יום רביעי 27.10.

חולפת2

New member
../images/Emo42.gif|../images/Emo39.gifבוקר טוב!!../images/Emo39.gif../images/Emo42.gif

ויום נפלא לכולן,וגם לך כפיר!(אתה חי????????.)תשמיע קול!!

K i f

New member
בוקר טוב! וכן אני פה^_^ חחחחח

היה טיול פיצוץץץץ איזה כיף! במיוחד ביום השני שצירפו אותי לכיתה י"ב7 עם כל הפריקיות הנורא נחמדות האלו! חחחח(בגלל שהכיתה שלי עצלנים ולא רצו לצאת עשו להם מסלול בעכו בעיר העתיקה... שזה מסלול קצר) וגם היה מגניב בנקרות! 4 שנים לא הייתי שם! איזה יפה שםםםםםםם המים בלילה בצבע טורכיז עדין והסלעים המוארים! וספינת הדבור שסינוורה אותנו עם הזרקור שלה... והאוכל הטוב שקיבלנו שם והדיסקו שהיה... והיה מלא כיף! הכרתי עוד מלא אנשים מגניבים שלא ידעתי שהם קיימים בשכבה שלי!
רק מה שבאמת הפריע לי היה לראות את עידית כמעט כל פעם ולהיזכר בשנה שעברה -_-(בטיול השנתי שנה שעברה הכרנו) חבל שזה הטיול השנתי האחרון
... בכל מקרה אני שמח שהכרתי אנשים חדשים בזכות הטיול...(אני ביישן רצח כלפי אנשים שאני לא מכיר ומנסה ליצור איתם קשר) שורה תחתונה: היה כיף!(חוץ מהפלאשבקים משנה שעברה כשהכרתי את עידית...
)

חולפת2

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif סקר יום רביעי../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

קצת בהמשך לאתמול.אמונות תפלות.יש חיה כזאת?מאמינות? כשאתן רואות חתול שחור אתן יורקות? (פוי!), לא עוברות מתחת סולם? מה,מי,ולמה? ספרו.....

חולפת2

New member
אני גם לא מאמינה בשום אמונה

תפלה.ולדעתי-החתולים השחורים הם החתולים הכי חמודים.מעדיפה אותם את אלו הפושטים,(אני קוראת להם חתולי פ"ז-פח זבל.),על פני המיוחסים הפרסים למשל.מה יותר יפה מחתול שחור עם עיניים מדהימות בצבע ירוק? ויש גם קוריוז: בחבר'ה של אחותי יש להם חבר שתמיד כשמדברים על משהו רע,הוא נוהג לדפוק על השולחן מחשש לעין הרע.אבל הוא כל כך אובססיבי בענין,ויום אחד הוא נתקל בבעיה.לא היה בקרבתו עץ להקיש עליו. לא תאמינו ,הוא התחיל להסתובב בארנק עם חתיכת דיקט קטנה.והיא יותר בחוץ מאשר בארנק. מוטרף,לא?

שוקו ../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif, כאדם לא מאמין....

שאאמין דווקא באמונה טפלה?
אוי, אני בעצם רבנית, קבלו ביטול על האמור לעיל

shiriv44

New member
אני מאמינה בעין הרע- שמה חמסות

שיהיה- לא יזיק וגם קישוט יפה....

shiriv44

New member
תודה שוקו../images/Emo25.gif כבר הודתי לך למטה

אבל שוב תודה, איזה מתוקה את...

למעלה