שאלה / תהייה לשעת לילה מאוחרת

../images/Emo32.gif שאלה / תהייה לשעת לילה מאוחרת ../images/Emo29.gif

בעקבות כך שחיפשתי איזה זוג מכנסיים שיהיו נוחות לאחרי המקלחת (כמה שיותר רך ומהוה יותר טוב
) עלתה בי השאלה הבאה... מוכנות? מוכנים? כי זה ממש לא קשור לנושא הפורום... אבל אני מבקשת תשובות כנות ומבטיחה את תשובתי בסוף השרשור גם
מהו פריט הלבוש הישן ביותר שיש לכם בארון הבגדים שעדיין בשימוש?
מהו הפריט הכי ישן בארון שאמנם אינו בשימוש אך מסיבות סנטימנטליות אינכם זורקים / מוסרים אותו?
וכמובן... כל סיפור או אנקדוטה הקשורות בעניין הזה יתקבלו בשמחה...

הטרנינג הישן

* יש לי מכנסי טרנינג בטח בני 15 לפחות. מזל שיש לי מכונת תפירה כדי כל פעם לתפור את התפרים שנפתחים. אין לי מושג למה עוד לא זרקתי אותם * הפריט הכי ישן עם ערך סנטימנטלי הוא זוג מכנסיים לבנים צמודים מדהימים במידה 34-36 שפעם היו כמו כפפה והיום עולים על פולקה אחד שלי. יום יבוא .........!!!!!!

לולי811

New member
כמובן

פיגמה , ממש ממש ישנה זה מכנסון וגופיה עם חיפושיות עליה , היא כל כך נוחה כי היא כבר סמרטוטית שכזאת , יש לי אותה לפחות 10 שנים . טוב אני שומרת גינסים שכבר קטנים עליי , אבל כשאני חוטפת את הקריזה אני פשוט מעיפה אותם , כי גם אם איי פעם אני יחזור להיות מידה 36, אני כבר ירכוש בגדים חדשים בטוח . לאומת זאת בימי הרווקות שלי - אפילו ממש ממש מזמן - הייתי שמה בשיער כל מיני סרטים בשלל צבעים ,בטוח שאני לא יחזור לזה , אבל מה שבטוח לא זורקת .

UmaGuza

New member
אין אצלי מאוד ישנים

יש לי חוק בעת החלפת עונות בארון - מה שלא נלבש עונה שלמה נמסר. לא מצליחה לחשוב כרגע על הפריט הכי ישן אבל זה גג 3 שנים (יען כי לפני ההריון הייתי כמה מידות פחות).
הפריט הכי ישן שאינו בשימוש ולא ימסר לעולם זו שמלת החתונה שלי, 9 שנים (בדיוק לפני יומיים). לחצי יש עדיין את חולצות סיום המסלול מהצבא (20 שנה...) ובכלל אצלו יש הרבה דברים ישנים, בעיקר טריינינגים וטישרטס שמשמשים לבית. אין אנקדוטות בנושא.

שאלות על בגדים שאני אוהבת../images/Emo127.gif

כשזה מגיע לבגדים אני אספנית כפייתית ובחורה שיטחית לחלוטין!
פריט הלבוש הכי ישן שבשימוש זה מכנסיים קצרים שגזרתי מהמדים של חה"א של אחותי הגדולה שהיו נראים לי שיא המגניבות בכיתה ט'... עדיין לובשת אותם לטיולים, צביעת בית, נקיונות וכו והם עדיין אהובות עליי מאוד.
הפריט הכי ישן בארון - אם לא מחשיבים כל מיני מציאות מחנויות יד שנייה, זו חולצת טי מאולימפיאדת לוס אנג'לס שאחי הגדול הביא לי כשהיתי בחטיבה. יש בה חורים קטנים אז היא לא בשימוש אבל היא חשובה לי ואני נסחבת איתה כבר שנים. אותו כנ"ל לגבי חולצה עם הדפס של המשקה "זיפ" בה זכיתי בתחרות במעריב לנוער
... אה! ומכנסי ציפי (מישהי זוכרת?) מכיתה י' שכבר לא עולות עלי ובכל זאת נשמרות מטעמי נוסטלגיה.
אנקדוטות לגבי בגדים יש לי המון...יש לי אוסף מטורף של פריטי וינטאג' יוקרתיים ומופרכים שלעולם לעולם לא אלבש בציבור- שמלת משי מודפסת של YSL, חצאית של קוקו שאנל עם פרנזים משנות ה-50, ז'קט קטיפה של פייר קארדן ועוד ועוד ועוד... תופסים חלק ניכר מהארון ולא ילבשו לעולם. בעלי קורא לזה "מוזיאון האופנה של מיה" (במירמור קל כמובן)

אני כל כך שמחה לקרוא את התשובות שלך...

מסתבר שאת שמה אותי בכיס הקטן מבחינת נוסטלגיה לבישה ולא לבישה בארון

nomimi

New member
../images/Emo6.gif ציפי משוק הפשפשים?

הייתי קונה קבועה אצלה. איזה נוסטלגיה!!!

לולי811

New member
היי , אני זוכרת את ציפי

היו לי מכסנים מתרחבים בשלל צבעים , וואוו , היה לי צהוב בננה , ורוד מסטיק , כחול שמיים ... ועוד ועוד ... כל יום שישי הייתי נוסעת לשם ומתחדשת במכנס .. איזו נוסטלגיה , חבל שלא שמרתי לי אחד

אין לי פריטי לבוש ישנים בכלל!

