לשישי...

../images/Emo45.gifתעזבי את המגמה!!../images/Emo130.gif../images/Emo79.gif../images/Emo23.gif

למה ללמוד ספרות אם לא חייבים?!
ועוד עם כאלה ציונים ילך לך המגן
ספרות זה רע
בהצלחה בהיסטוריה

linoy7

New member
תודה../images/Emo24.gif../images/Emo41.gif

נראה איך יילך לי במבחן הבא ולפי זה אני אחליט אם לעזוב או לא

יא אאלה איזה יומיים הזויים

ביום חמישי הייתה מסיבה...והיינו כיתה י' (אני) וכיתה ט' והיה מטורף!!!! מלא היו שתויים ושיכורים והיה מצחיק!!! בא ידיד טוב שלי שעזב והיה כיף לראות אותו
היה כזה כיף, שתייה, נרגילות, ריקודים.. ואז בסוף המסיבה, אני ועוד כמה ישבנו אצל ידיד שלי עד חמש בבוקר ככה... ואז הלכתי לבית של חברה שלי (כי ישנו שם, אני, חברה שלי וידיד שלי שישבנו עד 5) וישנו שעתיים ואז התעוררנו, בשבע לקחנו טרמפ לעין גדי ומשם אגד לקלי"ה. חזרתי מתה מעייפות וישנתי עד 14:00 כי הייתי צריכה להתעורר, הלכתי לעשות מסאג' אצל אחת שעושה אצלינו בקיבוץ, כי הייתי כולי תפוסה. קיצר היה יום מטורף. (ישנו אצל חברה שלי חמש בנות ועוד שלושה בנים, חח פתחנו שם התנחלות) חוץ מזה, עד למסיבה היה גם ממש מצחיק,אל אביטל (זאת שישנתי אצלה) באו מלא ילדים בצהריים מלא חברים שלי היינו איזה 20 איש שם חחח היה מצחיק!!! שיחקתי בפינג-פונג כזה מול הטלויזיה שאתה מחזיק מטקה וחובט באוויר ובטלויזיה אתה חובט בכדור חחח קיצר קרעתי את כולם שם!! ולידיד שלי יש טרקטורון, והוא עשה לי סיבוב חחח היה כזה מטורף!! זה ממש כיף!!! קרו עוד דברים אבל לא בא לי לחפור לכם

linoy7

New member
../images/Emo47.gifגמאני רוצה 94 בהיסטוריה!!../images/Emo41.gif

*אמן! אמן! אמן!*
שמחה בשבילך

../images/Emo214.gifראיתם "שכל העולם ישמע"?

וואו... עשה לי כלכך טוב ב
... ממש גרם לי לצמרמורות ולדמעות של התרגשות ואפילו הזדהות ... אליסון הזאת ממש מדהימה
[וגם אמא שלה..]

../images/Emo210.gif../images/Emo182.gifלא ראיתי...

רציתי לראות שבוע שעבר עם החתונה אבל לא יצא לי בסוף.. טוב, עפתי לישון.. לילה טוב כולם-טוב שיש את שבת להשלים שעות שינה...

linoy7

New member
../images/Emo45.gifהיה ממש מרגש../images/Emo99.gif../images/Emo41.gif

אפילו הזלתי דמעה

למעלה