לאמצע שבוע

yairwillerfort0

New member
החדשות

היי מה מצב אנשים ? אני הולך ללמוד בשעה טובה מחר בניצן אונים זאת מכללה לאנשים עם לקויי למידה בכפר סבאזה של עמותת ניצן התוכנית היא לשנתיים שנה א' לימודים מהבוקר עד הערב ובימי שישי שבת חוזר הביתה וגם חגים בבית וגר עם שותף ובשנה ב' יעבוד + וגם ילמד ואקבל תעודת מקצוע לומדים שם הכול זאת הבשורה הראשונה הבשורה השנייה שיש לי יום הולדת בתאריך 08.03 ותשלחו לי ברכה וגם תמסרולנינט אם יכולה לקבל את זה שלכם תמיד יאיר אוהב אותכם ונינט מספר אחת כזמרת ואין לה תחליף

ג ב ש ו ש

New member
../images/Emo32.gifלאמצע שבוע../images/Emo210.gif../images/Emo32.gif../images/Emo88.gif

כל מה שלא קשור לנינה פה

"Dark chest of wonders...."../images/Emo188.gif

זה שיר נורא יפה. ^.^" טיהי.
הורדתי (|שורק בתמימות|) אלבום של איזו להקת פאוור פולק מטאל פינית בשם קורפיקלאני, כי יש להם גם כמה שירים בפינית. P: שמעתי רק שלושה שירים מהאלבום הזה בינתיים, ורק אחד מהם די מצא חן בעיני. :X אני צריכה לשמוע את כולו בהזדמנות. אני לא חושבת שיש באחד הזה שירים בפינית. =\

אל תגיבו להודעה של 'המאמי והכפרע'

כדי שגבי יוכל לחסום את המשתמש ולמחוק את ההודעות. אני לא מאמינה שהאתר הזה פתוח שוב! (או שהוא בכלל סגור, אין לי מושג לא נכנסתי כדי לבדוק.)

|נצלש |פורום הילארי דאף זקוק לכם.

שלום לכולם, אני מדברת בשם הפורום הרשמי להילארי דאף בתפוז אנשים. לפני כחודשיים התחלנו עצומה שמטרתה להביא את הילארי להופיע בארץ עם הלהיטים הגדולים שלה.בהתחלה העסק הלך קצת צולע ומעריצים רבים לא נרתמו מכיוון שכבר נכתבו עצומות רבות קודם לכן אך נכשלו עקב חוסר בחותמים. היום,כשהצטרפו כוחות חדשים לניהול אנחנו מאמינים כי נוכל לשנות את זה,שיום יגיע ונראה את הילארי על בימות ישראל שרה את הלהיטים שכולנו אוהבים לפזם כמו wake up,so yesterday ועוד רבים וטובים משיריה המדהימים. עברו חודשיים וגייסנו כבר 1900 חתימות. עכשיו,אנחנו זקוקים לכם. אם אתם רוצים לעזור לנו להגשים את החלום שלנו ולהפוך אותו למציאות,שרשרו לכאן את שמכם באנגלית. אתם מוזמנים להוסיף גם חברים ובני משפחה המעונינים כי כל שם קובע. השמות נשלחים לארה"ב היישר לתיבת המעריצים של הילארי,לסוכן שלה,לחברת התקליטים,להליקון ולעוד גורמים מכריעים בעניין זה. אנחנו יכולים להביא אותה ולהראות לה את אהבתנו,וכל זה תלוי רק בנו ובכם
אשמח אם תשתפו פעולה, בינה. אנחנו מודים לכם מעמקי לבנו ואתם מוזמנים לבקר בפורום שלנו בכל עת
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1235

למעלה