מטפלת לשבועיים

אפרילס

New member
../images/Emo32.gif מטפלת לשבועיים

רציתי לשאול להורים מנוסים מאיתנו. אני צריכה לשלם לבת 17 שתשמור על ציון בשבועיים האחרונים של אוגוסט. מדובר על 10 ימי עבודה. כמה צריך לשלם? לפי שעה, גלובלי? כמה משלמים היום לבייבי סיטר באזור השרון? כמה שהזמן טס!! כבר לדאוג לחופש הגדול!!

גלובלי (או קולוסלי), לבחירתך...

אנחנו מאזור השרון ואני משלמת 25 ש"ח לשעת בייביסיטר על שני הילדים. אם זה רק אחד, אני מפחיתה ל-20 ש"ח. אולי זה קצת יותר ממה שהתיכוניסטיות מקבלות אבל אני מעריכה את האחריות שלהן בשמירה על האוצרות שלי. גם אם נחשב לפי 20 ש"ח לשעה * 10 ימים * 8 שעות (ואולי זה יותר?) יצא לנו 1,600 ש"ח. זה המון! גלובלי יכול להיות כל סכום שקטן מהסכום הנ"ל ואפילו 1,000-1,200 ש"ח נראה לי שכר יפה לתקופת הקיץ. נילי

נעמי*

New member
בתור אמא של ביביסיטריות

אל תשכחו שאלו ימי החופשה שלהן והאחריות שמטילים עליהם היא גבוהה. פחות מ-1200 ש"ח שזה 15 ש"ח לשעה זה פשוט עושק!!!

גלובלי כדי שלא תפשטי רגל

חברותי במצבים כאלה באיזורים שונים משלמות על עשרת ימי התשובה האלה (כך אנחנו מכנות אותם) בין 700 ל-1000 ש"ח. באיזור השרון זה יותר לכיוון ה-1000. כמו שכתבה נילי, לפי שעה זה יצא עוד כמה מאות שקלים.

lia לייה

New member
בשנה שעברה

שמרתי על שני ילדים במשך יומיים מ6:30 בבוקר עד 16:00 (היה קשה מאוד) וקיבלתי 140 ליום. זה מינימום לדעתי, היה מאוד לא שווה את זה, אבל למדתי לפעם הבאה. בכל אופן, אני חושבת שכדאי לא לפי שעה- אלא לפי יום, משהו שיצא בממוצע בערך 18 שקל לשעה. תלוי כמה שעות ביום היא עובדת?

lia לייה

New member
גם הרעיון הגלבולי של נילי מצויין לדעתי,

אבל שוב, כמה שעות ביום היא תעבוד?

g a z

New member
בייביסיטר-

כשאני עושה בייביסיטר משלמים לי 20 ש"ח לשעה <אני אישית לא מבקשת יותר אפילו אם יש יותר מילד אחד> אנחנו גרים במושב, שמעתי לא פעם שבעיר משלמים יותר, משהו בכיוון של 25-30 ש"ח לשעה. חופש נעים!

lia לייה

New member
כנ"ל

אני גרה בעיר ולוקחת 20 לשעה, אבל כשזה המון שעות כל יום זה יוצא המון להורים, לכן לדעתי כדאי לסכם על סכום כולל מראש.

בתור נערה..

אם זה לפי שעה לפחות 20 שקל לשעה. אחרת זה חוסר הבנה...זה עבודה קשה,וזה בחופש שלנו...(כמו שאתם לא תעבדו בשביל סכום קטן) ואם את רוצה גלובלי זה גם הרבה אבל טיפה פחות 1400 ש"ח...או 1300...

יפעת 44

New member
אני באותו מצב

אני רוצה לשלם גלובלי אבל האשה מתעקשת לקבל לפי שעה, וזה יוצא מאד יקר.

אפרילס

New member
../images/Emo176.gif../images/Emo135.gif../images/Emo24.gif תודה על הטיפים!!

האמת שעד כה הוא היה רק בגן, עם אחותי או עם בת דודה שלי... הוא לא היה אף פעם עם מטפלת, בייבי סיטר וכו'. אנחנו קצת היסטריים, וגם לא נישאר לישון אצל הדודים. והיה לנו מזל שתמיד המשפחה עזרה לנו בטיפול שלו. הוא גם אוהב אותם המון ומקבל פינוק אין סופי!! מקווה שהשבועיים יעברו בשלום...

צבעוני 1

New member
במגזר החרדי בין עם יש לך אפשרות

טו שאת מכירה המחירים בין 7 - 15 לשעה! אני שילמתי שנה שעברה כיוון שזה היה רק ליומיים 15 ש"ח לשעה לנערה בת- 17.תנסי אולי להתחבר עם עוד אמא או שתשאלי את הגננת/מטפלת בגן בטח יש להם רעיונות או מכירות. בזמנו המטפלת לא יכלה אז הציעה לי את בתה בת ה- 18.

year of the cat

New member
פעוט אחד בסה"כ

בחורה אחרי צבא עם נסיון של טיפול בילדים ושלל המלצות אבל היא לא נראתה לנו אמינה ולכן ויתרנו על שירותיה עדיין לא השארנו אותו עם מישהו זר רק אנחנו וסבתות ואחרי הבחורה הזאת, די נבהלנו ולא המשכנו לחפש חשבתי שזה מחיר ממוצע

lia לייה

New member
זה באמת מוגזם....

אבל אל תמנעו מלחפש, יש המון נערות שמוכנות לעשות בייביסיטר והגיל שלהן לא פוסל, באמת, מניסיון
אצלי אנשים נוהגים לפחד קצת כי אני 'רק בת 15', אבל באמת שגיל זה רק מספר. יום אחד תתקעו בלי משפחה לעזרתכם ואז מה תעשו? כדי למצוא מישהי שתהיה לעזרתכם

English

New member
הגזימו לגמרי! בתקופה שלמדתי בערב היתה לי

בייביסיטרית מבוגרת, בעצמה אמא לילדים שגם הוציאה את הבלונדה מהצהרון ברכב הפרטי שלה. וכל זה ב-25 ש"ח, כשאצלנו הבנות לפני צבא לוקחות 20 ש"ח. אגב, אנחנו גרים בישוב קהילתי, וכיום אני מעדיפה נערות מהאיזור הקרוב אלינו (רחוב או שנים) עם אמא בסביבה. ככה אני יודעת שבמקרה חירום יהיה מבוגר אחראי בסביבה.

למעלה