לתחילת שבוע

chen010189

New member
../images/Emo32.gifלתחילת שבוע

לא שרק היום התחיל השבוע, כן? מצטערת, איך יכול להיות שאין אוף? עכשיו חוק מרפי, בדיוק כשתפתח אוף לאחר הרבה שמן שלא נמצא אוף בסביבה, תפוז אנשים מודיע והנהלת הפורומים יעדכנו בהודעה חדשה. טוב, אני פשוט רואה שאין פה שרשורים שאפשר לנצל"ש אני פשוט רואה שאין אוף אז לפני שאני עושה את דרכי לכיוון ת"א עם ליהי לאב הילי
אני משאירה לכם מקום להשתגע... אבל בגלל שאני פתחתי את האוף, אני רוצה פה "מסיבה", כן? ביקי - לטיפולך, לשיפוטך, לעשיית טוב בחייך! שיהיה לכולנו יום טוב, שבוע טוב עם פרקים מוצלחים כתמיד

chen010189

New member
זמן**והקפיצו את "תפוז אנשים מודיע",

איך ידעתי? מרפי שולט
!

קרה לי משו די מצחיק...

המורה שלי אמר לי לכתוב לו שני מאמרים ובסוגריים הוא אמר לי להתייחס לזה כמו משימה של השמיניה! האמת הייתי די בשוק ביחוד לזה שזה היה היום רק השיעור השלישי שהוא מלמד אותי......

chen010189

New member
חחחחחחחחחחחח

גם המורים נהיו מושפעים
? אני לא ראיתי בית ספר כבר שבוע
(מחלה
) חוץ מאתמול, וגם אז התבטלו שיעורים... עכשיו עד ראשון הבא אני בבית, בגלל טיול שנתי שיש לכיתה שלי והיום אני בת"א עם ליהי לאב הילי
(בתקווה להשיג גם כרטיסים להופעה של קלי קלארקסון
)

מזה אוף! כשלי היה טיול שנתי אני נשא

נשארתי בבית 4 ימים אבל זה היה בתקפוה שלאמא שלי היה גבס והיא נשארה איתי!!! אתם קולטים מזה? 4 ימים אמא שלך טוחנת לך במוח!

ny22

New member
מנהל
מאיפה את מכירה אותה???

לפי דעתי יש פה משינייה בפורום....חחחחח.....

shminia com

New member
גם אני הייתי היום בבית..

גם כי: 1. הייתי אמורה לסיים ב-12 היום 2. גם ככה היום היה יום חילוף : תלמידים-מורים (רק מי שבמועצת תלמידים-שגם ככה לא עושים כלום- התחלף עם המורים) 3. מ-8-10 ,היה טקס 4. ולאלה מהחוג מצויינות (כבר שנתיים המנהלת מנסה לשכנע אותי להירשם ואני אומרת לה שלא) מ-10 עד 12 היה להם הרצאה... 5. לא הרגשתי טוב חוץ מזה, אם אפשר למה לא להשאר בבית??

למעלה