לאביב

CrazySheep1

New member
הכל חוץ מפינק פלויד..

אני מאמין שנפתחו בעבר אשכולות עם התוכן הזה, אבל אני לא הייתי פה אז סתם כדי להכיר את הטעם המוזיקלי שלכם מעבר לזה שאתם אוהבים פינק פלויד, תספרו איזה להקות ואמנים אתם אוהבים במיוחד, חוץ מפינק פלויד. אז שלי הם: Jenesis Queen Police Eagles Beatles ABBA Led Zeppelin Elton John Jimi Hendrix ו..Clapton יש עוד אבל אלה העיקריים. עכשיו רציתי לקבל המלצות על להקות פרוגרסיב. עקרונית פרוגרסיב זה הסיגנון שאני הכי אוהב, אבל כמו שאתם רואים ברשימה הזאת מופיעים רק פינק פלויד וג'נסיס, שהן הלהקות פרוג היחידות שהצלחתי לאהוב, נסיתי מעט בעבר אבל לא התחברתי. אז תמליצו לי על להקות פרוג טובות.

The Walrus

New member
ביטלס

אריק קלפטון קווין ועוד קצת... אגב, ג'נסיס זה עם ג'י - Genesis..

השליחים במחווה לקווין 16.3.06

השליחים מצדיעים לאגדת הרוק הגדולה משנות השבעים והשמונים - QUEEN. במופע יבוצעו כל הלהיטים מכל אלבומי הלהקה והוא ישולב בהקרנות וידיאו על מסך גדול. אל תחמיצו! קמלוט הרצליה, יום חמישי 16.3.06 שעה 22.00. כניסה: 80 ש"ח. להזמנות: 09-9588993. ניב חובב - שירה, גיטרות וקלידים צ'לי סיגלסקי - גיטרות ושירה ערן סנדרי - בס שאול אליהו - תופים נגן אורח: אסף גלייזנר - קלידים

שלמה מזרחי - מחווה להנדריקס 18.3

שלמה ולהקתו יצדיעו לגדול נגני הגיטרה החשמלית - ג'ימי הנדריקס. במופע יבוצעו כל הקלאסיקות: "לאורך מגדל השמירה", "מכונת ירייה", "היי ג'ו", "בית אדום", "כנף קטנה" ורבים אחרים. המופע ישולב בחומריו המקוריים של שלמה. מוצאי שבת 18.3.06 בשעה 22.00. מועדון האדמ'ס (רח' יוחנן הסנדלר 1 הרצליה). מחיר כרטיס: 60 ש"ח. להזמנות בטל': 09-9571165. שלמה מזרחי - שירה וגיטרה חשמלית עמוס שפרינגר - בס יחיאל ברוור - תופים פרטים נוספים באתר של שלמה מזרחי: www.shlomomizrachi.com

גרוב בנד במופע הצדעה לג'ו קוקר 16.3

להקת "גרוב בנד" במופע הצדעה לאגדת הרוק הגדולה משנות השישים - ג'ו קוקר. מיטב הקלאסיקות בביצוע הרכב נגנים סופר מקצועי. ללא ספק אחד מהמופעים היותר מיוחדים שרצים היום בארץ והוא מומלץ לכל חובבי הרוק'נ'רול והמוסיקה בכלל!!! חברי הלהקה: זמר ראשי - אייל פרץ גיטרה חשמלית - איילת השחר הירש זמרות ליווי - סיגל לייבוביץ' ורויטל גרינברג גיטרה בס - צביקה דרכמן תופים - דוד אדר קלידים - אילן פוסטופצקי חצוצרה - דוד לייבוביץ' סקסופון - יבגני גולדנברג המופע יתקיים ביום חמישי 16.3.06 בשעה 22.00 ב"אולפן 3" - הדבר הבא בתל-אביב - לופט במרכז העיר שמשמש אולפן טלוויזיה והקלטות מתמקד באומנים ייחודיים מכל התחומים: מוזיקה, תיאטרון וקולנוע. האולפן בוחר בקפידה אמנים ייחודיים, מוכשרים ובולטים המציגים על הבמה שהיא מרכז הלופט. מצלם ומקליט ועובד בשיתוף פעולה עם המדיות השונות: רדיו, טלויזיה, אינטרנט וקולנוע. מידי פעם בוחר לקיים ערבים פתוחים לקהל ומתפקד כלופט/מועדון הופעות גרובי, מדליק ועדכני ומסיים במסיבת ריקודים. הבחירה ב"גרוב בנד" מצביעה על הקו האיכותי והגרובי בו בחר "אולפן 3" להתמקד. המועדון ממוקם ברח' יורדי הסירה 3 נמל תל-אביב. כניסה: 50 ש"ח. להזמנות בטל' 0547668838. מצורפת תמונת הלהקה בהופעה.

ממליצה לך להאזין לרדיו MOJO

יש עליו שרשור למטה (ואני אכניס את הלינק גם לקישורים של הפורום). אין שם פרוג בכלל, אבל אתה בוודאי תמצא שם דברים שימצאו חן בעיניך; הם משמיעים בעיקרון את השמות הגדולים ברוק הבריטי. מלבד התכניות הרגילות, יש שם גם תכניות יעודיות (למשל, תכנית מעולה על soul), ו"ספיישלים". מומלץ ביותר.

יש המון להקות שאני אוהב

אבל יש להקות שאני שומע אלבומים שלהם כמו לד זפלין, דיפ פרפל, אביב גפן, יוני בלוך, היהודים, הדלתות, בלק סאבאס אוזי אוסבורן, גאנס אנד רוסס ועוד הרבה ששכחתי הרגע ועוד המון להקות שאני שומע איזה חמישה שישה שירים שלהם אריק קלפטון נירוונה סקס פיסטולס- מסיבה שלא ברורה לי רדיוהד איגלס ויש עוד הרבה זה העיקרי והאהוב

למעלה