מה היה הארוע הכי מצחיק שלכם?

השומר

New member
../images/Emo32.gif מה היה הארוע הכי מצחיק שלכם?

ספרו פה באשכול קצת על הארועים הכי מצחיקים שיצא לכם להיות בזמן האחרון... אצלי היה כמה דברים פעם אחד ששלחו אותנו לארוע של הקמת רעש אז הגענו למקום ומצאנו חבורה של ילדים יושבים עם בחור מבוגר אחד ושבמקום שהילדים יעשו את הרעש הבחור המבוגר עשה את הרעש (אפשר אפילו לומר זקן בסביבות ה 60+) אז באנו להתחיל לדבר איתו והוא כל משפט שלו עשה אותו בחרוזים.. פשוט כל משפט שלו בא בחרוזים ולא סתם דברים שלא קשורים אלא דברים שרק קשורים לנושא השיחה הבחור הזה אמר לנו גם שהוא היה פעם בבית חולים לחולי נפש ואמר שהוא לא חוזר לשם עוד פעם אבל הקטע של החרוזים זה היה כל כך יפה ומצחיק שמידיי פעם ופעם חיוך לא יכלנו למנוע אבל אחרי שעזבנו את המקום אני והשותף שלי התפקענו מצחוק על מה שקרה שם. עוד מקרה שקרה כשתפסנו פיגיון אצל אדם אחד אז הוא בא ועושה לשותף שלי (ומתרומם) אתה יודע שאני 19 ואתה לא יכול לגעת בי? אז השותף שלי התעצבן עליו שהוא קם ולא עושה את מה שאומרים לו אז הוא בא ואומר לו בעמידה ואתה יודע מה אני? 20 עכשיו שב (והוא מתחיל לצחוק כולנו צוחקים מזה) ואחרי זה הוא עושה לנו אתה מכיר את ***** (שם של שוטר) אז השותף שלי עושה לו וואלה אתה יודע יש לך מזל הוא עובד עכשיו והחשוד עושה לו ואתה מכיר את *****(שם של שוטר) הוא ישחרר אותי על בטוח אז השותף שלי עושה לו וואלה יודע מה גם הפעם יש לך מזל כיפליים כי גם הוא עובד.. בקיצור יוצא לנו להיות בהרבה ארועים מצחיקים אבל אני לא זוכר את כולם את זה אני הכי זוכר... אם יש לכם סיפורים רשמו אותם גם כן פה

לא אירוע מצחיק אך משעשע...

ב"ה עצרנו רכב, כשהנהג היה "בדוקאי". כשהתחלנו למלא דו"ח בדוקאי, הוא אמר "אתם מכירים את ....? - הוא חבר טוב שלי תמסרו לו ד"ש". והחבר שבשמו נקב הנהג שנעצר, עומד בסמוך אליו ומדבר איתו... כאן החלה בדיקה מהירה מאיפה הוא מכיר וכו', והתברר שהוא עשה אצלנו "סיבוב" ושאל על מתמידים בעקבות אירוע קודם שהוא נתפס בו. וכך גילה את שם המתמיד. בחיפוש באוטו נמצא אקדח דמי (יורה כדורי פלסטיק). מסקנה: גם שמשקרים, כדאי לבדוק את התגים על החולצות...

שלום30

New member
אירוע מצחיק שראיתי

התרחש באחד ההופעות בפארק גני יהושע, היתה שם הופעה של להקה שאינני זוכר את שמה כעת, אנחנו (המשא"ז) אבטחנו את ההופעה מבחוץ (מידי פעם קבלנו רשות להכנס להציץ בהופעה ולצאת). באמצע ההופעה נכנסו בלשים לבושים בבגדים שונים אל תוך שטח ההופעה והתחילו לחפש חוגגים שמשתמשים או מוכרים סמים, מי שנתפס הוצא החוצה ועוכב. תוך כדי האירוע אני מבחין בצעיר שנס על נפשו בגלל בלש שחיפש אותו ורודף אחריו, הוא פוגש ב"איש" אחד ומבקש ממנו בפניקה עזרה והגנה כי יש מישהו שרוצה לתפוס אותו, אותו "איש" קולט מה קורא כאן - מצמיד את שתי הידיים של הצעיר אחת לשניה, תופס אותם יחד ומוציא את הצעיר החוצה. לקח לצעיר ההמום זמן להבין שה"איש" ממנו הוא ביקש עזרה והגנה - הוא בלש נוסף...

Super Go

New member
חנ"ש מתפלל...

במהלך מבצע דרך ארץ, עבדתי באזור הקריות. שם היה אדם מבוגר מקריח, קצת שמנמן, שנעמד מול קופסת סיגריה על הרצפה והתחיל להתפלל אליה, הוא צעק והשתחווה לפניה, ואז פנה אלי ואמר לי "אדוני השוטר אתה מסכים שאני יעשה את זה? אני פשוט כל כך אוהב את הכוח שבלפתוחאת הקופסא! אני מתפלל לאלת הסיגריות שתיתן לי לפתוח עוד קופסא!" והמשיך להשתחוות וקופסא.

יוני43211

New member
ככה עובדים צוותים ../images/Emo6.gif

בס"ד באחד ימי השישי הוחלט לעשות גיחה ליערות למבצע סמים שבל"ר וכו' התאספנו הצוות שלי ומאחר שאנחנו מכירים השטח כמט טוב ואחרי שדברי הקצין שעממו אותנו יצאנו לשטח סרקנו את האזור הגענו לקבוצת אנשים שנראים מסטולים עשינו תצפית לפני שיצאנו אליהם והבחנו בהם שמשתמשים טוב ניתנה ההוראה להסתער עליהם נכנסו ביחד והתחלנו לבצע מעצרים התברר שבסוף שאספנו את כולם לנקודת מפגש וכשהגיעו הקצינים מתו מצחוק התברר לנו שכל האק"מ נו"ש הדר כרמל גם איתנו באותו אירוע ומי שתפסנו חוץ מהמשתמשים מתנדבים ששיתפו אותנו פעולה אתם רואים מתנדב שלי מוחזק על ידי מתנדב אחר מרובע אחר ומתנדב אחר מוחזק על ידי מתנדב שלי ואחרי שכולם הציגו תעודות התחלנו להוריד את המשתמשים למטה הם לא הבינו מה קורה כאן ולמה כל הצחוק הזה !!! היה כיף לראות את החבוקים והסליחות שהיו שם ככה שרוצים צוותים להיות הראשון בתפיסות ישר כוח לכולם ירבו כמוכם יוני צוות הרי השוף

למעלה