ניים.

Orange Sky

New member
כי הוא חלה בפרקינסון

באמצע הסידרה, והוא לא סיפר לאף אחד הרבה זמן עד שכבר ממש ראו שהוא לא מסוגל יותר והוא סיפר לכולם, והוא עזב וזה היה ממש עצוב
ובעלילה של הסידרה זה היה שהוא עזב בשביל לעבוד בבית הלבן או משהו כזה, זה היה סיום ממש מגניב

2MayaN2

New member
מה?../images/Emo2.gif ../images/Emo221.gif

וואי לא היה לי מושג..איך הוא היום?

Orange Sky

New member
אני לא יודעת אבל עד לפני כמה שנים

הוא ממש נלחם בזה וניסה להעביר חוקים בנוגע למחקר של המחלה, הוא הופיע במקומות מאוד נחשבים בנוגע לזה ועשה המון המון למען המחקר של המחלה הזו, אני לא יודעת מה היום קורה איתו..

2MayaN2

New member
וואי../images/Emo10.gif ../images/Emo221.gif

אני מקווה שהוא בסדר (עד כמה שאפשר..) למרות שלפי ויקיפדיה הוא עדיין משחק ומתראיין: On March 31 , 2009, Fox appeared on The Oprah Winfrey Show with Dr. Oz to publicly discuss his condition as well as his recent book, his family and his prime time special which aired May 7, 2009 (Michael J. Fox: Adventures of an Incurable Optimist).[13] Fox participated in the Los Angeles Times Festival of Books in association with UCLA, April 26, 2009. He shared a conversation with Mary McNamara, a New York Times reporter.

Orange Sky

New member
אה אז הוא ממשיך:)

כמה שהוא חולה וקשה לו הוא ממשיך לקדם את הנושא:) הוא התראיין פעם בפני הקונגרס האמריקאי אם אני לא טועה לדבר על זה והוא בכוונה התראיין בלי לקחת את התרופות שלו כדי שייראו בדיוק מה זה וכמה רעידות ותנועות בלתי רצוניות היו לו..מלך

MeItOsH

New member
../images/Emo24.gif אני מעדיפה ברוקלין אחר..

יותר נכון את הרובע שליד ברוקלין,אבל עדיין.. בקיצור, בואי נעזוב ת'ארץ ביחד..חצי שנה בברוקלין שלך,חצי בשלי..

shaharory

New member
ברוקלין? אם כבר מנהטן!

חחח אבל יאללה צריך מהר כדי שנספיק לראות את קונאן

2MayaN2

New member
הפסקת חשמל בדיוק כשיוצאים מהאמבטיה ../images/Emo221.gif

ונמצאים לבד בבית, זה אחד הדברים הלא נעימים. לרגע הרגשתי כיאלו אני בסרט אימהXD ( הבית עשה רעש!)

זה הסיוט שלי חחח../images/Emo168.gif

להיות באמבטיה או בשירותים בדיוק כשיש הפסקת חשמל ~.~" זה מצחיק שסוגרים לך בטעות את האור ואת כזה "אההההה תדליקו!!#$#%$#"
XDD

Emergency Exit

New member
בדיוק קראתי בוואלה!!../images/Emo16.gif

אני בשוקקקקקקקקקקקקק רציני. ככ אהבתי אותה..
עולם הסלבז מתערער השנה, מה יהיה \:

למעלה