משחק ממקרקר

amitooshacham

New member
../images/Emo32.gif משחק ממקרקר

זהו. התמכרתי. יש לי מה לעשות כל חופש שבועות. שימו לב למשחק הזה: משחק לחימה די פשוט, אבל מאוד ממכר. זהירות! מי שנכנס לקישור, כנראה לא יצא ממנו עד שבוע הבא

maya567

New member
אני התמכרתי ל-Railroad Tycoon 3

אני כל היום עם הרכבות והמסילות...

maya567

New member
אז אוטוטו יש סיכוי לראות אותך בולס

בקפיטריה של משפטים?

axnholic

New member
משחק מעולה

אבל די קל אחרי שמבינים אותו... סיימתי אותו. המטרה היא להשיג את כל חלקי הכדור, לא? יש לך עוד משחקים כאלו?

amitooshacham

New member
כן, זו המטרה.

אני ניסיתי לסיים את המשחק עם כל הדמויות האפשריות.. יש כמה די גרועות שקשה לנצח איתם, זה האתגר שלי לימים הבאים. לא, אין לי עוד משחקים כאלו..

dyrm1

New member
אני התמכרתי בשבוע האחרון ל-

Warlords BattleCry III וזה נורא, כי תכף מתחילה עונת המבחנים ואני ארצח את עצמי אם אשחק במחשב כל היום.

גלׁ

New member
אם כבר אוף, ירון..

אתה זוכר סדרה מתחילת שנות התשעים, נדמה לי ששידרו אותה בערוץ 6 ובאנגלית קראו לה "Fifteen", בעברית לא זוכר אבל זה היה שונה.. והייתה שם ילדה בלונדינית נחמדה שאחר כך שחקה בסיוט בחדר המורים. ומי זאת? דייזי אדייר!

Boran

New member
בלונדינית נחמדה?

לורה האריס יפהפיה ומושלמת!
בלונדינית נחמדה הוא אומר לי...

amitooshacham

New member
נצל"ש: איכות זו לא מילה גסה

ממליץ לכל אדם בעולם הזה, לראות את סדרת המופת ביג בראדר 4 אוסטרליה.

axnholic

New member
אני רואה

אבל כל הקלטות כבר מתבלבלות כשיש כל יום פרק...

axnholic

New member
לא אמרתי שזה לא טוב

זה יותר טוב משבועית. אתה לא צריך לחכות שנה עד שתגלה מה x אמר ל-y. איך קוראים למנחה?

LOVEtheMcMAHONS

New member
גררררררררררררררטל

גרטל קלין , גרצקי, המלכה הבלתי מעורערת של מנחות תכניות הריאליטי.

LOVEtheMcMAHONS

New member
בכל מקרה לגבי התכנית עצמה

כש-25 יום עברו (קצת פחות משליש דרך) אפשר להגיד שמדובר ביצירת מופת עם רגעי טלוויזיה מעולים, למרות שבתחילה העונה נראתה דומה קצת לעונה ה-2 של הסדרה ופחות ל-3. פשוט סוכריה יומית שכיף לשבת ולראות.

mattttan

New member
אוהבים את הסידרה "נישואים טריים"?

מתים על ג'סיקה סימפסון? כולכם מוזמנים לדבר על הסידרה, על השירים שלה וכל מה שקשור אליה בקומונה החדשה שעשיתי לכבודה...

למעלה