ליום שלישי

חחח שוגי!../images/Emo26.gif

זה ביום חמישי ב10 בערבו.. זאת רעות שאני מכירה?((ארליך)) אני הולכת עם כרמל אולי ניפגש
כאילו בטוח ניפגש!

chen010189

New member
בוקר חרא../images/Emo46.gif(לי, לכם שיהיה טוב../images/Emo6.gif)

קמתי כוליי מצוננת
..שונאת ת'חורףף כלכך!! האף שלי אדום והעיניים שלי עוד יותר! ארגג..אני רוצה ת'קיץ שלי בחזרה

../images/Emo79.gifאעע../images/Emo4.gifגם אני../images/Emo12.gif

ישנתי עם חלונות פתוחים כל הלילה(אני כזאת טיפש
) והתעוררתי כולי מצוננת*-{

L U Z I A

New member
בוקר כואב../images/Emo122.gif../images/Emo15.gif

מתחילה להחלים, אבל עדיין כואב לי בגרון
לא משנה, העיקר שהחורף כאן

hello1212

New member
נחמד מאוד שכשאחרים פותחים ../images/Emo32.gif

אז נועצים להם את ההודעה... אבל כשאתמול אני פתחתי בטב"ע אף אחד לא נעץ אותה... ויותר מזה נעה פתחה הודעה חדשה ופשוט שרשרה לשם את ההודעה שלי.... עכשיו אני מבינה על איזו הפליה דיברו פה בעבר....

../images/Emo79.gifמה שאת לא מבינה זה שבטב"ע

מנהלים פותחים אוף,כי הייתה תקופה שהיו נפתחים בלילות 7-8 אופים. מאז,רק המנהלים פותחים אוף. הפורום הזה,נפתח לפני כמה ימים,ועדיין לא הייתה בעיה עם אופים,ולכן פה אפשר לפתוח.! שום הפליןות ושום כלום...קאט דה בולשיט...

hello1212

New member
אתמול נעה אמרה שאפשר לפתוח ../images/Emo32.gif

אבל להשתדל לעשות את זה מסודר,כלומר אם מישהו אחד פותח אז לא לפתוח עוד....זה מה שהיא אמרה אתמול...וכמה שעות אחרי היא פתחה הודעה חדשה ופשוט שרשרה לשם את ה
שלי... חוץ מזה שאף מנהל לא טרח לפתוח שם הודעה בזמן...אז אם כבר מישהו פתח וזה לא מנהל אז אפשר לנעוץ שם את ההודעה בדיוק כמו שפה נעצו.... וחוץ מזה שגם בטב"ע וגם פה נעה מנהלת את הפורומים ,כך שאם פה אין לה בעיה שמישהו שהוא לא מנהל יפתח הודעה לא אמורה להיות לה גם שם בעיה....

hello1212

New member
והנה הקישור להודעה שלה....

שדרך אגב נמצאת ממש בתחתית העמוד הזה....

../images/Emo79.gifההודעה הזאת היא מפורום טלי שרון

מה לא מובן.?... בפורום טלנובלה בעמ,המנהלים פותחים אוף,כי הייתה תקופה של בלאגן בפורום טלי שרון,אפשר לפתוח אופים,אבל מסודרים,כדי שלא יהיה בלאגנים כמו בפורום טלנובלה בעמ הבנת?...

hello1212

New member
הבנת הנקרא את יודעת מה זה??

אני אביא לך ציטוט....ואני אפילו ידגיש לך את המילים החשובות להבנת העיניין..... אני בטוחה שכל אלו מכם שהם חברי פורום טב"ע מאוד מתגעגעים לפתיחת ים... אז ממחר [היום בלילה זאת אומרת, ליום שלישי] אתם מוזמנים לפתוח, אבל בואו נעשה את זה מסודר בבקשה אם אתם רואים שמישהו כבר פתח, לא לפתוח גם. אם אני אראה שזה לא הולך ככה, נעשה פשוט רשימה שמית ונלך לפי הסדר

../images/Emo79.gifהנה לך עוד ציטוט

"..אבל כשאתמול אני פתחתי בטב"ע אף אחד לא נעץ אותה... ויותר מזה נעה פתחה הודעה חדשה ופשוט שרשרה לשם את ההודעה שלי...." בפורום טב"ע מנהלים פותחים אוף! אין לך על מה להתלונן שנעה פתחה אוף חדש ושירשרה כי זה מה שהיא צריכה לעשות!!

למעלה