קי

2MayaN2

New member
../images/Emo32.gifקי ../images/Emo221.gif

או משהו יצירתי שכזהXD תגידו, בפסח יש מפגש של מעריצי פארמור (יפורסם בפייס)-מישהו מתכנן להגיע?

אוהבים את מיי כמיקל רומנס?

רוצים שהם יבואו לישראל? נשמח אם תצטרפו לקבוצה ותעשו Like http://www.facebook.com/McrIsrael הקבוצה עובדת בשיתוף עם חברת ההפקות של שוקי וייס, וככל שיותר אנשים יצטרפו לקבוצה כך גדלים הסיכויים להבאת הלהקה. תודה

2MayaN2

New member
בעע נדפק לי המחשב ../images/Emo221.gif

יש במחשב שלי בעיה והוא כל הזמן נסגר באמצע>< אז עקרונית אני משתמשת באייפוד כדי להיכנס לאינטרנט אבל זה קצת לא נוח לי להיכנס לתפוז מהאייפוד ובגלל זה קצת נטשתי. לבינתיים אני נכנסת דרך מחשבים אחרים בתקווה שהמשב שלי יסתדר מהר :<

נסטי XD

New member
כי בהופעות שהם ניגנו, היילי ניגנה על הפסנתר

והיא עשתה כזה head bang והסימן של R&R, ויש עכשיו מלא מלא מעריצים שחושבים שהוא פשוט הקצין את התנועות של היילי וכזה..אני לא סגורה על עצמי אם הוא עשה את זה או לא, אבל אם כן, זה ממש ירד לי ממנו...

shaharEB

New member
לי ירד ממנו כבר מאז שגיליתי שהוא לא מה שחשבתי

שהוא.. שפארמור זכו בפרס כלשהו,והוא אמר זה שלי אני עבדתי יותר מכולם בלה בלה בלה -בקיצור נמאס לי ממנו :-\

נסטי XD

New member
כן..מהרגע שהוא עזב את פארמור הוא נהיה דיווה

XD למה הוא לא כמו זאק, שמילא עזב, אבל שמר על שתיקה כל הזמן הזה. במקום זה הוא הולך ומלכלך על כולם. נטו דיווה XD

2MayaN2

New member
אני חושבת שהוא עדיין נותן לכעס לשלוט ../images/Emo221.gif

ואל תשאלו אותי למה אני כל הזמן מגנה עליו כי אני לא יודעת
אני פשוט חושבת שיש שני צדדים לסיפור והוא בכל זאת תרם הרבה ללהקה, ובמידה מסויימת אני גם יכולה להבין את הכעס שלו.

2MayaN2

New member
כן שמעתי תלונות של מעריצים ../images/Emo221.gif

על הקטע הזה, ואני לא יודעת אם הוא באמת מנסה לחקות אותה-אני מקווה שלא. אני בניגוד להרבה לא שונאת את ג'וש ואני חושבת שיש לו (כמו לשאר הלהקה) כישרון גדול ואני שמחה לראות כל אחד מהם מתפתח לכיוון שלו ומראה את כישרונו ברבים:p

נסטי XD

New member
התגובה של ג'וש לעניין

""Hello everyone. So we just noticed some people are saying that the video of Josh playing drums was somehow supposed to be mocking Hayley. Frankly, that's ridiculous. Do we really have to make a statement that Josh was just goofing off and there was else to it? We're not children anymore. We're adults. We don't have the time, energy, or desire to stir up drama." - On Novel American's facebook page" אני כבר לא יודעת מה לחשוב, כי לג'וש כל פעם יש מין יציאות ביצ'יות כאלה על פארמור, אז לכו תדעו הפעם..אבל מצד שני, לא יודעת, יכול להיות שהוא סתם התלהב וכאלה...

shaharEB

New member
לא יודעת כבר מה לחשוב=\

בכל מקרה אני לא חושבת עליו מה שחשבתי עליו פעם..

2MayaN2

New member
אני מקווה שלא אבל עדיין ../images/Emo221.gif

לא יודעת>< אני מאוד מקווה שזה לא חיקוי ושכל זה לא ניסיון למשוך תשומת לב לNovel American's

למעלה