שרשור אוף-טופיק'ס

שוורצי

New member
לאביב- אישי

פוצי איי לב יו, אמרתי שאני אכתוב משהו למרות שלא כ"כ בא לי אז אני כותבת, רציתי לכתוב משהו אישי באמת, כיגם התחלתי לכתוב לך מכתב לפני כמה ימים אבל זרקתי אותו, בכל אופן שיהיה לך לילה מקסים!!! אם כן יבוא לי אז אכתוב לך את המשהו האישי במייל!

G u a n o

New member
מחאות נגד הצעת התקציב ../images/Emo58.gif

ב30/12 פורום הארגונים למאבק באבטלה קורא להשתתף במשמרות המחאה שיתקיימו ברחבי הארץ במחאה נגד הצעת התקציב לשנת 2004. ההפגנות יתקיימו במספר מוקדמים בשעה 17:00: קרית שמונה - צומת רסקו ע"י הגשר (פרטים נוספים: ענבל 652504 - 056); תמרה - מרכז העיר (אינס 562506 - 056,חולוד 652502 - 056); חיפה - מרכז הכרמל (נינה מזרחי 053-781115,שי 067-735703); תל-אביב - שדרות וושינגטון בשכונת פלורנטין (איתי 652503 - 056, טל 652513 - 056, סיגל 333018 - 067); ירושלים (יעקב 258581 - 068); באר-שבע - קרית הממשלה (שרית 576323 - 056, 6480108 - 08). נא להצטייד בסרט אבלות שחור ונרות נשמה. המעוניינים לארגן משמרות מחאה במקומות נוספים מתבקשים להתקשר ל: 345930 - 065.

../images/Emo91.gif אירוח בפורום

הפסיכולוג ארז ניסימוב ברוש מתארח בפורום "הורים לילדים גאים" בשבת, שעה 21:00. ארז ניסימוב ברוש, פסיכולוג המתמחה בתחום של זהות והעדפה מינית. הוא נותן יעוץ וטיפול בהקשר של זהות מינית והעדפה מינית להומוסקסואלים, לסביות וביסקסואלים. כמו כן נותן ארז יעוץ וטיפול זוגי ומשפחתי בהקשר זה ובכלל זה להורים. עיקר עבודתו עם מתבגרים ומבוגרים. אתם מוזמנים לרשום שאלותיכם
[אפשר גם לרשום כאורחים]

MichelleS

New member
פעילי שמאל נורו ע"י צה"ל

חיילי צה"ל ירו ופצעו אתמול (שישי) בצהריים שני פעילי שמאל, אזרח ישראלי ואזרחית זרה, בעת הפגנה נגד גדר ההפרדה ליד הכפר מסחה ממזרח לראש העין ולאלקנה. הישראלי נפצע קשה מקליע חי, והפעילה הזרה נפצעה קל מקליע גומי. הם פונו לבית החולים בלינסון בפתח תקוה. אלוף פיקוד המרכז משה קפלינסקי ימנה קצין בודק בדרגת אל"מ לחקור את נסיבות האירוע. לאזור הכפר מסחה הגיעו כ-100 פעילים מ"תנועת האנרכיסטים נגד הגדר" ומארגון סולידריות בינלאומי למען הפלשתינאים, כדי למחות נגד גדר ההפרדה שהוקמה במקום. שישה פעילים טיפסו על שער הגדר וניסו לחבל בו ולפתוח אותו. חיילים מחטיבת גולני פתחו באש חיה, שממנה נפצע המפגין הישראלי. מאוחר יותר נפצעה הפעילה הזרה מכדור גומי. הפעילים המשיכו בהפגנה במקום עד שהצליחו לחתוך את הגדר. חשוב להדגיש כי בשום שלב לא נשקפה סכנה לחיי חיילי צה"ל. פרטים נוספים.

שפנפן

New member
זה מזעזע!!

