לסופ"ש.. :)

SharoN2772

New member
הוו סהר סיפרתי לך שבזמן שהייתי בים

נפלה מרגמה לתוך המים ?
זה היה לפני שנה בחופש הגדול שעבר .. מסוכן לא צחוק .... ושהייתי במגרש באמצע ריצה של 12 דק' היה צבע אדום ונתקעתי בלי מיגוניות ? , אז שכבתי על הדשא , בודדה , והקסאם ריחף מעליי \= ונפל במכללה [צמוד לאולם ספורט] ... עושים חיים בבצפר שלנו , תבואו יהיה ' פיצוץ '
חחחח אה והילדה העקומה הזאתי באה יום ראשון לבצפר , הולך להיות מצחיייייייייק כמה הפתעשות נעשה להה אלללה איסטטטטר חחח
שיואו איזה עייפה אני , איך שבאתי מבצפר אכלתי צהריים ובום נזרקתי על הספה , מ2 וחצי עד עכשיו ישנתי

וואי וואי איזה פחד זה נראה כמו סרט אימהXD

יאא גמאני חזרתי אתמול בשתייםXD אבל רק חבל שלא יכולתי לישון עד חמשש=\\ בגלל המדציםם!!! ואז הלכתי לסבתא שלי כי לדוד שלי היה יומולדת 50
חחח איזה מצחיק היה! קיצור עכשיו אני מתה מעייפות ואנלא יודעת איך אני הולכת להעביר ת'יום בבצפר=\ שיהיה בוקר טוב!=]

SharoN2772

New member
מזל טוב דבר ראשון ../images/Emo13.gif

ואיך שתבואי הביתה תלכי לישון ... אה ומאמי , נדפק לי האייסי , אני לא יכולה לראות מי מחובר או לשלוח לך הודעה , אז תשלחי את הודעה
אווווווהבת 3333333> ומתגעגעת את לא מבינה כמה
דבריני יותר מאוחר ! [=

חחח לא כ"כ הלכתי לישון איך שחזרתי הבית...

אבל הלכתי לישון באחת ומשו ככה... כה באמת לא דיברנו הרבה זמן=\ אוהבת הכיייי הכייייי

אהה ושכחתי להגיד לך!

את יודעת למה התעוררתי?!????! כי שמעתי את אחותי אומרת לאמא שלי שנסע בראש השנה לאילת!!! ואני כזה מה? לא, אין מצב! אז ישר קמתי ואמרתי שאין מצב שאני באה... איך עכשיו אני לחוצה שפתאום יבוא משו ביום הזה שקבענו להפגש ובסוף לא יצא לנו להפגש=\

למעלה