סקר קוסמטיקה

בלי קונדישיונר

אפילו בתיאוריה אני לא יכולה להסתרק. אני שופכת על השיער משהו כמו בקבוק שלם של פאנטן בכל רחצה.

דנדי333

New member
נשמע לי מוכר מאוד ../images/Emo66.gif

וגם אני שמעתי שזה לא בריא , אמרו לי שזה מועדד נשירה , מאוד לא מעודד :( בלי קשר - עניין פעוט ושולי : אני לא מצליחה להוסיף איקונים למסר , רק לכותרת , זה קורה לעוד מישהיא , אני שואלת כי אני רואה שהרוב כן מוסיפות ... מוזר שזה קורה לי גם בעבודה וגם בבית , מישהיא יודעת איך לסדר את זה ?

batz6

New member
לגמריי רק פנטן

למרות ש.... עדין זה או זה או כלום

mc3110

New member
איך אפשר בלי מרכך

3 דברים שהייתי לוקחת לאי בודד : אוהד, הכלבה שלי (דיןדין), ומרכך שיער (פאנטן) איך הייתי יכולה לחיות בלעדיו, בחיים לא הייתי מצליחה להתסרק אוי אני כ"כ שונאת להסתרק .

batz6

New member
טוב ים כבר יש באי בודד אז לי אין הר

בה לבקש. אבל שווה שרשור

נונה74

New member
גם אני הייתי ממש ככה....

עד שגיליתי שהקונדישינר, פשוט הורס את השיער וגורם לו להיות שרוף ועוד כל מיני דברים שאני לא זוכרת...... והבטיחו לי שאחרי כמה זמן השיער נגמל ונהיה אפשרי להסתרק בלי.... אז אני בעיצומו של תהליך הגמילה, בינתיים משתמשת במסכה במקום בקונדישינר (מסתבר שזה עדיף) ולפעמים גם בלי כלום, ואני חייבת להודות שהשיער מתחיל להבריא!!! גם במראה וגם במגע שלו - פחות יבש, יותר רך.... בכל מקרה, אם את לא יכולה בלי כלום, עדיף מסכה מקונדישינר.....

netany

New member
קניית קוסמטיקה

כדאי להכנס לאתר הבא: http://www.strawberrynet.com יש להם הכל (כמעט), הם אמינים, זולים (אין דמי משלוח), ומהירים (שבוע והחבילה בסניף הדואר). זה לא פרסומת, זו המלצה חמה ממי שכבר הזמינה מהם לא פעם. יש באתר מבצעים חודשיים של 50% על מוצרים נבחרים ולפעמים יש מתנות לנרשמים חדשים (כרגע יש איילנר).

אגם גם

New member
הם עושים משלוחים לארץ?....

כרטיס האשראי שלי הוכנס לכוננות שיא..

שימי ../images/Emo23.gif

שאם את נכנסת למוצר מסויים שאת מחפשת את יכולה לראות את המחיר שלו בשקלים.

netany

New member
או בכל מטבע אחר

אם מעניין אתכן המחיר ברופים... ליד המחיר בדולרים יש טור של המחיר שניתן לשנות אותו למטבע המבוקש.

netany

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif מקפיצה לטובת כולן

האתר עושה משלוחים לארץ. מנסיון, תוך שבוע החבילה בדואר. שימו לב לא לעלות על 100 דולר כי אז צריך לשלם מכס. זה לא משנה במקרה הזה, משום שאין דמי משלוח אז אפשר לשלוח כל מוצר בנפרד. שימו לב למבצעים שמתחדשים מדי פעם תחת האייקון Gifts & Specials בשורה למעלה. (אם נרשמים לאתר מקבלים עדכונים למייל). הם מקבלים pay-pal אז אין בעיה עם בטיחות התשלום ברשת. כמו כן, לאחר שמשלמים, אפשר לעקוב אחרי סטטוס החבילה: מתי היא הועברה לדואר שם, מתי היא עזבה לה במטוס מהונג-קונג (אל תדאגו, המוצרים מקוריים...), ומהו מספר המשלוח (ברגע שיש את מספר המשלוח אפשר להכנס לאתר של הדואר בארץ ולבדוק מתי החבילה הגיעה לארץ/לסניף הדואר). אני מכורה לאתר הזה (התמכרות יקרה), ולא קונה כלום בארץ לפני שאני בודקת את המחיר באתר. מקווה שתהנו ממנו כמוני, לא לבזבז הרבה כסף...

netany

New member
רק אל תאשימו אותי אחר כך...

שלא יבוא החצי שלכן לנזוף בי שבזבזתן כסף...

אבישג78

New member
לא רוצה לבאס..

אבל אני גם שמעתי על האתר הזה.. ו.. ממקורות יודעי דבר .. אני יכולה להגיד שחלק מהמוצרים שהם מפרסמים שם (בשמים למשל) הם לא אמיתיים אלא חיקויים. אני לא אפרט כאן את האיך ומה בדיוק.. לגביי שאר המוצרים אני לא יכולה לתת את הדעת. אולי זה רק לגביי בשמים.

netany

New member
מנסיון אישי שלי

הם לא אכזבו. אינני יכולה להבטיח זאת בוודאות, אך הזמנתי מהם הרבה פעמים וללא תלונות.

זה מתוך ניסיון אחרי

שקיבלת את המוצרים נכון? זה לא איזה אתר פיקטיבי או משהו כזה...

גוריLA

New member
עוד אתר לבשמים

www.callperfume.co.il - אמינים, מצ'פרים, ומגיעים עד הבית

למעלה