שאלון!!!

../images/Emo32.gifשאלון!!!

האם קרה לך פעם ששכחת: * את הפלאפון במטען? * לנעול את הבית? * לצחצח שיינים? * לעשות שיעורי בית? * לבצע מטלה שההורים אמרו לך? * את השם שלך? * איפה אתה גר? * את מספר הטלפון שלך? * את מספר הפלאפון שלך? מה אתה מעדיף: * חורף או קיץ? *
או
? *
או
? *
או
? * אמא או אבא? (סתם סתם....) * אח או אחות? * אביב או סתיו? * אנגלית או ספרדית? * פורום או קומונה? שאלות לא תשובה: * למה? * איך? * איפה? * כמה? * מי? * מתי? שאלות כלליות: * איזה אורך השיער שלך? * איזה צבע השיער שלך? * בן כמה אתה? * מה שמות הוריך? * כמה אחים אתם? * מאיזו עיר אתה? שאלות צבעוניות: * איזה צבע הוא האהוב עליך? * מה צבע הפנאל שלך? * באיזה צבע העטיפות ספרים שלך? * באיזה צבע השולחן עבודה שלך? * באיזה צבע הקלמר שלך? * באיזה צבע העיפרום שלך? * השאלון מנוסח בלשון זכר אך מיועד לשני המינים * כל הזכויות שמורות ל-999שקד דגן

Moonshadow

New member
אם אני לא מצליחה לענות על חידות,

לפחות על זה אני אענה: האם קרה לך פעם ששכחת: * את הפלאפון במטען? לא * לנעול את הבית? כן * לצחצח שיינים? כן * לעשות שיעורי בית? לא שכחתי, התעלמתי במכוון. * לבצע מטלה שההורים אמרו לך? כנ"ל * את השם שלך? לא * איפה אתה גר? לט * את מספר הטלפון שלך? לא * את מספר הפלאפון שלך? כן מה אתה מעדיף: * חורף או קיץ? חורף * או ? * או ? * או ? * אמא או אבא? (סתם סתם....) אבא, וגאה בזה! * אח או אחות? אין לי אחים, יש לי אחות אחת. * אביב או סתיו? סתיו. * אנגלית או ספרדית? אנגלית, אבל יפה ומושקעת. * פורום או קומונה? קומונה. שאלות לא תשובה: * למה? כי ככה זה בחיים. * איך? ביד חזקה ובזרוע נטויה. * איפה? אצלי בחדר. * כמה? ש-ת-י-י-ם! (בהשאלה מדדי) * מי? אורן. * מתי? מתי שרק אפשר. שאלות כלליות: * איזה אורך השיער שלך? עד קצת אחרי הכתפיים. אבל הוא מדורג, אז בכלל קשה להגיד. * איזה צבע השיער שלך? שחור. * בן כמה אתה? 22 * מה שמות הוריך? גילה ובנג'י. * כמה אחים אתם? 2 * מאיזו עיר אתה? הרצליה שאלות צבעוניות: * איזה צבע הוא האהוב עליך? אני חושבת שכחול. * מה צבע הפנאל שלך? כחול (אבל זה הצבע היחיד שהיה, לא מתוך חיבה מסויימת) * באיזה צבע העטיפות ספרים שלך? איך שההוצאה לאור בראה אותם * באיזה צבע השולחן עבודה שלך? הגבעות של מייקרוסופט * באיזה צבע הקלמר שלך? סגול, כמו התיק שהוא בא איתו. * באיזה צבע העיפרון שלך? יש לי סט צבעי עפרון, ויש בהם כל צבע אפשרי. * השאלון מנוסח בלשון זכר אך מיועד לשני המינים * כל הזכויות שמורות ל-999שקד דגן

dogli3

New member
רק כי משעמם ולא בא לי לישון..