כל המלתחה שלי חדשה לחלוטין,כולל הכל. הפריט הכי ישם בארון שלי הוא צעיף צמר שהיה שייך לסבתא שלי וזוג נעליי לכה שחור-לבן שגם כן היו שייכות לה,הצעיף אני משתמשת כל חורף והנעליים לצערי קטנות עליי.

בטח

אם הייתי יורדת כ"כ הרבה במשקל כמוך גם אני הייתי רצה בשמחה וששון להחליף את כל המלחתה. מתי נראה כבר תמונות לפני ואחרי? חשבתי עלייך אתמול כל היום, איזה כיף לך, באמת הכוח רצון שלך פשוט מדהים אותי. אני "כבר" שבוע וחצי שדיאטה, ירדתי רק 1.600 קילו. אולי תכתבי לי ככה בכלליות, יום דיאטה שלך, מה את אוכלת? בזכותך אתמול לא נשארתי רעבה, ואכלתי 2 צנימים עם גבינה לבנה 5%, אל אף שממש לא התחשק לי, אבל נזכרתי שאמרת שצריך לאכול כל 3 שעות
. תעזרי לי להחליף את המלתחה שלי? ד"א שאלה אישית, לא חייבת לענות, מה קרה שגוף שלך? אני מתכוונת לעור? לי אישית יש חלום להקטין ולהרים את הציצי, אבל נחכה עוד קצת. ועוד משהו, מה אומרים אנשים שלא ראית בשנה האחרונה? סליחה, כמה שאלות

עונה בכייף גדול(במיוחד בשבילך../images/Emo23.gif)

תמונות יהיו אחרי הארוע של אחותי(בסוף החודש),סוף סוף יהיו לי תמונות מקצועיות שאוכל להשוויץ בהן... אני שמחה שעזרתי לך אתמול ברוחי לפחות,לא להשאר רעבה - צריך לאכול! יום שלי נראה בערך ככה(מספרת לך בפירוט מה אכלתי אתמול):- בשעה 08:00 -2 פרוסות של לחם שיפון מלא עם כף דבש עם תה עם נענע(בלי התיון). בשעה 11:00 אכלתי בננה וחופן של אגוזי מלך ושקדים. בשעה 13:30 אכלתי ארוחת צהריים :2 קציצות הודו עם כף אורז לבן וסלט ירקות גדול. בשעה 15:00 עוד חופן של אזוגים ושקדים. בעשה 18:30 אכלתי יוגורט יווני של דנונה(7%) עם 3 לחמיות כפריות ואפרסמון. (הערה: ארוחת הערב אתמול היתה קלה כי אכלתי שני חופנים של אגוזים שכמו שאת יודעת הם מלאים בקלוריות, בדרך כלל ארוחת הערב שלי מורכת מפחמימות:תפוח אדמה אפוי עם שמנת חמוצה ועירית,כוס אורז(מידה של כוס חד פעמית מבושלת) עם סלט גדול,פשטידה כלשהי עם סלט וכו'). הבעסה הגדולה בכל העסק זה העור,יש לי "חצאית פליסה" בבטן והציצי התרוקן לחלוטין ,אני מתכננת ניתוח גדול שחשבתי לעשות אותו כבר בינואר אבל החלטתי לדחות אותו עוד קצת בשביל לתת הזדמנות להתעמלות שאני עושה כבר חודש באפן סדיר ונראה אם זה יסדר משהו בקפלים. לגבי האנשים - יש כאלה שלא בטוחים שזאת אני,יש כאלה שפשוט משפשפים עיניים. אני מחכה מאד לארוע של אחותי כי אז תראה אותי המשפחה המורחבת שלא ראתה אותי בכלל ואני פשוט מתה לראות את התגובות...

תודה על התשובה

איזה כיף לך, אין כמו לבוא לאירוע ואנשים שלא ראו אותך המון שנים בשוק, קחי בחשבון שיהיו לחשושים או שממש ישאלו אותך דוגרי אם את בריאה, וזה מנסיון. אתמול באמת אכלת מעט מפחיד אותי מה יקרה עם העור העודף, אין לי כסף לניתוחים. אז עכשיו את בעצם מרוצה לאת רק שומרת אות שאת ממשיכה לרדת? ממש לרדת בגדול!!!!

הניתוח יכול להיות במימון קופת החולים!

אני צריכה לרדת עוד 8 קילו. (לגבי לרדת בגדול,אנקטודה קטנה: לפני שהתחילה העונה של לרדת בגדול הגיעו מלהקים של הסדרה אלינו לעבודה.מישהו שלח אותם אליי.הייתי באמצע תהליך של ההורדה והמלהקים אמרו לי שאני רזה מידיי- הייתי באמצע תהליך ההרזיה שלי,לפני כמעט 25 קילו - לא התקבלתי!)

נו מחמאה יותר גדולה מזו לא היית יכולה לקבל

מצד שני כמו שאני "מכירה" אותך לא נראה לי שהיית עומדת שם עם תחתונים וחזיה ככה.

תראי,אם מלכי,החרדית שמשתתפת בתוכנית

העונה יכולה,כל אחת יכולה! האימונים שם שווים הכל,הייתי שמחה להיות שם רק בשביל זה. השוס של העונה הזאת הוא שגם אם מישהו הולך הביתה הוא מקבל ליווי צמוד של מאמנים בווינגיט. לי יותר היה קשה הקטע של הפרידה מעמית ל3 חודשים.

למעלה