ממצב אנשים?

שלומית16

New member
../images/Emo32.gif ממצב אנשים?

זוכרים אותי? חסר לכם שלא
שמחה לדעת שנפתח לה פורם , תמיד זה היה בשבילי בגדר אשליה שאני אשכרה אצליח לפתוח לה פורם,אני שמחה שאת, גל,המשכת את דרכי ובגדול יותר, Good job my dear!!! עבר הרבה זמן הא?סורי, בכלל לא הייתי בתפוז וגם בקושי היה לי זמן להיות באינטרנט, עזבו שהוא נדפק לפחות לחודש
טוב בלי הרבה שטויות, באתי לשאול מה נשמע ושהתגעגתי אליכם!!! מקווה שהפורם יצליח יותר ויבואו יותר אנשים בשבילך גל, ובשביל כולכם
אוהבת, שלומית

וואי כמה זמן לא ראיתי את הכינוי

הזה-חצי שנה +/- לא יודעת אם את זוכרת אותי שמי שלי[הייתי בקומונה שלך
] אמ...ברוכה החוזרת והמצטרפת!

שלומית16

New member
זוכרת היטב ../images/Emo9.gif

כן,גם אני לא ראיתי את הכינוי הזה(שלומית16) הרבה זמן

FRIENDSforever

New member
יואוווווווווווו!!! ../images/Emo105.gif

אמממאאאא אני לא מאמינהההההההההה!!!!!!!! מנשמעעע מותתתק.<!3?!@$~#$<@#$ וואי, איך התגעגענו...(כאילו, לפחות אני..אני לא יודעת מה עם השאר) מזמן מזמן מזממן שלחת לי הודעה במסנג'ר אבל אח שלי המעצבן היה על המחשב, ולא יכולתי לענות לך, ושהתפנה המחשב אז כבר לא היית מחוברת!!! טוב, בקיצורררררררררר תחזרי- מהר

שלומית16

New member
חחח חמודה

הכל בסדר איתי. עברתי תאונת דרכים לפני כמה ימים, עכשיו אני בסדר למרות שהצוואר עדיין תפוס
,ועוד כל מיני דברים עברו עליי כמו כל אחד אחר פה אני בטוחה חחח אבל מעבר לזה הכל בסיידר ! ועצה ממני - למי שנוהג או מי שיתכוון ללמוד נהיגה בעתיד, שימו לב!ישנם נהגים מטומטמים ומעופפים על הכביש , אם אתם לא תשימו לב ולא תהיו עירניים,הם בטח שלא, אז תמיד תהיו עם עיניים פתוחות בכביש ושימו לב לכל פיפס. ותחיו ותהנו מהחיים כי החיים קצרים ואי אפשר לדעת מה יקרה מחר.

FRIENDSforever

New member
../images/Emo105.gif

יאא אני זוכרת את הטסט שלךך..ומצטערת לשמוע שעברת תתאונה.אבל אם את אומרת שהכל בסדר, אני מאמינה לך..ואם את צריכה מישהו שיעשה לך מסג' אני פה בשבילךךך

היי שלומית

את לא מכירה אותי אני נכנסתי לקומונה אחרי שאת לא היית אז שמי נטלי בת 16 מזכרון יעקב גם מעריצה את אליסה. ברוכה הבאה

CheN323

New member
שלומיתתתתתתתת

וואי!!!!!! לא שמענו ממך שנים אני שמחה שחזרת אלינו
ולפורום חשוב שכזה

spelling

New member
אהלן!!!!!!!!איזה קטע!

היי אני אדם מה המצב? אני עוד זוכר אותך מהקומונה ובתקופה שעזבת בערך הצטרפתי אז ברוכה השבה.. מקווה שתספיקי לעבור פה על דברים.. והיכ מצחיק למרות שאנחנו לא מכיריםא חד תשני כמו כל חברי הפורום..אתמול דיברתי עם גל ורציתי לשאול אותה "תגידי מי זאת שלומית 16 ולמה היא לא בפורום?" חחח קטע גנוב... אז אממ תהני ..

always be me mc

New member
שלומית../images/Emo2.gif../images/Emo9.gif../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif../images/Emo70.gif

*גל משפשפת את עיניה כדי לוודא שהיא אכן רואה טוב*
מה המצב מאמי? איך החיים? ממש התגעגעתי אליך
ודאגתי לך כשנעלמת מתפוז
העיקר עכשיו שאני רואה שאת בסדר(חוץ מתאונה שחסר לנהג שפגע בך שאני אפגוש אותו פנים מול פנים
) ואם לך נדפק המחשב אז לי מת המחשב אבל זה בסדר I'm Over That והתנחלתי במחשב אחר
אה כן ונדמה לי גם הכינוי שלך בתפוז התגעגע אליך
בכל מקרה ברוכה השבה(?)
ואני מקווה שעכשיו נשמע ממך יותר אם לא בפורום אז מחוצה לו
|אליסה מילאנו| חח

שלומית16

New member
את כבר ראית את הנהג הזה בטוח

הנהג הזה הוא משה דץ המטומטם!!!!!!!! צרחתי עליו ,על האידיוט הזה.

always be me mc

New member
צרחת ובצדק

אפילו שהוא מוכר הוא גם חייב להכיר בזכותם של הולכי רגל ואנשים למיניהם ולהיות עירני כי בכביש אין להם פרוטקציות. אגב נהיגה את מתכוונת ללמוד את זה? אם כן אני מקווה שתשמרי טוב מאוד על עצמך כי בימינו קל מאוד להתבלבל ולעשות תאונה(כמו מה שקרה לילדה מהבית ספר שסיימה י"ב שנה שעברה. אוי איזו תאונה נוראית)

שלומית16

New member
מזתמרת מתכוונת ללמוד את זה?

יש לי רשיון כבר למעלה מחצי שנה, אני עשיתי את התאונה איתו,לא מישהו אחר.

always be me mc

New member
אה אז זה סיפור קצת שונה

אבל תגידי תודה שיש לך מכונית ואפשרות ללמוד כי לא לכולנו יש
למרות שאני בכל מקרה לא הייתי רוצה ללמוד

סליחה על ההתערבות אבל

מי התנגש בך
אם בא לך לענות
אני די בטוחה לפי הבנתי שזה משה דץ
זה שאשתו והוא עשו קלטות וכל זה.. או שזה משה דץ אחר... אני מחורפנת

שלומית16

New member
אכן ,אותו משה דץ

בעלה של אורנה דץ ובמכונית השנייה אחריו , מי היה? חיים רביבו!!! עכשיו,חיים רביבו היה ממש חמוד ואפילו הציע לי לקחת אותי לבית חולים. לעומת זאת משה דץ ,אנטיפת מפגר.

למעלה