פרסומים והופעות לסופ"ש

ערן צור ויובל מסנר בשישי במרתף10

יום ו', 4.1, 22:00 --------------------- ערן צור - מים גנובים ערן צור, משורר הרוק, חוזר למרתף. במופע הוא יגיש את מיטב שיריו במעטפת מיוחדת - אינטימית ואקוסטית. בליווי חברו יובל מסנר, הוא יבצע שירים מכל התקופות: להקת טאטו, כרמלה גרוס ואגנר, תקליטי הסולו ופרוייקטים מיוחדים. ערן צור - שירה, גיטרה, בס יובל מסנר - שירה, צ'לו, קלידים www.myspace.com/eranzur מרתף10, רח' ירושלים 23, הדר, חיפה

מחירים

55 לסטודנטים וחיילים (עם תעודה) 65 לשאר העולם קליק קטן על הקישור בגוף ההודעה היה מסביר הכל.

TiShLeR Michal

New member
היהודים. היהודים. היהודים!

5.01.08 מוצ"ש. 21:30 ברל'ה, קיבוץ להבות חביבה. להזמנת כרטיסים <מזומן או אשראי, גם במהלך השבת> בטלפונים: 03-6098882- משרד הפקה. 050-7101871- יחצ"נים. תהנו. מומלץ!

נועם פנחסוב - הופעות!!

הסינגל בקרוב יוצא וביינתים המופע "אני וכל המחשבות" ממשיך לרוץ באווירה חורפית במיוחד.. 11.1 - הופעת צהריים (16:00) ב"פרילנד" בתל אביב - אין הגבלת גילאים! 12.1 - הופעה בחיפה בליווי רביעיית כלי מיתר "בית הכט" (שד' הנשיא 142) - אין הגבלת גילאים! 13.1 - הופעה בקפה ביאליק בתל אביב - אין הגבלת גילאים! 20.1 - הופעה ב"אפיפאני" בתל אביב (רחוב יונה הנביא 42) 22.1 - הופעה ביהוד ב"מוזה" - אין הגבלת גילאים! 26.1 - הופעה בפאב "יהושוע" בתל אביב 29.1 - הופעה ב"סאב קוץ'" בתל אביב - אין הגבלת גילאים! 5.2 - הופעה ב"צוזאמן" בתל אביב מקווה שנתראה נועם

kikosic1959

New member
כל הכבוד על ריבוי ההופעות

כל הכבוד שאתה מנסה לפרוץ כאן בארץ עם שירים בעברית, בניגוד למר גבע אלון שכבר הכריז שהוא מיצא את ההופעות בישראל שלא לרמה שלו...

שליחי הבלוז בשבלול וחמדת ימים 10-11.1.08

שבלול בנמל ת"א (טל' 035461891), חמישי 10.1.08, 22.00, 70 ש"ח: שליחי הבלוז יצדיעו לענקי הבלוז ג'ימי הנדריקס, אריק קלפטון, סטיבי ריי ווהן, בי.בי. קינג, "האחים אולמן", "פסל האהבה" ועוד. חמדת ימים בצפון (טל' 046989423), שישי 11.1.08, 22.00, 70-80 ש"ח: שליחי הבלוז יצדיעו ל-4 אגדות הרוק הגדולות "פינק פלויד", "לד זפלין", "סגול כהה" ו"קווין".

big muff

New member
גבע אלון בקפה ביאליק וברזניק

גבע אלון בהופעה אקוסטית. ***שתי הופעות אחרונות לפני סיבוב הופעות בארה"ב*** יום שני, 7.1, שעה 22:30 קפה ביאליק, ת"א יום רביעי, 9.1, שעה 21:30 רזניק, אוניברסיטת ירושלים. תאריכי הופעות בארה"ב, בדף המייספייס

kikosic1959

New member
ההודעה מופנית לגבע אלון

אתה לא חושב שטיפסת על עץ יותר מידי גבוה?? "שתי הופעות לפני סיבוב בארה"ב"... מי אתה חושב שאתה?? אני הולך ברחוב ואני רואה שאפילו על הפוסטרים אתה כותב השם שלך באנגלית!! אתה כולה עוד מוסיקאי בישראל - לא יותר מזה! אוקיי, אז אומרים שאתה גיטריסט טוב, אבל אתה לא תגלית העשור. וגם השירים שלך הם לא תגלית ולא מחדשים לאף אחד שום דבר... אז מה אתה בא בפוזה של "פוסטרים בעברית לא לרמה שלי, שירים בעברית לא לרמה שלי, הופעות בישראל לא לרמה שלי"?? אתה יודע כמה מוסיקאים מהזבל יש בארה"ב ששמים אותך בכיס הקטן?? למה אתה חושב שמישהו ישים עליך שם?? כבר הוכח שלהקות ישראליות (דוגמת רוקפור) שניסו את מזלם בחו"ל עם שירים באנגלית חזרו לארץ בבושת פנים לאחר שאכלו רק כינים. יאללה יאללה צא מהסרט הזה שנכנסת אליו...

