ניים.

Emergency Exit

New member
דום לב..../images/Emo10.gif

(אני בביולוגיה. התקף לב ודום לב זה שונה. חח) הקטע שאין לה עבר רפואי בעייתי בכלל. ושהיא היתה ככ צעירה..ומקסימה..

adi dion

New member
כתבו שהיו שמועות על אנורקסיה..

אבל כל אחת שטיפה רזה ישר קופצים שהיא אנורקסית אז אי אפשר לדעת ><

חח היא לא טיפה רזה היא באמת רזה בצורה מוגזמת

וזה כזה עצוב שראיתי את זה אתמול בלילה בחדשות הייתי בשוק
היא הייתה כזו חמודה יפה וזה

2MayaN2

New member
זה לא נשמע כ"כ הגיוני ../images/Emo221.gif

בן אדם לא חוטף דום לב בגיל 32 סתם ככה..סמים,אנורקסיה או מחלה שלא גילו? לא יודעת מה זה אבל לדעתי חייב להיות משהו...

Shai C

New member
../images/Emo16.gifאתמול עשיתי מרתון סרטים שלה..../images/Emo10.gif

adi dion

New member
../images/Emo16.gif

אבל אין לי מושג מי זאת.. ראיתי תמונות, רשימת סרטים וכלום, לא מוכרת לי אבל השם כן..

Galuush

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif

אני זוכרת אותה בעיקר מקלולס בתור הילדה החדשה והשמנמנה... עצוב כ"כ... היא הייתה ממש צעירה

shaharory

New member
.

נמאס לי כבר לוותר על דברים שאני אוהבת בשביל הבית ספר, כמה אפשר? קיבלתי במבחן בתנ"ך 62 (אחרי תיקון מבחן) אז אני צריכה לעשות מועד ב'.. ועכשיו אחרי שהתלהבתי שכל הטקסים יוצאים אחרי תקופת המבחנים תקעו את המועד ב' של תנ"ך יום אחרי הגולדן גלובס וכמובן שאני לא יוכל לראות דווקא כשריקי ג'רווייס מנחה את זה ונמאס לי כבר לבכות כי זה לא יעזור ורע לי

Karma Police3

New member
מבינה מה את עוברת ../images/Emo201.gif

אני משקיעה בלימודים את הנשמה שלי אבל בסוף מקבלת נכשלים ושישימים. זה מייאש אותי, וההורים שלי מאוכזבים ופשוט נמאס.

2MayaN2

New member
../images/Emo201.gif ../images/Emo221.gif

אני מבינה אותך לגמרי..השנה הזאת ממש קשה לי. אין לי זמן לעשות את מה שאני רוצה כי אני צריכה ללמוד ובשאר הזמן אני פשוט ממוטטת מעייפות.. נשבר לי מהלימודים והצינוים יורדים בהתאם
בכל מקרה קבלי
ממני עם תקווה שהמצב ישתפר:)

Karma Police3

New member
וואו. התערוכה של הגופות בחיפה מבאסת ../images/Emo3.gif

זה נראה כמו שעווה. כבר היו לי ציפיות..
וכל מה שקיבלתי זה איברים שנראים כמו בננות.

2MayaN2

New member
חחח גם אמא שלי אמרה ככה ../images/Emo221.gif

ההורים שלי ממש רצו לראות את זה וכולם אמרו שזה שווה ווואו וכל זה..בסוף הם התחרטו שהם נסעו עד חיפה בשביל זהXD

Books Worm

New member
מה הסיכוי שעוד יסתכלו בשרשור הזה....

אבל שיהיה מישהי בפורום רואה במקרה את הסדרה One Tree Hill? אם כן, תשרשרו מתחתיי. חדשות טובות, או שאולי סתם מריחה?

למעלה