שרשור מצב רוח טוב!

כה D:

אבל רק לחצי שנה, לפני הבת מצווה של אחותי אני עושה גלח. [הסכם עם אימא.] אני בטוח יהיה בירושלים, אבל זה יהיה מין טיול מאורגן כזה ואנלא יספיק לראות אותך... אבל אולי אני יהיה אחרי זה שוב, נראה. הכל חוזר עלייך וקקה בידייך

Berliner Mauer

New member
בחורצ'יק ../images/Emo23.gif

וחזרתי הביתה מוקדם, ואפילו נגמרו לי כאבי המחזור. ואחי הגדול נסע לטיול אחרי צבא ואני שמחה בשבילו, והוא גם השאיר לי גיטרה (שאני לא יודעת לנגן בה) ואייפוד 80 ג'יגה (שאני לא ממש צריכה). ולפעמים יש ריח של חופש גדול. אבל תכלס בעיקר הבחור

Black Inside

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifמישהו היה אתמול [7/4] בהופעה של דיסוננט

?? מי שהיה יודע שהיה- בן זונה! אז יש מצב מישהו/י מפה היו?

הייתי.. הגעתי לקולטורה

ראיתי חברים ששנים לא ובסוף לא היה לי חשק להכנס אז הלכתי הביתה>< היה דיי ריק לא|?

RED Spider

New member
הכל בסדר איתך?@#?%$?

היה אחד הדברים פשוט :| לא נהנתי בהופעה ככה כלכך הרבה זמןןןן אפילו עם הסאונד הגרוע וכל הפאשלות נראלי שברתי את הצוואר היה פשוט ענק! פשוט חבל, איך אפשר לוותר כשכבר שם? באמת חבל.

Black Inside

New member
מה??? הייתה הופעה בת זונה!

דיסוננט ומטרסייד, וגם אברייג' דפקו הופעה לפנים! ובכלל לא היה ריק

PUMPKIN juice

New member
~ ../images/Emo48.gif../images/Emo209.gif

קיבלתי 100 בערבית ^^~ ואמ.. מחר לא לומדים אלא יש ~אולימפידת ז'-ח'!!~ פחחחח
אבל הולך להיות מצחיק וסטלני עם הכיתה המפגרת שלנו XD; וגם, בניגוד לכל הסיכויים [!!] המצב-רוח שלי משתפר ויש לי חברים מדהימים! שפשוט אי אפשר שלא לצחוק איתם. כפרעל הקושקושנים שלי 3>~ בקיצור, אני מקווה שיהיה טוב יותר, אבל בכל הבחינות. והיום יש לאחשלי יומולדת! הוא בן 17 החתיכון. עכשיו חזרתי מהמסעדה, אכלתי בשר |ריר| וווהוו!~ חפירה

PUMPKIN juice

New member
טוב.. ../images/Emo48.gif../images/Emo209.gif

תורידו את מה שאמרתי על היום. היום היה די משעמם והשיחה עם ידיד שלי, שבכיתי בה לא תרמה במיוחד. וואל, אני מקווה שיהיה טוב.

Brownie s

New member
סוף סוף מצאתי דרך להעביר את התמונה הבאה למחשב

רק שהיא לא יצאה משו... טוב לא נורא
+ שלחו לי תמונות עם החבר
שיצאו גם הם לא טוב
אבל בסדר

*HAPPY* *HAPPY*

בגלל שעוד פחות משבועיים אני טסה לאיטליה
בגלל שבזמן האחרון אני השתפרתי מאוד מאוד בלימודים
בגלל שעוד כמה ימים קונים לי גיטרה חשמלית
והמ זהו

Rain must fall

New member
כי אתמול אני והחבר היינו חודש. ../images/Emo23.gif../images/Emo72.gif

וכי מחר לא נלמד כל היום (יום נגד סמים) ונראה את הסרט מישהו לרוץ איתו בבית ספר. כי הטראגוס כבר לא כל כך כואב. והדלקות באוזניים משתפרות. כי קיבלתי סולו. כי סיימתי ללמוד יצירה אחרי הרבה זמן שהשקעתי בלימוד שלה. כי עוד מעט אילת. כי הרופא שיניים נדחה. כי ניצחתי בהתערבות. והכי חשוב ~ כי מחרותיים חופש!!!1 איזה שירשור נחמד, נהנתי לקרוא את הדברים הטובים של כולן. ממש העלה לי חיוך על הפנים.

HandsStainedRed

New member
D:::::::|לין-זי|../images/Emo198.gif

השגתי ת'מסנ שלו D:
איזה כיף להיות מאוהב |קיטשיותקיטשיות|

HandsStainedRed

New member
עודמשועודמשו D:|לין-זי|../images/Emo198.gif

אני במצב רוח הכי טוב בעולם כי הוא עונה לי! ואני אוהבת י'ניקים D: והעיפו מישו מהביצ'פר ועכשיו חברה שלי עצובה אבל שמחה! וכיף לי D: ואבא קנה לי מיתרים DDDDDDDD:::

BlackFairy567

New member
את האמת שבד"כ אני לא ממש מגיבה לדברים כאלה..

אבל אני ממש במצברוח טוב כרגע, וזה שינוי גדול מהחודש וחצי האחרון שהיה פשוט באסה ענקית... אני כבר חודש וחצי בלי עבודה ומתחיל להיות לחוץ.. אין לי כבר איך לשלם שכר דירה וזה לא כיף.. ואני גם עוד חודש טסה עם החבר שלי לתאילנד.. ואין לי יותר מדי כסף וזה מבאס... קיצר, הלכתי לחפש עבודות זמניות לחודש עד הטיסה.. הביאו לי כמה עבודות, ביטלתי עבודה שיכלה להכניס לי 500 שקל ביומים בשביל עבודה מפגרת למשך שבוע וחצי שאני אמורה לעמוד בסופר עם מגש של קליק עליי ולהגיד לאנשים לקנות {אני אפילו לא מביאה להם לטעום!!!}, ובנוסף לזה עוד עבודה {כי זה רק 4 שעות}, של ללכת לשכנע אנשים בטלפון לפגש עם יועצי השקעות.. התבאסתי רצח, אבל כסף זה כסף.. והדירה לא משלמת את עצמה.. והתחלתי לחשוב אם זה שווה את זה.. ללכת לעבודה בבוקר {שהיא לא מספיק שעות בשביל משרה מלאה}, לצאת מהבית ב7 וחצי, לסיים ב3-4, ולסוע ב2 אוטובוסים לעוד 4 שעות, ולחזור רק ב10 הביתה... זה קצת מוגזם וקשה...אבל עבודה אחת לא יכולה לתחזק אותי כמו שצריך... ואז קיבלתי את הטלפון המשמח!!! הציעו לי משרה שאני ממזמן חולמת עליה, עם הרבה שעות {שכר טיפה פחות טוב, אבל נספוג את ה2 שקל לשעה:}, ומסתבר שגם צריכים אותי ב-ד-י-ו-ק עד הטיסה! אז יוצא שאני ממש עובדת כמו שצריך.. המשרה היא להיות מראיינת בחברת כח אדם.. זה משהו שממש מעניין אותי ואני יכולה לעשות כמו שצריך:p ונהייתי ממש ממש מבסוטה מזה.. הודעתי ל2 העבודות שאני עוזבת... ועכשיו הכל יפה ומעולה!!!:) סופסוף קצת טוב:)

למעלה