האם קרה לך פעם ששכחת: * את הפלאפון במטען? בטח שלא. * לנעול את הבית? לא. * לצחצח שיינים? לא. * לעשות שיעורי בית? כן. * לבצע מטלה שההורים אמרו לך? בטח. * את השם שלך? עוד לא. * איפה אתה גר? לא.. לא נראה לי. * את מספר הטלפון שלך? לא. * את מספר הפלאפון שלך? שכחתי? לא. רק התבלבתי בספרות האחרונות. מה אתה מעדיף: * חורף או קיץ? חורף. * או ? מים. * או ? מחשב. * או ? חיבוק. * אמא או אבא? (סתם סתם....) במבה. * אח או אחות? אח! * אביב או סתיו? חורף. * אנגלית או ספרדית? עברית. * פורום או קומונה? מציאות. שאלות לא תשובה: * למה? ככה. * איך? ככה. * איפה? שם. * כמה? 3. * מי? הם. * מתי? עכשיו. שאלות כלליות: * איזה אורך השיער שלך? ארוך מאוד. קרוב ל1 מטר. * איזה צבע השיער שלך? שחור. * בן כמה אתה? ואם אני בת? אז לא אענה על השאלה הזו? 15. * מה שמות הוריך? לא זוכרת. * כמה אחים אתם? 4 * מאיזו עיר אתה? חיפה. שאלות צבעוניות: * איזה צבע הוא האהוב עליך? כחול על כל גוניו. * מה צבע הפנאל שלך? אפור. * באיזה צבע העטיפות ספרים שלך? מי עוטף ספרים בכלל.. * באיזה צבע השולחן עבודה שלך? כהה. * באיזה צבע הקלמר שלך? כחול. * באיזה צבע העיפרום שלך? עיפרום? לא כותבת עם עיפרומות אבל העט עיפרום שלי הוא שחור. עוד מה שהוא?

:)

האם קרה לך פעם ששכחת: * את הפלאפון במטען? המממ לא שזכור לי * לנעול את הבית? למי זה לא קרה... * לצחצח שיינים? לביצפר??? בחיים לא! * לעשות שיעורי בית? חחח אני בוחר לא לעשות.... * לבצע מטלה שההורים אמרו לך?כן.... * את השם שלך?הממ יש מצב... חח אני מעופף... * איפה אתה גר?בערך לא בדיור שכחתי זה סיפור ארוך :) * את מספר הטלפון שלך?לא... * את מספר הפלאפון שלך?הממ נראה לי שכן... מה אתה מעדיף: * חורף או קיץ? חורף משום מה.... * או ?לא יודע.... מה שמתאים * או ? הממ... טלויזיה אני חושב... * או ? חיבווווווק * אמא או אבא? (סתם סתם....) חחחחחחחחחחח :) * אח או אחות? שניהם יש לי אחים מדהימים :) בורכתי... * אביב או סתיו? שניהם ביחד אני אוהב!!! * אנגלית או ספרדית? אנגלית * פורום או קומונה? פורום שאלות לא תשובה: * למה? ככה * איך? איך מה? * איפה? איפה מה? * כמה? לא יודע * מי? הוא! * מתי? לא זוכר... שאלות כלליות: * איזה אורך השיער שלך? ארוך לא הסתפרתי שנתיים ככה.. * איזה צבע השיער שלך? חום גועל... * בן כמה אתה? 16 עוד מעט ב- 5.1 :) * מה שמות הוריך? אתי, אריה * כמה אחים אתם? 3 * מאיזו עיר אתה?באר שבע :) שאלות צבעוניות: * איזה צבע הוא האהוב עליך? לא יודע.. שאלה קשה... בורדו לא יודע.. * מה צבע הפנאל שלך? פנאל?? סורי אני בור... * באיזה צבע העטיפות ספרים שלך? אין לי עטיפות לספרים * באיזה צבע השולחן עבודה שלך? חח לא יודע דובדבן משהו... * באיזה צבע הקלמר שלך? הממ היה לי קלמר איפשהו הוא היה כחול.. * באיזה צבע העיפרום שלך? כחול כזה... אהבתי את השאלון כן ירבו :)

למעלה