כי הקודם מוצף ולמטה, ואני צריכה לבכות

טוב אני צריכה איפשהו להתלנון

ישמצב בסוף אני לא אלך להופעה של קידס :( אבל! ישמצב אני טסה לאנגלייה בכריסמס!!
והכרטיסים יחסית זולים בשביל התקופה הזאת של השנה! אם אני טסה לכריסמס אז אני יוצאת ב23 לדצמבר וחוזרת ב3 לינואר. שבוע וחצי עם הדודים ובגלל שהם שומרי שבת אני גם אצטרך ללכת לבית כנסת עם טוויטר(בשיא הרצינות!!! לבית כנסת שלהם יש טוויטר
) אבל לפחות אם אני טסה בכריסמס לבתדודה שלי אין בצפר ככה שאני אוכל להיות איתה
ועכשיו להתלוננות האמיתית! הפלאפון שלי נדפק שוב! האוזניות שלי לא עובדות משום מה... וזה לא שהאוזניות עצמן לא עובדות! זה משו בפלאפון... כי חיברתי את האוזניות לפלאפון של אמאשלי(יש לנו את אותו פלאפון) והם עובדים 100%
וגם(!) הטאצ' לא עובד >< ועד עכשיו אני בסבבה עם זה כי אני יכולה פשוט לפתוח את הפלאפון ולהחליף שירים אז הבעיה עם הטאצ' לא כ"כ חשובה אבל זה כבר התחיל לחרפן אותי!!!!!!!!!!!!!!!! אז מחר אני צריכה ללכת לאורנג' וישר משם ללכת לקנות חולצות בצפר בחנות היחידה בנתניה שיש בה את הסמל של על"ה... והולכים להיות תור ענקקקקקקקקקקקקקקק כי כל האמהות בטח לוקחות את הילדים שלהן לקנות חולצות >< חבל שלא הודיעו לי כשהיה אפשר להזמין מהבצפר

AdiA12

New member
מעצבנת. ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

אנגליה *~* שלג *~* קריסמס *~* דצמבר *~* בריטים *~* אני עדיין מקנאה בך גם אם את לא בהופעה של KIGH וBLG
זבל. אבל אין להם אולי הופעה אחרת כשתהיי שם? או ללהקה טובה אחרת?
פלאפונים זה דבר דפוק. תוך 2 שניות הם מחליטים להרוס את עצמם.

אין הרבה להקות שכבר קבעו את הטור שלהם

לכריסמס... אני מקווה שיהיו להקות טובות ^-^

AdiA12

New member
אה... נכון לא חשבתי על זה ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

בהצלחה למצוא להקות טובות לראות שם

2MayaN2

New member
תחפשי הופעות אחרות ../images/Emo221.gif

אולי תמצאי משהו אחר שווה. ואם לא זו עדיין אנגליה בכריסמס ככה שהתלונה שלך לא תקפה
מצטערת על הפלאפון
אני בכלל שונאת טאצ'ים><

נקווה שיהיו להקות טובות ../images/Emo6.gif

והקטע הוא שהפלאפון שלי לא לגמרי טאצ'! ישלי סוני W980 ורק הבחוץ שלו טאצ' וזה נדפק ><

2MayaN2

New member
אוי אני חושבת שלאחותי יש משהו דומה ../images/Emo221.gif

הסתדר לפחות?

הוא עכשיו בתיקון וישלי מכשיר מושאל...

ביוםשני אני צריכה ללכת לאסוף... נקווה שיהיה טוב

וואו. פשוט, וואו

לבצפר שלי יש השנה 5 הסעות מנתניה ו4 מערים אחרות. צריך כבר להעביר את הבצפר לנתניה!

AdiA12

New member
יש סיכוי את בדרור ? ../images/Emo2.gif ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

AdiA12

New member
אה חחחח ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

אממ אזור פרדסיה-נתניה.. האזור הזה XD לא משנה

StayAwake

New member
אומייגאד! אני צריכה להתלהב!

ג'ונתן קוק AKA אחד הזמרים של FOREVER THE SICKEST KIDS AKA FOREVER THE DICKEST KIDS עשה לי RT בטוויטר!!!!!!! נכון יש את הפייבוריטס הזה? קיצר לפני איזה שנה הוא כתב טוויט וזה היה הפייבוריט הראשון שלי. לפני שעה סתם עברתי על טוויטים וכתבתי על הטוויטר הזה והוא עשה לי RT! הוא ועוד 6 אנשים
אני מאושרת למרות שאני לא מתה עליו
ולפני כמה זמן עשיתי אנפולואו לראנר ראנר כי הם ממש חפרו וכבר הפסיקו לענות לי ואתמול עשיתי שוב פולואו וגיליתי שהם לא עוקבים אחריי
עכשיו הם כן אבל בכל זאת! חוצפנים

StayAwake

New member
הנה הנה!

ממש חפרתי כבר אז הלכתי לחפש חיים. אני ערה מ6 וחצי, תבינו אותי

למעלה