מה אתם חושבים על חיקויים?

MaNcHi 135

New member
../images/Emo32.gifמה אתם חושבים על חיקויים?

אני רוצה לדבר על תוכניות חדשות שצצו להן בטלוויזיה הישראלית אשר מביישות את הטלוויזיה, בואו נדבר על כמה. להלן הרשימה: 1. התוכנית החדשה של גלית גוטמן: לא נימאס לישראלים לחקות?! לא נימאס לצופים הישראלים לראות חיקויים?! התוכנית הזאת היא חיקוי עלוב לתוכנית "הטופ מודל הבאה" שכמובן בארה"ב היא רחבת תקציב...שם שולחים אותן לאירופה...פה לאן ישלחו אותן?! לאילת? לעפולה? ואת מי אם לא הציבו כמנחה..את גלית גוטמן..לא פחות ולא יותר...גלית גוטמן כמקבילה לטרה בנקס..דוגמנית על בינלאומית! נכון שגלית גוטמן היא דוגמנית ניחשבת בישראל, אבל באמת...איפה היא ואיפה טרה בנקס??? 2.השגריר: עוד חיקוי עלוב מבית יוצר "ישראל חיקויים בע"מ", שם התוכנית ניקראת "השוליה" ואילו כאן "השגריר"..אבל לא! זה ממש לא ניסיון לחיקוי....כי "השוליה" מדברת על יחצ"נים ועיסקי נדל"ן ואילו השגריר מדבר על שליחה של חבורת אנשים לארצות שונות שינסו לעשות...אלוהים יודע מה...כאילו הישראלים לא מביישים עצמם לבד אלא גם צריך לשחרר לעולם אנשים בחליפות שיעשו זאת. פעם חשבו שהישראלים מטורפים, עכשיו הם בטוחים שהישראלים מטורפים. 3.עולמה המופלא של פנינה: עוד חיקוי קטנטן, וכאן התוכנית שמחקים אותה היא "לגדול עם גוטי", אישה גרושה ומיליונרית (אביה היה מאפיונר, מה שעושה את התוכנית יותר יפה) אשר מגדלת לבדה את שלושת בניה... רק שכאן מראים עד כמה פנינה נהנית מחייה ומכספה ושם מראים את המאבקים של האישה בגידול בניה בדרך הישרה. חיקוי או לא? אתם תשפטו.. 4.משפחת קמיצ'לי: בואו ננחש על מה התוכנית הזאת מבוססת? מי אם לא על "משפחת קומאר". רק ששם הסבתא היא באמת סבתא ולא אישה בת 30 פלוס שמנסים לחפש אותה לאישה זקנה.. מה גם שהתוכנית ממש לא מצחיקה והבדיחות רדודות. 5. רצים לדירה: הפלא ופלא! עוד חיקוי! "המירוץ למיליון" מוכר לכם? אותו הדבר! רק שהמירוץ למיליון הוא יותר יפה כי שם שולחים אותם לעשות משימות בהודו...באירופה וברחבי אמריקה והכל בעונה אחת! אז למה הישראלים ממשיכים לחקות??? למה "ישראל חיקויים בע"מ" ממשיכה להתפרנס? כי אנחנו, הישראלים נותנים לה. במקום לדרוש תוכניות מקוריות (כגון: הכספת, שמש), אנחנו ממשיכים לצפות ולפוצץ את הרייטינג של התוכניות האלו!

../images/Emo87.gif מה זה משנה בעצם

אנחנו אוכלים חרא תמיד. ותמיד נדפקים עם סידרות שאף אחד לא ממש שמע עליהם.

MaNcHi 135

New member
לא בהכרח...

עכשיו אנחנו יודעים מה חיקויים כי לרוב משדרים את התוכניות המקוריות.. ואני חושבת שצריך להבהיר לכל הערוצים שמשדרים תוכניות שהן חיקויים שיפסיקו לעשות את זה ויתחילו להמציא תוכניות משלהן! תאמין לי שזה יהיה יותר יפה ומיוחד ויגרוף יותר רייטינג... וד"א זאת בת..

chiquitito15

New member
../images/Emo45.gifצודקת../images/Emo70.gif../images/Emo103.gif

אבל אני חושב שהכספת היא גם חיקוי... לא

MaNcHi 135

New member
לא...הכספת זה פרי המצאתו של

ארז טל... אחד שיודע לעשות תוכניות ולא הולך לחיקויים... חוץ מגלגל המזל...אבל אפשר לסלוח לו כי שם הוא היה בתחילת דרכו....

chiquitito15

New member
דווקא אהבתי את גלגל המזל../images/Emo103.gif

יותר מ"הכספת". פעם היה לי משחק מחשב של זה למישהו יש אותו? אני מת על המשחק הזה...

הכספת תכנית מצוינת../images/Emo45.gif../images/Emo184.gif

הבן אדם פשוט גאון טלוויזיוני! חבל שירדו עליו בגלל "איפה אתה חי?", אז התפקשש לו, מה קרה??

MaNcHi 135

New member
נכון!

לפחות הוא מנסה להביא דברים חדשים...מקוריים! אז פעם אחת לא הלך לו טוב....לא צריך להרוג בן אדם....

../images/Emo87.gif בעולם הזוהר

יש לך 15 שניות של פירסום. אחרי זה אתה שווה לזבל וממשיכים לסטאר הבא. ככה זה

למעלה