יש מחר לימודים???

../images/Emo32.gif יש מחר לימודים???

כל השבוע דיברו על השביתה ביום ראשון ובעיתון של יום שישי כתוב שיש שביתה אבל עדיין המורים הולכים להתייצב בבתי בספר. אז משהו יודע אם יש שביתה או לא?

נו אז מה אם יש מורים

אני גר באחד מישובי קו העימות וכבר שבוע אצלנו שביתה למרות שהמורים היו בביה''ס

memememe

New member
כיף לך

ולגבי השביתה המורים גם ככה הולכים מי ששובת זה כל המנקים והשומרים. ובגללם אין לימודים. :)

DECK

New member
*SIGH*

עוד פעם אתה מנסה להוציא ילדים טובים לתרבות רעה...? אז מה ייצא מזה? אז הוא "ישבות" יום אחד ואז הוא יפסיד את החומר של אותו יום, הוא יצטרך לרדוף אחרי מישהו כדי להשלים את החומר, ומי אמר שחברים שלו יוכלו להסביר לו טוב את אותו חומר, ואז יכול לקרות מצב שהוא לא יבין, ואז הוא יצטרך לרדוף אחרי המורה ולתפוס אותה בשעה חופשית שלה, ואז גם ככה הוא ילמד את אותו דבר שהוא היה לומד תוך כדי הלימודים הרגילים, רק שהוא עשה פי 2 מאמץ וביזבז פי 2 זמן... אם אין שביתה, אז מן הראוי שגם תלמידים לא "יישבתו"... חוץ מזה, צריך ללמוד לעבוד במסגרת כלשהי, אם ילדים לא ילמדו בזמן הבי"ס, אז מתי כן? אם הם יהיו מפונקים ויישבתו כי לא בא להם ללכת לבי"ס, אח"כ בצבא הם יחטפו את השוק של החיים שלהם כי עם הצבא אין משחקים, ואח"כ עבודה, אתה לא תראה מישהו "מבריז" מהעבודה סתם כי לא מתחשק לו לעבוד באותו יום... חבר'ה, אם אין שביתה, אל תשבתו!

NiTROuS

New member
אתם רואים מה קורה אחרי שמישהו

שובת וביום אחרי זה מקבל עבודה של 500 עמודים על שביתות
מסקנה אל תשבתותתבריזו אם אין לכם כוח ללמוד גם ככה הבית ספר לא ילמד אותכם משהו שאתם לא יכולים ללמוד מצפיה של שעתיים בערוץ ההיסטוריה...

רותם ע

New member
אין לי שמץ..../images/Emo142.gif

אמרו לי שגם אם תהיה, בבש לא תהיה... מישהו יודע?..

Zirub

New member
|הדגש| שביתה |סדגש|

ראשי הרשויות המקומיות ועובדיהן ישביתו ממחר את כל השירותים העירוניים, כולל איסוף אשפה. השביתה לא תתקיים ב-15 מהערים הגדולות, שראשיהן החליטו להמשיך ולהעניק שירותים. עם זאת, גם בערים אלה מאיימת ההסתדרות בהשבתה הדרגתית של השירותים. 15 הערים הן: תל אביב, חיפה, חדרה, נתניה, רעננה, הרצליה, כפר סבא, פתח תקווה, רמת גן, גבעתיים, חולון, ראשון לציון, רחובות, אשדוד ובאר שבע. אם לא יהיה שינוי ברגע האחרון, תושבת ממחר גם פעילות עובדי המנהלה, האבטחה והנקיון ברוב מוסדות החינוך בארץ, מלבד החינוך המיוחד. ממשרד החינוך נמסר כי המורים והגננות יתייצבו מחר לעבודתם. בהתאם להנחיות המשטרה, אם יהיה במוסד עובד או הורה מצויידים בנשק, יהיה ניתן לקיים בו את הלימודים.

XploR3R

New member
אי אפשר להגדיש בכותרת ../images/Emo3.gif

וגם הבצפר שלי לא שובת, אצלנו *אני וזירוב* ראש העיר אמר שהחינוך הוא חשוב ולכן הוא שם את החינוך בראש. *בלה בלה בלה* אז אצלנו אין שביתה.

memememe

New member
בני זונות!!!

מכל ישראל דווקה בתל-אביב ורמת גן אין שביתה!!! כאילו כוס אמק יש לי מלא שעורים לעשות עכשיו במקום לשחק CS. אין צדק!

darkAI

New member
...

... אז מה שיוצא, זה שהמזכירות, שרתים ומנקות לא יהיו. כמו כן, לא יהיו הסעות לבי"ס ולא יהיו שירותי אבטחה. אבל הבתי ספר יפעלו כרגיל מלבד הדברים האלה. אז במילים אחרות, יש לימודים בכל מקום, רק השירותים האלה בבתי הספר לא יהיו

../images/Emo15.gif ח כע. זה בדיוק מה שהסבירה

לנו סנדרה ושכחתי אמ. וכל ילדי גבעת רם+טל נדפקו.
.

Man½Amazing½

New member
אני רק מנסה להבין

איך ירושלים היא לא מ 15 הערים הגדולות, כאילו הבית ספר שלי במילא מלמד, אבל אם תהיה שביתה בי-ם לפחות חברים שלי לא יצחקו עלי שאני לומד

למעלה