bleeding guitar

New member
WTF ?! ../images/Emo168.gif

הבן אדם יוצא לסיבוב הופעות בארה"ב אז הוא רשם שיש לו 2 הופעות אחרונות לפני שהוא טס, איפה בדיוק הוא טעה כאן אני לא מבינה. ומה הקשר ששרים באנגלית זה אומר שטיפסו על עץ גבוה? לקנאה באמת אין גבול?

mekl

New member
../images/Emo35.gif

מה הסיפור שלך?!?! זה הקנאה, או הפרעה נפשית...?
הבנאדם יוצא לסיבוב הופעות בארצות הברית, אחרי סיבוב בארץ, לקדם את המוזיקה שלו, מה הבעיה שלך?

ben4ever

New member
אני מצטער,אני חייב לשאול מפאת הסקרנות....

מה איכפת לך? אכפת לך שהפוסטרים שלו כתובים באנגלית? אולי סתם היה תקלה במחשב של מעצב הפוסטר עם הגופן בעברית. לא טוב לאוזן שלך שהשירים שלו רק באנגלית,כי אולי חס וחסיסה יותר נוח לו לכתוב ולנגן בשפה שהיא לא שפת האם שלך (ואגב אם זכרוני אינו מטעה אותי,בהופעה אחת שלו שבו נכחתי הוא ביצע שיר בעברית, וזה היה שיר מקסים)? פוגע בך שבא לו פעם בכמה זמן לטייל בארה"ב ולהופיע שם,ולהפיץ מוזיקה יפה ונעימה לאוזן באוזניי אחרים? מי יודע, האלבום האחרון שלו נפלא, אולי הוא יתפוס שם ויצליח , מה יש לו להפסיד? אני גם מאוד מקווה שהוא לא יקבל כינים כהגדרתך (חבל, שיער יפה יש לבנאדם) ויחזור בבושת פנים כמו רוקפור. כי נכון, להופיע בפסטיבלי האינדי-רוק הכי נחשבים בארה"ב,לחמם את דייב מתיוס בנד מול קהל של עשרות אלפים,לקבל שבחים ממגזינים גדולים, ולזכות בתחרות בינלאומית שאותה ניהל דיוויד גילמור, זה אכן שכול וכישלון. אבל וואלה צודק,גיטריסט טוב. יאללה יאללה,לך תכתוב טוקבק זועם במקום אחר.

kikosic1959

New member
בעניין רוקפור

הכל טוב ויפה - פסטיבלים נחשבים, לחמם אמנים גדולים, לזכות בתחרות של גילמור - באמת כל הכבוד, באמת. אבל יש שתי עובדות: א) לפני כמה שנים רוקפור חזרו מחו"ל בבושת פנים וללא הסולן שלהם (שהתנגד בכל תוקף לכל הרעיון הזה של הופעות בחו"ל ושירים באנגלית). ב) בחודשים האחרונים היו מספר הופעות בארץ של רוקפור שבוטלו ביום ההופעה - ולא צריך להיות חכם גדול בשביל להבין את הסיבה לביטול. הבנת? בעניין גבע אלון תרשה לי לא לענות גם לך.

Kettercat

New member
תן לי ללמד אותך קצת על רוקפור

א. חזרו בבושת פנים? יודע מה, נניח, ניתן לך להנות מהספק. מאז דברים השתנו מאוד, מה זה משנה מה היה בהתחלה? העובדה היא שעכשיו הולך יופי. ב. היו שתי הופעות שכאלו. בראשונה - נולדה לבאסיסט ילדה באותו היום. בשנייה - שפעת שרצה בלהקה, שלמרות זאת הם הופיעו בערב שלפני באפיסת כוחות. מה הקשר בין הדברים האלה לבין המסר שניסית להעביר?

kikosic1959

New member
תרשו לי לא לענות לכם

כולכם הרי חברים שלו... אין עם מי לדבר בכלל...

למעלה