! שביזות יום א'...

CelebritySkin

New member
מה הייתי עושה?

לא הייתי מייסר את עצמי רצח כי המחשב מקולקל. הייתי מייסר את עצמי רצח כי אין לי קשרים חברתיים ממשיים. האנשים ברשת, עם כל הכבוד להם, לא יכולים להיות איתך כשאתה בביצפר ואתה, אני משער, לא נפגש איתם מידי פעם. הצרות נוחתות עליי מכל הכיוונים? אני לא חושב, לי זה נשמע כמו צרה אחת.

theundead

New member
מחשבים זה דבר דפוק..

גם המחשב שלי נדפק כל חודש אני פשוט מתרגל לסבול את זה שהוא כל פעם נכבה לי וזה.. אולי תקנה מחשב חדש?

Plastic sleeve

New member
אני אישית

אני אישית הייתי יוצא פשוט מהבית ומכיר אנשים באמת עם פרצופים והכל

Love U All

New member
הצעה... ../images/Emo98.gif

אני חושבת שאפשר לקדם את הקשרים מהאינטרנט אל המציאות. אולי תיקח מספרי טלפון מהם? ואז כשהמחשב שוב יתקלקל, תוכל עדיין להיות איתם בקשר. כמובן שצריך להיזהר מזה, ובכל זאת, זה פתרון לא רע! בהצלחה.

ממ הולכת לחברות שלי להתנחל.. חחחחח

סתם מה הבעיה..... תשיג ת'מספרים שלהם... דבר בפון

אני מבין ללבך

מה הייתי עושה? אומר לעצמי: "יואו מה אני אעשה עכשיו בלי המחשב?". אני.

יש כל מיני מקומות להכיר אנשים

בעבודה למשל. אתה יכול למלצר למשל... ואתה גם יכול ללכת לאגודה אם בא לך להכיר יותר אנשים מהקהילה. כשתכיר יותר אנשים (וכמו שאמרתי, יש הרבה דרכים להכיר אנשים) תקבל יותר ביטחון. המצב שלך לא יימשך *תמיד*...הוא זמני. ואתה יכול לקבוע מתי הוא ייגמר.

בעעעעעעעעעעעעעעעע :]

יש לי מתכונת יום חמישי באזרחות ואני הולכת לקבל 0 גדול ויפההההההההההההההההההההה אני לא יודעת כלום בעע בעע

זה לא יעזור לי..

יש לי במקצוע ב3 מבחנים 30.. ובוחן אחד 0 כי לא באתי כי לא ידעתי כלום.. בעעעעעעע וכה נלמד יותר מאוחר חחחחחחחחחחחחח

DIVAקוקסינליות בגאווה 2005 חוגגת

יום הולדת לזמרת
DIVAניקה זמרת טלנובלה בעמ מוזמנים לחגוג ולשרשר ברכות בקומונה תודה מנהלת קומונה NONI

למעלה