לא מאמינה באתרי הכרויות

בת עולם

New member
../images/Emo32.gifלא מאמינה באתרי הכרויות

ובכל זאת נרשמתי אתמול לאתר נמסטה, בלי לשים תמונה כמובן כי גם בזה לא מאמינה מה זה קשה לי עם השיווק העצמי הזה, לא בנויה לזה לפעמים חושבת שהייתי צריכה להיוולד לפני כ-50 שנה, כשכל זה לא היה קיים והדברים היו אמיתיים יותר יחיו ההכרויות הספונטניות

gititzi

New member
חח גם אני נרשמתי../images/Emo27.gif

אליו לפני יומיים..יש שם אחלה אנשים...לא כמו בכל האתרים האחרים שהיתי עד כה
לדעתי כל עוד אנחנו רווקות, אפשר ורצוי לנסות הכרויות חדשות..

בת עולם

New member
כן, ראיתי אותך שם ../images/Emo13.gif

גם אני בעד להכיר, אבל לי יש בעיה עם השיטות השטחיות והמנוכרות של אתרי הכרויות

shon שון

New member
זהו בדיוק

יש לך גם את הדרכים החדשות, ועד כמה שאני שמעתי עדין לא ביטלו את הישנות

© RoNa

New member
לא מכירה את האתר

בגללך עשיתי גיחה קטנה לשטוף ת'עיניים
עושה רושם שהוא כמו כל האתרים. השאלה מה עושים אלה שרוחניות זה מהם והלאה? הכרויות ברשת זה משהו לא טיבעי ומוכר אשלייה, ולמרות זאת כן יכול לצאת מזה משהו טוב, יפה ואמיתי. במיוחד כשאין אפשרויות אחרות להכרות.

בת עולם

New member
הוא נראה כמו כולם

אבל לדעתי עושה הרבה פחות דגש על התכונות החיצוניות בשאלון מאתרים אחרים ואני מניחה שרוב האנשים שיש שם מתחברים בדרך כלשהו לרוחניות גם אם לא עוסקים בזה ביום יום (אני לדוגמא) אפשרויות אחרות יש תמיד, אבל לא משתמשים בהם

© RoNa

New member
לא יודעת איך הכרטיסים בנויים שם

אני לא יכולה לראות, כי אני לא רשומה. כל ההתעסקות עם חיצוניות כן חשובה לדעתי. נכון שלא צריך שאלונים ותחקירים, אבל תמונה זה חובה. אם לא בכרטיס, אז לפחות באופן פרטי לפני הפגישה. (אישית לא מדברת בכלל עם חסרי תמונה) הרי הכל קם ונופל על מראה עיניים. וזה לא אומר יופי, אלא משהו שימשוך וימגנט אותנו. מעבר לזה אני אישית לא מתחברת או מחוברת לרוחניות בשום צורה.

בת עולם

New member
בנושא התמונה חולקת איתך

ואני יודעת שאני חושבת שונה מאוד הרוב אני לא שמה תמונה ולא מבקשת תמונה, ואם מבקשים ממני תמונה בדרך כלל זה מרתיע אותי מראה עיניים אני אמצא בפגישה יחד עם עוד דברים חשובים שאגלה בפגישה עצמה לדעתי לפסול מישהו בגלל מה שתמונה משדרת לנו זה דבר שטחי ביותר

aviavram

New member
מראה עיניים זה מרכיב חשוב ואולי מרכזי בבחירות

לא יעזור תת ההכרה קובע שיהיה הכי נחמד תקשורתיתי שבעולם אל תספרי לי שהיית יוצאת עם כל אחד לא קונה אבל אשמח לשמוע דעה אחרת מסכים בהחלט שזה לא המרכיב היחיד

בת עולם

New member
לא עם כל אחד

כן עם מי שהצליח, עד הפגישה, לסקרן אותי, הן דרך חוש ההומור שלו, שנינות, חוכמה, התעניינות בי וכו', םשוט מי שהראה לי שהוא בן אדם ששווה לפגוש וכמובן לא מעשן... מראה עיניים חשוב, אבל לא דרך תמונה מעבר לזה אני חושבת שיש אנשים לא יפים חיצוניים, אך האנרגיות והחיוניות שיש בהם עושה אותם הרבה יותר יפים אנשים שנראים יפים אך כבויים לגמרי, ואלה דברים שרואים בפגישה

© RoNa

New member
כן ולא

גם פגישות של פעם, טרם עידן המחשבים, התחילו במראה עיניים. ונכון, הוא צריך להיות יפה, חתיך הורס או אפילו בכיוון. אבל כן צריך למצוא משהו שמושך. אחרת אין סיכוי למשהו. זה יכול להיות המבט, החיוך או סתם משהו שמשתקף לך מהתמונה. קרה לא פעם שהתאהבתי בצפרדעים רק כי האופי שלהם כבש אותי. קורה.. אבל חייב להיות משהו בחיצוניות שימשוך אותנו לשם. ונכון, לפעמים האופי הכובש משליך על החיצוניות. כשאוהבים הכל יפה. כשלא, אז לא רואים כלום..

בת עולם

New member
ועדיין

אני לא רוצה תמונה כדי להחליט להפגש את החיוך המושך או המבט העמוק אני אראה בפגישה, ואם אין מבט כזה או חיוך כובש או דבר אחר שמשך אותי, אני אשתה קפה עם בן אדם בכל זאת זה עניין בסיסי בשבילי, לראות קודם את הבן האדם שיושב מולי ככזה

למעלה