עוד מישהו קיבל היום תעודות?

Nitzan122

New member
../images/Emo32.gif עוד מישהו קיבל היום תעודות?

וואי איך אני שונאת את הימים של החלוקת תעודות, או יותר נכון את התור לחלוקת תעודות.... רוב היום דווקא בסדר (חוץ מהעובדה התמוהה שפתאום החליטו שאנחנו לומדים שעתיים ראשונות היום- ממתי לומדים ביום של תעודות?) כל הכיתה מביאה דברים שמנים וטעימים לארוחת בוקר וחצי כיתה מתנפלת עליה כאילו שהם בחיים לא ראו בורקס גבינה של אנג'ל, אחר כך המורה מדברת כמה דקות (שאף אחד לא מקשיב בהם) ואז מגיעה חלוקת התעודות... וכולם בהיותם ישראלים אמיתיים ונדחפים באיזשהו אופן מיסתורי היו לפנייך בתור ולמי שלא יש סיבה ממש מעולה למה הוא חייב לסיים מוקדם ולהגיע הבייתה מוקדם דווקא ביום הזה... ואיכשהו אתה מוצא את עצמך בין השלושה האחרונים שלא היו חכמים או חזקים מספיק בשביל להידחף קודם... (למרות שהיום דווקא היה יותר נורמלי... הייתי בין העשרה האחרונים...
) טוב לפחות הייתה לי תעודה טובה שפיצתה על התור המעצבן ועל המחנכת היותר מעצבנת שלי שהייתה צריכה לנהל שיחת נפש עם כל מי שנכנס אליה... רק ספרות הקרציה הרסה לי את רצף התשעימים אבל למי אכפת: ספרות- 85 תנך- 93 היסטוריה- 90 ספורט- 96 (איך זה קרה?!) אנגלית- 96 מתמטיקה 05- 95 מתמטיקה 06- 90 פיסיקה- 90 מחשבים- 91 (אבל הייתי צריכה לקבל יותר!) חינוך תעבורתי- (מקצוע מפגר שאף אחד מעולם לא שמע עליו ואין לי מושג למה יש עליו ציון או ממה הוא מורכב- "נהיגה צעירה")- 96 איך התעודות שלכם?

אני קיבלתי ב-1

הייתה לי דווקא תעודה די בסדר: תנך-80 לשון-78 (למה היא לא יכלה לעגל ל-80?....) ספרות-88 אנגלית-66 (אבל זה 5 יחידות לפחות..) מתמטיקה-90 (4 יחידות) הסטוריה-55 תקשורת עיוני-90 רדיו-100 תאטרון מעשי-75 תאטרון עיוני-80 ספורט-70 (דווקא בספורט חשבתי שאני יקבל יותר..) ממוצע 79!! :) נ.ב.: מלא זמן לא כתבתי פה בפורום, אבל עכשיו אני יכתוב.. אולי עוד כמה ימים אני יעשה שרשור תמונות או משהו.. :) נראה עד אז-ביי! :))

Nitzan122

New member
יפה../images/Emo13.gif

מה זה רדיו? בחיים שלי לא שמעתי על מקצוע רדיו... באיזה כיתה את? ואם קיבלתם ב-1 זה אומר שאתם לא לומדים ימי שישי? איזה כיף לכם! למרות שהאמת השנה נראה לי שעדיף ללמוד את שישי מאשר להוסיף שעה לכל יום אני גם ככה כמעט מתה כל פעם...

לא מוסיפים לנו :)

אנחנו מסיימים כל יום ב-2 חוץ מיום ראשון שאז אנחנו מסיימים ב-4- אז זה לא שאנחנו נשארים יותר מאוחר או משהו 2 זה נורמלי.. וכן אנחנו לא לומדים יום שישי
אני כיתה י'.. אפשר להגביר 2 מקצועות, כאילו לעשות 5 יחידות ב-2 מקצועות, אז רדיו זה 2 יחידות למי שמגביר תקשורת, אז בתעודה מחלקים את זה למעשי (שזה רדיו), ולעיוני-זה כמו 2 מקצועות..

למעלה