אני ראיתי את זה בחדשות והייתי בהלם מוחלט. מישהו שכח במקרה שאנחנו מדינה דמוקרטית ולא פשיסטית? במקרה הזה אנחנו ממש לא נראים דמוקרטיים. איפה חופש הביטוי נעלם? תראו באיזה קלות יורים באדם באש חייה , אדם שבסך הכל אמר מה שהוא חושב ותראו את צהל , בנוי מכמות אדירה של חיילים-כבשים בלי דעה , בלי כושר מחשבה שיכולים להרוג חיי אדם רק בגלל שזה מה שאמרו להם! זה פשוט מזעזע איך נותנים לדברים כאלה לקרות. הציטוט הזה הכי מתאים לכאן : "פרופיל 97 , בפנים הרבה פחות המפקד אמר לירות . בתוך מדים מצדיע נלחם על השפיות..." ועם השורה האחרונה אני כבר לא מסכים
.

הרשה לי להשלים:

"צבא ההגנה למווווות פרח עכשיו פורח והוא צונח ילדים נובלים שם בשטחים.."

../images/Emo19.gif הרצאה על זכויות בעלי-חיים ../images/Emo19.gif

ביום רביעי, ה-31 בדצמבר, בשעה שש אחר-הצהרים תיערך הרצאה על זכויות בעלי חיים. ההרצאה תועבר על-ידי יוסי מקייטון, מרצה מטעם "אנונימוס", ותלווה במצגת בנושא. בנוסף, ירצה אורי לורבר על תעשיות הביצים השונות והפעילויות לשחרור התרנגולות המטילות. ההרצאה תועבר בסניף ת"א – פינסקר 25. מקווה לראותכם/ן שם... כמו כן, בתאריך הנ"ל לא תיערך פעולה של "הצבעים שלנו", וכמובן, שכולם/ן מוזמנים/ות להרצאה. פניה נרגשת: בבקשה תעבירו הודעה על ההרצאה בסניפים השונים... תודות: יונתן נפתלי מסניף רמת גן [על העזרה הרוחנית והערגליות הטעימות] ולרבין על הכיכר המגניבה... בלוג סיום: הבלוג באדיבות מורסיי: "Heifer whines could be human cries closer comes the screaming knife this beautiful creature must die this beautiful creature must die a death for no reason and death for reason is MURDER and the flesh you so fancifully fry is not succulent, tasty or nice it's death for no reason and death for no reason is MURDER and the calf that you carve with a smile is MURDER and the turkey you festively slice is MURDER do you know how animals die?"

Anabel74

New member
../images/Emo32.gifפורום רייקי לצעירים בתפוז../images/Emo70.gif

הרייקי הינה שיטת ריפוי אנרגטית הוליסטית ודרך להתפתחות רוחנית. אנרגיית הרייקי הינה אנרגיה "אינטליגנטית" המנווטת את עצמה למקור הבעייה ומטפלת גם בסימפטום (התוצאה) וגם במקור (הסיבה). היא מאפשרת לטפל במישור הגוף הפיזי, במישור הנפשי ובמישור הרוחני. הרייקי משמשת לאיזון אנרגטי עבור אנשים הסובלים מבעיות וממחלות. זוהי אנרגיית חיים אשר מחוברת לאהבה ללא תנאי, מאזנת ומחברת אותנו מחדש להרמוניה הטבעית של הגוף ומאפשרת לנו לרפא את עצמנו ולרפא אחרים. ניתן להעביר רייקי ע"י מגע ידיים עדין, בהנחת היד מעל הגוף ואפילו ממרחק וכל אחד יכול ללמוד כיצד להשתמש בה!
עכשיו יש גם פורום רייקי לצעירים!

לירונדה

New member
עוד התקדמות בחוק לטובת הקהילה!

עוד התקדמות בהכרת זוגות חד מנייים כידועים בציבור

Alexco

New member
כל כך מהר?../images/Emo12.gif

חשבתי כבר, מאה ימי חסד, משהו.

למעלה