מישהו ראה השמינייה??

Hawkgirl

New member
אני לא רואה O:

אבל אני חייבת לומר שהסיבה היחידה שהטלוויזיה דלוקה על ערוץ הילדים כשהתוכנית הזו משודרת ומדי פעם אני מעיפה מבט, זה רק כדי לראות את רוני השולטת שמדבבת את מיי מפוקי(מון) D: וגם יפה גבאי מדי פעם משחקת שם איזו מגדת עתידות, זה מצחיק איך שהם הלבישו אותה XDDD חוץ מזה.. מצטערת, אני מ-מ-ש שלא מעריכה סדרות ישראליות. עוד לא מצאתי אף שחקן בארץ שיודע באמת לשחק ולא נבחר על סמך מראה(במיוחד בשנים האחרונות שהכל רק הולך ומתמסחר X_X )

chen010189

New member
אז תראי את הפרק שאני מופיעה בו? D:

שאין לי מושג איזה מספר, אבל לקראת פברואר אם ייצא לך במקרה להשאיר את הטלוויזיה פתוחה על זה

Hawkgirl

New member
אשתדל XD

אני ישנה המון בימים האלו, יש לי מחסור רציני בשינה.. גם הפרק הזה התעוררתי באמצע שלו XD חוץ מזה שאני ממש לא מקפידה שהטלוויזיה תהיה בערוץ הילדים כשיש את הסדרה.. תצטרכי לדווח לי כמה זמן לפני שהפרק שאת מופיעה בו ישודר כדי שאני אזכור ואדע לצפות XD

mikeys barking

New member
לא הבנתי מה הולך בחתימה שלך XD

אבל יש לך שם שני תפוזונים, איך בדיוק את לא מצליחה להוסיף?

מאיוש33

New member
מה שהולך לי בחתימה.....

אני יכולה להוסיף את האוטומוניקים של התפוז המחייך ושל זה שמוציא לשון כי אני יודעת איך עושים אותם... נקודותיים, מקף, סוגריים לשמאל
: - )
פרצוף מחייך
נקודותיים, מקף, האות p בקאפס לוק (P)
: - P
הכל רק עם רווחים יותר קטנים..... ולהם לא צריך שום תחילת קוד או סיום קוד... חלק מהסמיילים הם כאלה..

mikeys barking

New member
חחח נחמד שאת ממחישה לי את זה ../images/Emo6.gif

אחרי יותר מ3 שנים בתפוז, בושה לי אם אני לא אזכור לפחות חצי מהתפוזונים שלהם בעל פה
ודרך אגב, אין שום קודים XD אם את מתכוונת לאלו | אז זה לא בעיה לכתוב אותם בחתימה [אהמכמושליאהמ]

mikeys barking

New member
חתימה מחודשת D: ../images/Emo174.gif

משפט ראשון: בעונה 9 (נראה לי) של "חברים" (
) פיבי משנה את השם שלה למשפט הנ"ל, ואז מייק שינה את השם שלו לCRAP BAG
אגב, היא לא ידעה מה זה BANANA HAMMOCK, זה פשוט נשמע לה מגניב
משפט שני: ולקוח מומנטי פייטון כמובן!!! D: משפט שלישי: הארי פוטר

chen010189

New member
קניתי 3 דיסקים שווים!

שהצטרפו לשאר האלבומים שיש לי בבית את "מרגיש אחר" של סינרגיה את "1" של אריק ברמן ואת "בדיוק כשחשבתם שהכל נגמר" של סאבלימינל אוף היום הייתה לי הזדמנות לראות את מיה מדבבת את ג'וניפר אבל דווקא כשהתוכנית התקרבה חברה שלי התקשרה אליי ואמרה לי לבוא כי רק אז היא יכולה לשבת איתי לקראת המתכונת במתמטיקה שיש לי מחר (אחרת אני מקבלת 0 עגול ושמן עם חותמת עצבנית של המורה "דיי חן תפרשי, ותתרגלי לעובדה שאת בחיים לא תעברי את הבגרות הזאת) מועד ג' כבר
טוב כמה חפירות בהודעה אחת
10 שניות עד שהמחשב שלי מתפוצץ (רציני, הכרטיס מסך הלך וכל פעם שהמסך נכבה הוא משמיע רעש כאילו הוא הולך להתפוצץ)...

אוקיקי

New member
תתחדשי!

חח פעם לאח שלי קרה משהו דומה עם המחשב שלנו. הוא הכניס דיסק למחשב וכעבור כמה דקות שמעתי פיצוץ קטן (הייתי במקום אחר בבית)... הלכתי לראות מה קרה וכשפתחנו את הכונן, מצאנו את הדיסק שבור לחמש חתיכות מסודרות.

mikeys barking

New member
../images/Emo6.gif

אני פעם שרפתי את הרמקולים של המחשב
[על זה קשה להתעלות
]

mikeys barking

New member
חח בר ספרי את שלך! ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

*הכוונה לדיוידי שניסינו לתקן* XD ועל מה אי אפשר להתעלות: היום חזרתי הביתה עם נעל אחת שלי, ואת של חברה שלי
לי יש אולסטר שחורות נמוכות מידה 5, ולה יש בדיוק את אותו הדבר רק גבוהות, אז החלפנו, ואז הלכתי. ושחכנו להחליף חזרה
אחחח הטיפשות

Bar391

New member
חחחחח

הדיוידי לא ניפתח לנו , והיה כזה פתח קטן , אז חשבתי שאולי נכניס את הדיסק דרך הפתח ...אבללל זה תקע את הדיסק במקום הלא נכון!! ואני ושחר הטכנאיות -בעצם רק אני , שחר רק הסתכלה. פתחתי את הדוידי והוצאתי את הדיסק(חחח עם ברגים והכל) היה מגניבב XD

אוקיקי

New member
../images/Emo12.gif

איך הצלחת לעשות את זה?
האמפי3 שלי פעם מת וקם לתחייה.

chen010189

New member
נצל"ש-איזה כיף ראיתי ג'וניפר לי

ואת מיה הגדולה! יש לי שאלה מי מדבב את ריי ריי? (אם הבנתי את השם נכון, ראיתי ממש קצת)

qweenDDD

New member
איזה קטע!!!!

בסדיוק היום תהיתי מי מדבב אותו, הוא באמת מעולה

למעלה