לשני=]

MaStuLa76

New member
אמך תמניה יא חמניה בלחמניה ! D;

כל התימניות למינהן לא להיעלב. לא מתה על הג'חנון שלכןD;

MaStuLa76

New member
יו אני לא נושמת XDDDDDDDDDDDDDDDD

Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:11)‏ : חבל שלא הייתי שם.. Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:11)‏ : היה מכות [: Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:11)‏ : מאמ שלחי לי תמונה של התפורת ירעה Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:12)‏ : התספורת* ענץ' מאמ' [:‏ (‏AM‎ ‏12:12)‏ : היא עושה למורן את שירה ? XDDDD Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:13)‏ : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:13)‏ : בטח מורן אמרה לה "לא , אבל אני אוהבת אוכל!" Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:13)‏ : Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:12)‏ : תעשה מדורג בפוט.. דנץ' מאמ' [:‏ (‏AM‎ ‏12:13)‏ : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ענץ' מאמ' [:‏ (‏AM‎ ‏12:13)‏ : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח XD ענץ' מאמ' [:‏ (‏AM‎ ‏12:13)‏ : מורן כל היום אכלה ! Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:13)‏ : "ואת ניראת לי כמו הייגלה! אהמ!" Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:13)‏ : פרה אש Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:13)‏ : בייגלה* Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:14)‏ : מסכנה מאמ את כל כך עדינה ופאקצה רצח ענץ' מאמ' [:‏ (‏AM‎ ‏12:14)‏ : חחחחחחחחחחחחח משווווווו ענץ' מאמ' [:‏ (‏AM‎ ‏12:14)‏ : היום דפקתי גרפאס לאיזה אחת באוזן בטות XD ענץ' מאמ' [:‏ (‏AM‎ ‏12:14)‏ : בטעות Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:14)‏ : יואו אם הייתי אתכם היה יותר מצחיקוש באמת Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:14)‏ : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח למייייייייייייייייייייייייי???????????????????? ענץ' מאמ' [:‏ (‏AM‎ ‏12:14)‏ : היה עננננננק היית בה היית משתיינה ענץ' מאמ' [:‏ (‏AM‎ ‏12:15)‏ : באה Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:15)‏ : למי תקעת?!?!? Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:15)‏ : לא נשמע טוב. ענץ' מאמ' [:‏ (‏AM‎ ‏12:15)‏ : אממ חיכנו לרכבת וחשבתי זו בולי והבאתי לה מאחור מזזזזה גרפאס פתאום קלטתי שזו לא בולי התחלתי לצחוק ווואאיי XD Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:16)‏ : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח היא נבהלההההההה? ענץ' מאמ' [:‏ (‏AM‎ ‏12:16)‏ : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כן היא הסתובבה כזה , גם שעידן יניב דיבר עשיתי גרפאסים כל שניה , מזה הצקתי לו XD Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:16)‏ : חחח עשית לו גרעפס???? ענץ' מאמ' [:‏ (‏AM‎ ‏12:17)‏ : כן וואי במקדונלדס אם היית איתי שירה , אם לא היית משתינה לא קוראים לי קישקשתא ! Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:18)‏ : קוראים לך קשקשטא מאמ?? Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:18)‏ : קשקקשתא** Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:18)‏ : מזה משנה D; Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:18)‏ : אותו שיט Broken wings‎ (‏AM‎ ‏12:18)‏ : מקודם רשמנתי אוטו XDDD תעזרוווו לי אני לא מפסיקה לצחווווווק

MaStuLa76

New member
מה אני עושה ערה בשעה זו של הבוקר הסגרירי??

האם אוכל שוקולד או בצל אווירירי?[ניראה לי שזה אמור להיות הפוך] סבתא סבתא , למה יש לך פה גדול כל כך ? בשביל לאכול אותךךךךךךךךךך אהמ!
בוקר טוב שיהיה . את היום הזה? לא יצליחו להרוס. בזז D;

למעלה