שרשור החזקת אצבעות לענת

wranger

New member
../images/Emo32.gifשרשור החזקת אצבעות לענת

אם במקרה אין לכם משהו כבד מדי להחזיק בידיים היום בצהריים, אז הנה לכם תזכורת: היום ב-13:00 יתקיים דיון לגבי הילדים של ענתלה35 היחידה, ולמי תהיה משמורת עליהם. אתם מוזמנים להחזיק לה אצבעות. ענת, בהצלחה.
(קוקי, מתנצל שלא משרשר לשרשור ה
שלמטה. זה יותר מדי חשוב)

noa135

New member
אמנם אני לא כ"כ מבינה בסיפור הזה..

אבל בכל מקרקה אני אחזיק אצבעות.. ענת-המון בהצלחה,מקסימה שכמותך!:)

בארי

New member
../images/Emo24.gif מאמץ...

ומחזיק
עבורך
יהיה בסדר היא תצליח...

linu2

New member
עוד לא מאוחר

ענת, אני אוהבת אותך ומתפללת בשבילך שיעבור בשלום...

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gifשיווווו

איזו הפתעה לא האמנתי למראית עיניי חברלך מקסימים שכמותכם הילדים ימשיכו להיות אצלי ! הומלץ שהאב והחברה שלו יקבלו טיפול ובאם הוא רוצה את הילדים שיקח עו"ד.(כאמור התלונן על זה שאין לו כסף לעו"ד) הצדק יוצא העזרה שלכם עזרה התמיכה והעידוד.. איזה פורום נפלא שמחתי שיכלתי לשתף אתכם מעט מהדברים הקשים שאני עוברת אבל איך אומרים: המאמץ משתלם בסופו של דבר הצדק איתי. החמודים שלי ימשיכו להיות איתי.. הבן הקטן שאל אותי עכשיו מה קורה ? סיפרתי לו שהוא ימשיך לגור גם אצלי וגם אצל אבא.. והוא שמח מאוד. יודעת שהכל צריך להתנהל בסבלנות... עם האקס רק בסבלנות .. בנתיים אני ממשיכה לעשות הכל למען טובת הילדים ................................................

T i g r e s s

New member
איזה יופי../images/Emo70.gif מזל טוב../images/Emo70.gif!../images/Emo70.gif!../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif

ג ב ר ב ר

New member
../images/Emo49.gifיקירתי!!!

אני כל כך שמח בשבילך! רק טוב, תמשיכי להיות מאושרת! שלך, חנן.

בארי

New member
שמח לשמוע כך...../images/Emo13.gif

אלה הם אחד מרגעי האושר שלנו

למעלה