הכללי הוא לטובה , אבל אנחנו מבקשים להרגיש ולראות את זה אזי שתהיה לכם שנה טובה ומתוקה ומאושרת ושכל משאלותיכם תתגשמנה .
 
למעלה